Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI

 

 

 Náš první mužský tým hraje v letošním fotbalovém ročníku 2022/23 čtvrtou nejvyšší  soutěž  -

DIVIZI sk. A , rezerva pak KRAJSKÝ PŘEBOR

_dsc7739--2-.jpg

 

 PLÁN NA TÝDEN

 

PO  20.6.   -   ST 13.7.    VOLNO

 

ČT  14.7.       TRÉNINK     

PÁ  15.7.       TRÉNINK

SO 16.7.      PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY

BOHEMIANS U19 -  SK PETŘÍN   10,00

FC VIKTORIA U19  -  SK PETŘÍN    17,00

NE  17.7.       VOLNO

 

PO  18.7.       TRÉNINK

ÚT  19.7.       TRÉNINK

ST  20.7.     PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS

PŘEŠTICE  -  SK PETŘÍN  18,00 hř. Stod

ČT  21.7.      TRÉNINK

PÁ  22.7.    VOLNO

SO    23.7.     TURNAJ POSTŘEKOV

SEMIFINÁLOVÝ ZÁPAS

NE  24.7.   TURNAJ POSTŘEKOV

FINÁLE    /   o 3. místo

 

PO  25.7.    TRÉNINK

ÚT  26.7.     TRÉNINK

ST  27.7.     TRÉNINK

ČT  28.7.     TRÉNINK

PÁ  29.7.     VOLNO

SO  30.7.    MOL CUP - PŘEDKOLO

SK PETŘÍN  -  ???

KOMÁROV  -  SK PETŘÍN   10,00

NE   31.7.    VOLNO

 

PO  1.8.       TRÉNINK

ÚT  2.8.       TRÉNINK

ST  3.8.        TRÉNINK 

ČT  4.8.       TRÉNINK

PÁ  5.8.        VOLNO

SO  6.8.       MISTROVSKÉ ZÁPASY

DIVIZE  +  KRAJSKÝ PŘEBOR 

 

 

 

 

 

 

 Realizační tým

_dsc7789--2-.jpg

Trenéři :

Radek Vodrážka  tel : 722 688 579

Jan Pleticha         tel : 725 720 126

Jaroslav Levý      tel :  737 251 582

Aleš Rada           tel :   602 619 223

Trenéři brankářů :

Pavel Hrabačka , Tomáš Pfleger

 

Vedoucí mužstva :

Aleš Rada           tel  :  602 619 223     

Sportovní manažer :    Zdeněk Pfleger

Sekretář : Jakub Hačka   tel : 607 808 993

Předseda klubu : Jiří Bednář

 

Výsledky a tabulka :

 

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/9ba42f74-300e-4dae-8d8d-35cd1821b277

 

 

 

KANADSKÉ  BODOVÁNÍ

 

 

STŘELCI  ,  ASISTENTI   2021/22

 

DIVIZE

 

ŠIMÁNĚ      19      ( 7 + 12 )

DEMETER    14    ( 8 + 6 )

PROVOD     15   ( 5 + 10 )

VODRÁŽKA J.   14       ( 9 + 5 )

LISÝ                 12        ( 10 + 2 )

VINKLER          7        ( 4 + 3 )

BEDNÁŘ            5       ( 2 + 3 )

ZAJÍČEK           8       ( 6 + 2 )  

KOHOUT           7       ( 4 + 3 )

BÍLIK                5      ( 2 + 3 )

ŠKARDA           2       ( 1 + 1 )

SUCHÝ             2    ( 0 + 2 )

ZOUBEK            2     ( 1 + 1 )

BENDL                4     ( 2 + 2 )

TĚTEK               1    ( 0 + 1 )

KOTĚŠOVEC        2     ( 2 + 0 )

VESELÝ                 1     ( 0 + 1 )

GAVRYLOVSKYY         1     ( 0 + 1 )

TROJOVSKÝ          1     ( 1 + 0 )

HELLER              1      ( 0 + 1 )

KLICH              3      ( 1 + 2 )

ŠTEFL              1      ( 0 + 1 )

VODRÁŽKA DAN          1      ( 0 + 1 )

 

 

 

1.A TŘÍDA

 

 

KOTĚŠOVEC           25    ( 23 + 2 )

 ŠKARDA            24      ( 17 + 7 )

ŠTEFL                   21       ( 4 + 17 )

 BÍLIK                  12    ( 10 + 2 )

KRYSTL             16     ( 9 + 7 )   

