Jdi na obsah Jdi na menu
 


U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA 2011

 

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U-11

JSOU FOTBALISTI ROČNÍKU NAROZENÍ

2011

 

 

img-20210812-wa0008.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Trenéři

 

MAREK VOTÍPKA 

724 935 653

m.votep@seznam.cz

 

TOMÁŠ KADLEC  

724 329 168

tomas.kadlec@lb.cz

 

PETR SCHWAB 

 

Vedoucí týmu

EVA CIPROVÁ    

607 978 952

evaciprova@seznam.cz

 

img-20211012-wa0001.jpg

 

______________________________________________________________


PROBÍHÁ NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ

 ročníku 2011.

Pro bližší informace nás  kontaktujte 

 

 

Bankovní spojení 

ročníku 2011

 3022935193/0800 

 

 

_______________________________________

Po 17.1. příp.ut.18.00 SKPP-St.Plzenec

 

St 19.1. trénink

 

pá 21.1.trénink

_______________________________________

Po 24.1. Příp.ut 18.00 SKPP-FCVP

 

St 26.1. Trénink 

 

Pá 28.1. trénink

 

Ne 30.1. Koloděje 14.00-18.30 umt hala

_______________________________________

Po 31.1. příp.ut. 18.00  SKPP-Rapid

 

St 2.2. trénink

 

Pá 4.2.trénink

_______________________________________

(Jarní prázdniny)

Po 7.2. tr

St 9.2. tr

Pá 11.2. tr

_______________________________________

Po 14.2. příp.ut. 18.00 umt

SKPP-Letná

 

St 16.2. trénink

 

Pá 18.2. trénink

_______________________________________

Po 21.2. příp.ut. SKPP-Rokycany 18.00 umt

St 23.2. trénink

Pá 25.2. trénink

 

Ne 27.2. Dolní Břežany 14.30-18.30 umt hala

_______________________________________

Po 28.2. příp.ut. SKPP-Košutka 18.00 umt 

St 2.3. trénink 

Pá 4.3. trénink 

 

So 5.3. Slavia Praha-SKPP umt Měcholupy

_______________________________________

Po 7.3.

St 9.3.

Pá 11.3.

 

So 12.3. Příbram-SKPP umt 14.00

_______________________________________

Po 14.3.

St 16.3.

Pá 18.3.

 

So 19.3. FSV Steinsberg Celodenní program 

_______________________________________

Po 21.3

St 23.3

Pá 25.3.

 

Ne 27.3. SKPP-Bohemians Praha 10-12 hod.

_______________________________________

Po 28.3.

St 30.3

Pá 1.4.

 

2-3.4

_______________________________________

Po 4.4.

St 6.4.

Pá 8.4.

9-10.4

_______________________________________

Po 11.4.

St 13.4. SKPP-Zruč 1.kolo MPMŽ 

Pá 15.4.

16-17.4.

_______________________________________

Po 18.4.

St 19.4.

Pá 20.4.

21-22.4

_______________________________________

 

7-8. Květen POHÁR MLÁDEŽE

 

28.5. Celodenní turnaj 1+7 Roudnice nad Labem 

 

18.6.Celodenni turnaj Ostrov

 

3-7.Srpen Soustředění Přimda 

 

13.Srpna první kolo ČLŽ

 

22-26.8 Tradiční prázdninový kemp

 

 

 

 

 

 

 
 


Poslední fotografie


Partneři

lionsport_logo_negativ.jpg

barvex.png

vystrizek.jpg

teplarenska_jednoduche.png



Statistiky

Online: 15
Celkem: 1575295
Měsíc: 18457
Den: 685