Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKOVÝ SERVIS Z 19. - 20.10. 2019

Z DVOJITÉHO DERBY BEREME 5 BODŮ

 
 
DERBY DOUBLE
 
 
 
 
 
ZCELA   NEDOKONÁNO
 
 
 
 
.... ale převládá velká spokojenost
 
 
 
 
 
 

klich------tokycany-2019.jpg

Z DVOJITÉHO DERBY BEREME 5 BODŮ

Patrik Klich a Lukáš Zoubek se postarali v dopoledním zápase o to , že v divizním derby zůstaly všechny tři body na Petříně . Záhy po vítězném pokřiku se na hřišti utkaly i rezervy obou celků v pikantním souboji o první příčku 1. A třídy . Tady sice diváci góla neviděli , ale po penaltovém rozstřelu jsme si pro sebe urvali i tu druhou , byť jen dvoubodovou , výhru .  

 

 

 

MUŽI "A"

 

 SK PETŘÍN   -  ROKYCANY        3  :  1

 

Branky : Zoubek (as. Lisý ) , Demeter ( as. Provod )  , Černý (as. Demeter )

 

Sestava :    Hrabačka 

Klich   Zoubek    Lisý   Fiala 

        Bendl    Vinkler    Černý (86´ Trojovský )  Šimáně ( 83´Šulc )  

Provod  ( 59´ Vohrna )   Demeter (75´ Lávička )

  

Suchý , Heller , Gavrylovskyy

 

Muže čekalo regionální derby a kdo se na zápas vydal , tak určitě neprohloupil , teda pokud to nebyl úplně skalní fanda Rokycan .

Rokycanští , kteří okupují zcela rozdílný konec divizní tabulky ,  začali zostra a hned po několika vteřinách se do tutovek dostali obě jejich rychlonožky , ale nejprve Kroce vychytal Hrabačka a následně Debelise zradila ranní rosa . Pak se hra trochu zklidnila , ale jen na chvilku , protože už po čtvrt hodině hry jsme se dostali k rohovému kopu a náběh Venci Lisého zastavili hosté jen za cenu velmi viditelného faulu . Balon si na penaltový puntík postavil Lukáš Zoubek a šli jsme do vedení 1 : 0 . I nadále se hrál vcelku slušný fotbal a takové pološance byly k vidění na obou stranách . Ta největší byla ale naše a bohužel ji zastavil hvizd rozhodčího pro domnělý ofside . To totiž Zdeněk Šimáně vystihl malou domů hostí , obešel rokycanského brankáře a když chtěl uklidit balon do prázdné svatyně , zastavila ho píšťalka hlavního arbitra . Ten se sice záhy za chybu omluvil a naštěstí to nemělo vliv ani na konečný  výsledek , ani na funkci rostlináře :-) , takže se šlo do kabin za stavu 1 : 0 . 

Jak byla první půle vyrovnaná , tak ve druhé už jsme byli o něco lepším celkem a po zásluze jsme po hodině přidali další dvě branky . Nejprve se Aleš Demeter rozhodl z poza šestnáctky ošálit Houdka v bráně dalekonosnou technickou střelou a povedlo se mu to náramně - 2 : 0 , aby pak tentýž hráč prosvištěl po levém křídle a před bránou hledal zcela osamoceného Marka Vohrnu . Golman Houdek , ale jeho úmysl vystihl , jenže  balon vyrazil jen k našemu Danovi Černému a ten už si s koncovkou  poradil na jedničku - 3  :  0 .  

V samotném závěru se ještě podařilo hostům korigovat výsledek z pokutového kopu , když tečovaný balon trefil ruku našeho obránce , ale závěrečný tlak Rokycan už nepřišel a tři body zůstávají na Petříně . 

