Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKOVÝ SERVIS 4. - 8.5. 2019

OBA DIVIZNÍ DOROSTY JSOU V ČELE 

article preview

OBA DIVIZNÍ DOROSTY  JSOU PRVNÍ !!!

2001---rokycany-019.jpg

Divizní dorostenci se v červnu chystají do dalekého Španělska a tak si ve středu předehráli zápas posledního kola ! V malém derby si oba dva týmy poradili s Rokycanama a jak U18 , tak U16 se vyhoupli na úplný vrchol divizní tabulky . Takže oběma týmům patří obrovská gratulace a pevně věříme , že se tam udrží až do konce sezóny !!!

 

 

STŘEDEČNÍ PŘEDEHRÁVKY

 

 

 

DOROST   U18

 

SK PETŘÍN  -   ROKYCANY    3  :  1

Branky :   Bílik , Provod , Maur

 

Osmnáctka si penaltovou výhrou v Malši zajistila , že si to s Rokycanama rozdá o první místo a samotný zápas podle toho vypadal . Parádní tempo , spousta šancí a nakonec i branek , to všechno mohla vidět velmi početná divácká kulisa . Hosté začali o poznání lépe a po zásluze se ujali vedení , které si udrželi až do konce první půle .  Kluci ale přidali na plyn a během několika mála minut skóre otočili , když se napřed po akci Aleše Demetera prosadil Kryštof Bílik a hned  za pár minut i Michal Provod , kterého vyslal do samostatného úniku Dan Vodrážka . Rokycany se pak nadechli k závěrečnému náporu , ve kterém si vypracovali hned několik nebezpečných závarů , ale veškeré jejich naděje utnul Matěj Maur , který se chvíli před koncem přiřítil k odraženému balonu a z poza vápna prostřelil vše co mu stálo v cestě !!!

 

DOROST U16

 

SK PETŘÍN  -  ROKYCANY   4  :  1

Branky :   Agapkin 2 ,  Tříska , Vacek

 

Šestnáctka se tak nějak opičila po svých starších kamarádech  a přestože na rozdíl od U18 kluci o pločase vedli 1 : 0 , tak hned v úvodu hosté srovnali a začínalo se od znova . Ale i tady byla druhá půle plně v naší režii a skóre naprosto zaslouženě narůstalo . Poslední kapkou pro hosty byla parádní střela našeho brankáře Vacka , který tentokráte naskočil na pár posledních minut do pole . 

 

 

helis.jpg

David HELLER byl u obratu áčka

David Heller , záložník naší U19 , byl nominován k sobotnímu zápasu mužského áčka a trenéři ho hned o poločase poslali do hry s jasným cílem !  Otočit nepříznivě se vyvíjející duel , což se "Helísovi" povedlo naprosto dokonale . Nejenže byl po celou dobu hodně aktivní , ale střelou do šibenice odšpuntoval dokonalý obrat a ještě k tomu mohl slavit i doma . V soupeřově dresu se totiž na hrotu statečně rval jeho starší brácha Adam , kterému nakonec zbyly jen oči pro pláč :-)

 

 

ZASE  JEDEN  PARÁDNÍ VÍKEND

 

 

Petřínské barvy byly zase o víkendu pořádně vidět !!! Muži přejeli doma Vejprnice a následně i Holoubkov s celkovým skóre 13 : 1 . Ligoví dorostenci nenechali Kladno vstřelit jedinou branku , tu jsme si museli dát sami a v jejich síti přistálo celkem 7 kousků ! Divizní dorosty se radostně vrací z daleké Malše !!! Starší po výhře na penalty si to o titul rozdají ve středu doma s Rokycanama , mladší se zase po vítězství osamostatnili na první příčce celkové tabulky !!!  Obrovskou radost nám udělali naši starší žáci , kteří se po dvou úvodních debaklech rozjeli k neskutečné jízdě a tentokrát to odnesl Písek - jen tak dále pánové !!! A nakonec z daleké cesty se vraceli s úsměvem i žáci mladší , kteří si z Třeboně přivezli body 4 !

Prostě paráda !!!!

