SKPP A - TOCHOVICE 1:2 SKPP B - RAPID 1:3

VÍKEND BEZ BODU

Ani tato hlavička Vodrážky neskončila v síti Tochovic a "Áčko" tak po několika nevyužitých šancích nebralo z domácího zápasu ani bod.

SK PETŘÍN - TOCHOVICE  1  :  2

Branka :  Demeter

Sestava : Edelman  -  Lisý, Kohout, Klich - Šimáně (64. Maxa), Bednář (85. Vanc), Tětek (46. Heller), Zajíček (64. Kotěšovec), Provod - Vodrážka J. (74. Štefl), Demeter

+ Pejřimovský

Fakta zápasu:

Fotografie ze zápasu:

Áčko čekal zápas s Tochovicemi, po němž se mohlo dotáhnout do těsnosti té nejvyšší příčky. Úvod zápasu byl v naší režii a vypracovali jsme si několik ložených šancí. V tomto duchu se tak nějak nesl celý první poločas. My jsme si vypracovávali jednu šanci za druhou a pálili je, ale hosté se do nebezpečných situací u naší branky dostávali jen zřídka, bohužel téměř vždy trestali. Na konci první půle se nám tak podařilo pouze snížit na 1:2. Druhý poločas už přinesl jen urputné dobývání Tochovické svatyně, které bylo ještě navíc ovlivněné brzkou červenou kartou hostujícího stopera. My jsme tak ztratili 3 body, které nás budou ještě dlouho mrzet, ale takový je bohužel někdy fotbal.

Kapitán rezervy Petr Škarda v závěru zápasu pouze korigoval výsledek na 1:3 z našeho pohledu. Všechny 3 body si tak z derby odvezl na Lopatárnu Rapid.

SK PETŘÍN - RAPID  1 : 3

Branka :  Škarda

Foto ze zápasu:

Béčko mělo před sebou velmi pikantní plzeňské derby. V barvách Rapidu totiž nastupuje několik bývalých spoluhráčů a trénuje je bývalý Petřínský trenér - Zbyněk Jiskra.

Kluci si zřejmě vzali trochu příklad z dopoledního zápasu Áčka a první poločas nepustili soupeře téměř k ničemu. Výsledkem urputného tlaku a několika našich šancí byla však po 45-ti minutách remíza 0:0. Ve druhém poločase se za deště hrála už vyrovnanější část zápasu. Hostům se podařilo využít jeden aut + dvě standardní sitauce a ujali se na Petříně vedení 3:0. V závěru už pouze snižoval na 1:3 kapitán Petr Škarda, který proměnil pokutový kop nařízený za faul na Šulce.

Ze Slovan tak odjížděla spokojenější enkláva bývalých "Petříňáků" a našemu bégu nezbývá nic jiného, než urvat všechny 3 body příští týden, v Nýrsku.