 

 

FOTKY ZE ZÁPASU : 

https://www.facebook.com/fotkyskpetrinplzen/?modal=admin_todo_tour

 

https://souteze.fotbal.cz/subjekty/gallery/gallery/273?folderId=3041#4

 

http://www.mladisportovci.cz/2019/10/21/sk-petrin-plzen-vs-fc-rokycany-31-10/?fbclid=IwAR2Nwe5jIJhagEIgJiyAmzVw003efSnUSzyWkqEhyheDvQV7PWSriP0zg3w

 

 


Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Pro nás , po výhře v Mariánkách ,  to byl strašně důležitý zápas , ve kterém bych si dovedl představit i podstatně lehčího soupeře než-li Rokycany , ale nás to možná  ještě nakoplo a předvedli jsme vcelku dobrý výkon , který stačil na tři body , které se nám náramně hodí . První půle bylo hodně vyrovnaná , ale byli jsme to jenom  my , kdo potrestal soupeřovu chybu a šli do vedení . Druhá půle už byla z naší strany výborná , soupeře jsme drželi na uzdě , vytvářeli si šance a nějaké i proměňovali .  Celkově musím kluky pochválit . Věděli jsme , že když uhlídáme jejich kraje , tak z toho budou body a to se nám ( v úvodu zápasu i s pořádnou dávkou štěstí ) podařilo . Takže největší pochvalu zasluhuje Vláďa Fiala , který měl na starosti Debelise a zvládl to bravůrně , protože kdybych měl použít slova legendárního trenéra Johna Uličného , tak " ten chlapec s to jedenáctkou na zádech je kur.a dobrej" . A kdybych měl říct ještě jedno jméno , tak to bude Ondra Vinkler - ostatní mi určitě prominou ( já si na ně vzpomenu zase příště ) , protože těch dobrých výkonů tam bylo spousty a ještě se nám opravdu povedlo první střídání , kdy šel do hry Mára Vohrna a byl na hřišti hned pořádně znát . 

 

 

 

MUŽI "B"

 

SK PETŘÍN  -  ROKYCANY    0  :  0

4  :  2 na PK

Branky :   

 

Hned po prvních týmech se na trávníku střetli i rezervy a šlo opravdu veledůležitý souboj o úplné čelo tabulky . Přesto , že zápas trval 90 minut , tak by se dal shrnout do jedné věty . My jsme měli balon a pokoušeli jsme se ho nějak dostat do rokycanské brány a hosté balon neměli a snažili se , abychom ho do té jejich brány nedostali . Výsledek 0 : 0 je tedy vítězstvím hostí , naštěstí se v penaltovém rozstřelu blýskl Vojta Suchý v bráně a máme alespoň dva body . 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :   Není tam moc věcí , které bychom mohli klukům vyčíst . Hráli jsme hodně aktivně a kdyby nám tam něco spadlo , tak jsem přesvědčený , že by hosté odjeli s pořádnou nadílkou , jenže musím tak nějak pochválit i je , protože se prostě rozhodli to tu ubránit a to se jim prostě povedlo na jedničku . 

 

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU : 

 

 

 

 

DOROST U19

 

SK PETŘÍN   -  VIKTORKA ŽIŽKOV     2  :  0

Branky :   Fikrle , Černý

 

Devatenáctka měla po dvou porážkách opravdu velmi veletěžký úkol , který byl záludný hlavně v tom , že se díky postavení obou soupeřů v tabulce čekala jednoznačně naše výhra . Jenže v téhle soutěži na slabý tým prostě nenarazíte a kluci to měli pořádně složité . Teda jen do  doby co vlezli na hřiště , protože od první minuty do poslední hráli opravdu dobře a to se to potom hraje . Kluci určitě mohli dát víc gólu , ale taky mohli nějaký dostat , takže konečnou výhru 2 : 0 bereme s naprostou pokorou . Kluci mají nakročeno k parádnímu podzimu , ale pokud by měl být parádní musí ještě k těm 20-ti  již získaným bodům , přidat ještě 7 a bude to supeeeeer !!!