 

 

 

MUŽI "A"

 

SK PETŘÍN  -   VEJPRNICE    5  :  1

Branky :  Demeter 2 , Heller , Lisý , Vohrna 

 

Sestava :     Suchý

Šulc   Zoubek    Vinkler (46´Heller , 80´Kohout )  Fiala

 Bednář     Lisý     Bendl

Šimáně (83´Štefl )   Gavrylovskyy  ( 62´Demeter )

Brudna  (46´Vohrna ) )

 

Příhoda , Kordík

 

Áčko musí vyhrát všechny zápasy a doufat že Rokycany klopýtnou a tak se nic jiného než výhra nad vejprnickou Slávií od něj nečekalo . Od začátku nic nenasvědčovalo tomu , že by to tak nemělo být . Převaha nad soupeřem byla velká , místy až obrovská , ale úvodní , uklidňující branka nikde . A tak přišly i šance hodně zalezlého soupeře . Nejprve se na našeho gólmana Suchého řítil osamocený hostující útočník , ale "Gaga" ho vychytal , pak se ještě hosté dostali k hlavičce , kterou Suchý odvrátil na roh , ale z něho už se hosté radovali . Běžela 44´a hosté nám dali klasického šatnáře !!!

Do druhé půle jsme vstoupili podobně jako do první , ale s jednou malou vyjímkou , začali jsme dávat branky . Nejprve se k balonu na hranici vápna dostal střídající David Heller  a  vymetl vejprnickou šibenici - 1 : 1 . Za chvíli si na roh střelce úvodní branky naběhl Zoubek a jeho pokus mimo bránu parádně uklidil Venca Lisý  2 : 1 . A jelo se dál ! Za pár minut si do vápna naběhl Mára Vohrna a Šimáněho centr nešlo netrefit 3 : 1 . V závěru si vzal slovo další střídající mladík Aleš Demeter . Nejprve se prosadil hlavou po centru Šimáněho  , aby si pak  ještě těsně před koncem  vylepšil statistiky , když si parádně přebral balon od Máry Vohrny a utaženou střelou upravil na konečných 5 : 1 .  

 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :   

Přesto , že jsme nakonec první poločas prohráli , tak nemůžu říct , že bychom v této části hráli nějak špatně , ale něco tomu chybělo ! Chyběli tomu góly a bez nich se ve fotbale nedá vyhrávat . Nevím z jakou taktikou k nám Vejprnice přijeli , možná , že původně chtěli být aktivnější , ale my jsme nepustili prakticky k ničemu a tak se zaměřili prakticky jen a  jen na obranné odkopy a nám trochu trvalo , než jsme se prosadili . Určitě nám k tomu pomohly i všechny změny v sestavě . Do druhé půle jsme poslali kromě střelce Marka Vohrny i mladíka Davida Hellera a za půl hodiny jsme ho mohli stáhnout zpět , aby se mohl připravovat na svůj nedělní zápas ligového dorostu , protože svůj úkol splnil znamenitě . Ještě více rozhýbal naší záložní řadu , první veledůležitou branku vstřelil parádní střelou sám a na druhou prakticky přihrál , takže obrovská pochvala !!! Vejprnice pak složili zbraně a naší bránu ohrozili jen jednou , kdy za stavu 3 : 1 se zase musel vytáhnout Vojta Suchý v bráně . Takže pochvalu zaslouží všichni , byť za druhou půli podstatně větší !!!

 

 

MUŽI "B"

 

SK PETŘÍN  -  HOLOUBKOV   8  :  0

Branky :   Vohrna 2 , Gita 2 ,  Bendl , Vodrážka , Štefl , Kordík

 

Rezerva si k postupu do 1.A třídy přidala ještě dva úkoly . Vyhrát všechny zbývající zápasy a dát v celé soutěži více jak 100 gólů a v zápase s Holoubkovem se k tomu zase trochu přiblížila . Od začátku do konce to byla hra na jednu bránu a byť se soupeř snažil , na nás to nestačilo . 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :   Musím konstatovat , že mě vlastně soupeř , udělal radost . Byť dostali branku hned v první minutě a vůbec na nás neměli , tak se dlouho snažili hrát aktivně , vytahovat obranu a pokud to jen trochu šlo , tak se dostat alespoň na naší polovinu . Kluci ale ukazují , že v této soutěži nemají co dělat a je to strašně pozitivní koukání . Když si vezmu , jak jsme se v téhle soutěži prezentovali v posledních letech , tak je tady asi nejvíc vidět ta naše celková oddílová práce . Zvláště v těch domácích zápasech musíme být noční můrou pro všechny týmy co sem přijedou a to je prostě fajn !!!