DEMETER         13    ( 10 + 3 )

  JÍLEK                 13    ( 5 + 8 ) 

 TĚTEK                9    ( 3 + 6 )

  VESELÝ             10    ( 6 + 4 )

   ZAJÍČEK            5    ( 2 + 3 )

    JEŽEK               6    ( 1 + 5 )

    PROVOD          8    ( 2 + 6 )

     VODRÁŽKA JAN     8    ( 6 + 2 )

     ŠIMÁNĚ            6    ( 4 + 2 )

      BENDL              10    ( 6 + 4 )

        ŠULC              5      ( 0 + 5 ) 

     TROJOVSKÝ     5    ( 2 + 3 )

       HELLER            4    ( 1 + 3 )

VODRÁŽKA DAN    4     ( 3 + 1 )

GAVRYLOVSKYY   2      ( 2 + 0 )

   SKALOZUBOV        6    ( 3 + 3 )

          VOVES             8    ( 1 + 7 )

LISÝ                       2  ( 1 + 1 )

SUCHÝ                   1     ( 0 + 1 )

ZOUBEK                1     ( 0 + 1 )

BEDNÁŘ              4      ( 2 + 2 )

VOBRUBA               1     ( 1 + 0 )

LEVÝ                    2     ( 1 + 1 )  

ČERNICKÝ             1      ( 0 + 1 )

ŠEDIVÝ              4     ( 2 + 2 )

FIKRLE            5     ( 1 + 4 )

ZÍMA             1         ( 1 + 0 )

HRDINA       1     ( 0 + 1 )

KUNESCH            1      ( 0 + 1 )

KLICH             2      ( 2 + 0 ) 

ŠMÍD                2      ( 2 + 0 )

HOFMAN          2     ( 1 + 1 ) 

PLETICHA            2     ( 1 + 1 )

KYKLHORN             1   ( 0 + 1 )

 

 

 

muzi-2019.jpg

 

 

Příspěvky

MUŽI CHEB - SK PETŘÍN 2 : 5

MUŽI ZVLÁDLI PRVNÍ A BOHUŽEL ZÁROVEŇ POSLEDNÍ ZÁPAS JARA

 
16. 5. 2020 | Rubrika: MUŽI

HOME TRÉNINK - 7. + 8. týden

TABULKA 7. a 8.  TÝDNE

 
11. 5. 2020 | Rubrika: MUŽI

HOME TRÉNINK - 4. 5. 6. týden

TABULKA  -  ČTVRTÝ , PÁTÝ a ŠESTÝ  TÝDEN

 
20. 4. 2020 | Rubrika: MUŽI

HOME TRÉNINK - celkově

CELKOVĚ - PO  8  TÝDNECH

 
13. 4. 2020 | Rubrika: MUŽI | Komentářů: 0

HOME TRÉNINK - 1 - 3 týden

INFO , TABULKY PRVNÍCH TŘÍ TÝDNŮ

 
6. 4. 2020 | Rubrika: MUŽI | Komentářů: 0

MUŽI SK PETŘÍN - Č.BUDĚJOVICE 1 : 5

O NÁLADU NA DOKOPNÉ SE POSTARALA REZERVA

 
27. 11. 2019 | Rubrika: MUŽI | Komentářů: 0

MUŽI"A" HOŘOVICKO - SK PETŘÍN 0 : 3

SKVĚLÉ BODY Z HOŘOVIC , BÉČKO VEZE JEN BOD

 
18. 11. 2019 | Rubrika: MUŽI | Komentářů: 0

MUŽI SK PETŘÍN - SOBĚSLAV 2 : 1

MUŽI  PORAZILI I SILNOU SOBĚSLAV

 
11. 11. 2019 | Rubrika: MUŽI | Komentářů: 0

MUŽI"A" BEROUN - SK PETŘÍN 3 : 3

ÁČKO PO PENALTÁCH , BÉČKO ZA TŘI BODY

 
4. 11. 2019 | Rubrika: MUŽI | Komentářů: 0

MUŽI SK PETŘÍN - ROKYCANY 3 : 1

VÍTĚZNÉ DERBY

 
28. 10. 2019 | Rubrika: MUŽI | Komentářů: 0


 


Poslední fotografie


Partneři

lionsport_logo_negativ.jpg

barvex.png

vystrizek.jpg

teplarenska_jednoduche.png



Statistiky

Online: 10
Celkem: 1693323
Měsíc: 18343
Den: 444