 

FOTKY ZE ZÁPASU : 

 

 

 

DOROST U18

 

PŘEŠTICE  -  SK PETŘÍN   0  :  2

 

Branky  :  Nový , Talůžek

 

Osmnáctka v Přešticích zahrála výborně !!! Jenže to už letos bylo hned několikrát a většinou z toho byl jen bodík , takže rozdíl byl tentokráte hlavně v konečném výsledku , protože ten byl prostě zasloužený . Doufejme , že to kluky nakopne a do konce podzimu ještě něco urvou a dostanou se z míst kam rozhodně nepatří !!!

 

 

 

DOROST U17

 

SK PETŘÍN  -  VIKTORKA ŽIŽKOV    1  :  4

Branky :  Rada

 

   Sedmnáctka si to s žižkovskou  Viktorkou rozdala o úplné čelo tabulky a bohužel to pro nás úplně dobře nedopadlo . Hosté rozhodně nepraktikovali typický pražský kombinační fotbálek , ale naprosto jednoduchý anglický styl , se kterým jsme si prostě vůbec nedokázali poradit a prakticky každý z několika desítek dlouhých nákopů za naší obrannou linii byl nebezpečný . Bohužel jsme v závěru první půle nedokázali proměnit ani jednu hned z několika tutovek , které by byli kontaktní brankou a hlavička Adama Rady v závěru zápasu už přišla až za stavu 0 : 3 a relativně pozdě . 

 

 

DOROST U16

 

PŘEŠTICE  -  SK PETŘÍN       1  :  1

3 : 0 na PK

Branky  :   Pracht

 

Šestnáctka se v Přešticích utkala s nejbližším možným kolegou v divizní tabulce a tak konečná remíza je asi spravedlivým výsledkem dění na hřišti . Penalty nám tentokráte úplně nevyšly....

 

 

 

STARŠÍ ŽÁCI  U15

 

MOTORLET   -   SK PETŘÍN    2  :  1

Branky :  Hönig

 

Patnáctka si v první půli vypracovala spoustu šancí , ale proměnila jedinou a to se klukům nakonec vymstilo . Byť to v tu chvíli vypadalo , že se nic neděje a že šance budou přibývat i v půli druhé , opak byl pravdou . Domácí zabrali a dokonali obrat ve svůj prospěch .  

 

 

STARŠÍ ŽÁCI  U14

 

MOTORLET  -  SK PETŘÍN      6  :  1

Branky :   Chmelař

 

Čtrnáctka Motorletu válcuje jednoho soupeře za druhým a ne jinak tomu bylo proti naší družině  . Kluci sice v poli byli domácím jednoznačně vyrovnaným soupeřem , ale na hrotového útočníka domácích prostě nestačili . Nám dal celkem 5 branek a celkově jich má na svém kontě po 9-ti odehraných kolech celkem 34 !!!  , což je skorem dvakrát tolik , než má celý náš tým dohromady . 

 

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI   U13

 

 SK PETŘÍN  -  PŘÍBRAM     1  :  7

Branky  :  Dobrý

 

Třináctka sice padla s Příbramí o šest branek , ale samotný zápas byl vcelku vyrovnaný a kluci rozhodně nedali soupeři nic zadarmo . Bohužel jedna jediná vstřelená  branka je prostě z takovéhleho zápasu málo .  

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI   U12

 

SK PETŘÍN  -  PŘÍBRAM   4  :  2

Branky  :  Votípka 2 , Linhart , Popule

 

Kluci začali zostra a po první třetině to bylo už 3 : . Jenže pak se náš brankostroj trošičku zasekl a hosté pořád čuchali po dobrém výsledku . Když pak v závěru proměnil David Votípka už druhou penaltu , zdálo se být hotovo . Jenže hosté ještě v závěru vytáhli růžky a dvěma slepenýma gólama nás trošičku pozlobili .Na víc už jim ale nezbyl čas . 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

GregoryFug - college essay writing company r35sdv


Cheers! I value it.
how to find college essay prompts https://essaywritingservicehelp.com writing a five paragraph essay https://helpwritingdissertation.com