 

 

DOROST  U19

 

  SK  PETŘÍN   -  KLADNO    2  :  0

Branky :  Šmíd 2

 

Devatenáctka se po výhře nad Kladnem opět dostala na bronzovou příčku , kterou si ve zbývajících zápasech bude chtít udržet ! V průměrném zápase se dvakrát trefil Jirka Šmíd a byť jsme rozhodně nepředvedli žádný oslnivý výkon , tak ta dvoubranková výhra byla tak nějak odrazem toho , co se dělo na hřišti . Nejlepšími hráči na hřišti , byl zejména v první půli Patrik Klich a celkově Martin Lávička

 

 

DOROST   U18

 

 MALŠE ROUDNÉ  -  SK PETŘÍN  3  :  3

4  :  5 na PK 

Branky :   Salvét 2 , Gondek

 

Osmnáctka potřebovala v Malši nutně bodovat , aby si to mohla ve středu rozdat o titul s Rokycanama . Jenže trenéři měli obrovské problémy se sestavou a tak s vydatnou pomocí Demetera s Kramerem z U19 , dali dohromady alespoň 12 borců !!! Takže konečná výhra na penalty je pořádnou pozvánkou na středeční duel , který zřejmě rozhodne o vítězi celé soutěže . Takže ve

STŘEDU  8.5.  10,15    

zápas o titul 

SK PETŘÍN U18  -  FC ROKYCANY  U19

 

 

DOROST U17

 

SK PETŘÍN  -  KLADNO     5  :  1   

Branky :   Zajíček 3 , Vodrážka , Vrba

 

Sedmnáctka se po středeční porážce na Motorletu potřebovala chytit a pomohl jí k tomu hlavně vynikající výkon útočníka Honzy Zajíčka , který sám tři góly dal , byl pořád strašně nebezpečný a nakonec byl i u poslední parádní branky , když sólo stopera Vodrážky přes celé hřiště  mohl klidně sám uklidit , ale parádní akci ještě vyšperkoval nezištnou přihrávkou . Každopádně klukům patří velká pochvala . 

 

 

DOROST U16

 

MALŠE ROUDNÉ  -  SK PETŘÍN    0  :  4

Branky :   Maxa  , Rada , Hochman , Tříska

 

Šestnáctka si odvezla z daleké Malše všechny tři body po velmi dobrém výkonu . To nejhezčí ale přišlo už v sobotu , když do té doby vedoucí Aritma nečekaně doma padla s Klatovama a naše nedělní výhra nás katapultovala na první flek divizní tabulky !!!

SKVĚLÁ PRÁCE !!!!

 

 

STARŠÍ ŽÁCI   U15

 

PÍSEK   -   SK PETŘÍN    1  :  1

4 : 5 na PK 

Branky :   Černý

 

Patnáctka předvádí jak je fotbal nádherný sport . Po dvou úvodních debaklech předvádí kluci jeden famózní duel za druhým a tentokráte to pocítil i Písek , který si asi před zápasem moc nedokázal představit , že by jim mohli naši kluci nějak překážet . Teď  ale je potřeba zůstat pořád nohama na zemi a potvrdit to ve veledůležitém utkání doma s Libuší !!!

 

 

STARŠÍ ŽÁCI  U14

 

PÍSEK   -   SK PETŘÍN     4  :  0 

Branky :  

Čtrnáctka si o víkendu vytáhla ČERNÉHO PETRA  a jako jediný tým nezískali kluci ani bod . Každopádně nic se neděje a o víkendu to bude muset odskákat Libuš . 

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI  U13

 

TŘEBOŇ  -  SK PETŘÍN   2  :  4

Branky :   Dvořák 2 , Matoušek , Hes

Třináctka se sice  po dlouhatanánské cestě do Třeboně dozvěděla na místě , že na výhru budou mít kluci oproti normálním zvyklostem jen 2 x 35 min , ale i to jim stačilo na to , aby si z lázní odvezli všechny tři body . Jen škoda , že si po 3 hodinách v autobuse nemohli zahrát kluci déle . Domácí ale nedali dohromady více jak 10 hráčů a na svazu si vydupali vyjímku , že v této situaci se hraje takhle málo . Bohužel ....

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI  U12

 

  TŘEBOŇ  -  SK PETŘÍN     2  :  2

Branky :  Vaniš  , Linhart

I dvanáctka bohužel hrála jen 2 x 25 min a nakonec dostal vyrovnávací branku až v nasraveném čase a po přádném pytli  (  pytel  =  ofsajd ) . Každopádně i ten bodík kluci potřebovali jako sůl , protože to byl letos první a doufejme , že ne poslední !!!

 

 

potok.jpg

U 19 SE DOSTALA ZASE NA BRONZOVOU PŘÍČKU

Devatenáctka se po středeční výhře na Motorletu a víkendovém vítězství nad Kladnem opět vrátila na třetí příčku ligové tabulky a kluci udělají maximum   , aby tam zůstali i po 30. kole !!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář