KATOVICE  -  SK PETŘÍN    1  :  1

Branka :  Vodrážka Jan

Sestava :  Suchý  -  Klich , Vinkler , Kohout , Provod  -  Bednář , Tětek ( 90´Vodrážka Dan ) , Zajíček ( 80´Urbánek )  - Demeter ( 75´Treml ) , Vodrážka Jan ( 80´Tříska ) , Šimáně  ( 75´Heller )

Olach , Pejřimovský

Muži začali jaro na horké půdě druhého celku tabulky , který letos doma ještě neztratil ani bod a předvedli velmi dobrý výkon , který ale podpořili pouze jednou vstřelenou brankou , kterou  vsítil Honza Vodrážka . Domácí tak byli až do konce na dostřel a s vydatnou pomocí sudího Klátila se jim podařilo v závěru vyrovnat z vymyšlené penalty . Po zápase se pak ještě na hřišti  strhla pořádná  vesnická mela , která však na konečném výsledku nic nezměnila

Komentář trenéra Radka Vodrážky :    Kluky musím za výkon fakt pochválit , ale komentovat budu jen to  co se stalo po zápase . Moje červená karta naprosto zasloužená  ! Rozhodčímu jsem nadával  tak hodně a tak sprostě , že nemohlo přijít nic jiného a samotný trest naprosto přijímám .   Co ale , notabene s pomocí videa , dokázal rozhodčí Klátil napsat do zápisu ,  je naprosto neomluvitelné !!!

zkuste nají v přiloženém videu několik ran pěstí zezadu do hlavy a pošlu Vám zlatého bludišťáka , spíše Klátiláka :-)

když k tomu přidáte prohlášení samotného katovického hráče Tomáše Janocha

Cau Honzo, díky za zprávu. Za me se nic hroznyho nestalo, ty pěsti jsou kravina a bylo to, jak pises. Skoda jak to nakonec dopadlo, hlavne ze se nestalo nic horšího. Jestli to takhle stačí? Ať se dari, potkáme se na hřišti

a navíc k tomu  zápis komise rozhodčích , která sama uznala , že krom toho , že písknul penaltu která nebyla , tak HRUBĚ CHYBOVAL i v popisu udělení červené karty

tak  trest 6 zápasů pro Honzu Vodrážku je stejně přísnej ,

jako ta pentle v Katovicích :-(

ROZHOVOR S HONZOU VODRÁŽKOU ZDE :

VEJPRNICE  -  SK PETŘÍN "B"     1  :  2

Branky :  Maxa , Štefl

Sestava :  Edelman  -  Kańák Jakub , Holmik , Veselý ( 10´Nový ) , Havelka  -  Šulc (82´ Levý ) , Kasík ( 54´Kańák Jan )  -  Štefl , Vanc , Kural ( 46´Kunesch )

Muži měli obrovské problémy se sestavou , protože byť se jim marodka lehce vyprazdňuje , tak je pořád na listině hráčů kteří jsou mimo - 14 jmen . Takže tradičně se sáhlo do dorostu , ale poprvé netradičně až do toho mladšího !!! 6 plnoletých a 6 šestnáctiletých bardů si ale na nabité Vejprnice vyšlápli a po výborném výkonu vezou domů všechny 3 body .

Komentář trenéra Aleše Rady :  Co mi poslali , to mi poslali . Skvěle jsem to postavil , skvěle určil taktiku a nakonec to dovedl do plného bodového zisku :-) . A teď trochu vážněji . Netušili jsme jak to zvládnou ti mladí kluci z naší U17 , notabene , když naše obrana byla složená ve věku 19 - 16 - 16 - 16 , ale společně si to sedlo a za vítězství proti velice silnému soupeři jsme fakt rádi .

ADMIRA  -  SK PETŘÍN U19      2  :  1

Branka : Hofman

Devatenáctka začala svou pouť za jarními odvetami na umělce Admiry , tedy na hřišti , které má podstatně blíže ke kamenolomu , než k fotbalovému placu . Bohužel to na body nestačilo

Komentář trenéra Honzy Pletichy :   V prvním mistraku jsme chtěli na Admire jakkoliv bodovat a na jejich šílené UMT to byl ale úkol fakt těžký. V prvním poločase se hrál ještě jakžtakž fotbal kdy jsme že hry měli víc my a měli i dvě šance dát gól. Největší šanci zastavil faulem 30 m před bránou hráč Admiry kdy si na přihrávku Franka nabihal Salák a bránící harc ho jednoduše strhl k zemi a zabránil mu jít sám na gólmana bohužel našemu údivu dostal hráč Admiry pouze žlutou kartu !!!!!! Ve druhé půli už to nemělo s fotbalem nic společného sice jsme se dostali do vedení ale vzápětí jsme inkasovali po dlouhém autu a když nejlepší střelec soutěže přidal druhou branku fotbalový zapas jako takový úplně skončil. Od té chvíle bylo va hře pouze zdraví našich hráčů a když po faulech na Honzu Flachse a Davida Hrdinu viděli hráči Admiry pouze žlutou a ve druhém případě ani tu tak bylo hotovo . Kluci si zaslouží pochvalu jak v přístupu tak v tom jak do poslední chvíle chtěli urvat alespoň bod. Tenhle zápas prostě neměl s fotbalem nic společného a ve druhé půli k tomu přispěli hlavně všichni tři .........

SK PETŘÍN U18  -  MOTORLET     1  :  4

Branka : Lank

Komentář trenára Marka Hofmana : Proti silnému Motorletu jsme nechytli  začátek a po zbytečných chybách v obraně v rozmezí dvou minut dvakrát inkasovali. Brzkého vedení soupeře námi otřáslo a prvních 30 minut nebylo z naší strany vůbec dobrých. Delali jsme chyby v rozehravce, byli nedůrazní a ofenzivním hráčům Motorletu jsme nechávali hodně prostoru. Když hosté v 18 minutě zvýšili na 0:3, nevypadalo to s námi dobře. Závěr prvního poločasu byl z naši strany už lepší, vypracovali jsme si dobré příležitosti ke vstřeleni branky, která by nám dala naději na zdramatizovani zápasu, ale bohužel jsme si v pokutovém území Motorletu nepočínali dostatečně důrazně. Druhý poločas jsme  po několika změnách v rozestavení začali lépe, hru  vyrovnali a začali se dostávat častěji do brankových příležitostí. Opět se nám ale nedařilo v koncovce. Místo toho jsme opět vyrobili zbytečnou chybu v obraně a doslova darovali soupeři čtvrtý gól, který definitivně rozhodl o osudu zápasu. Čtyři minuty před koncem   jsme zásluhou Dominika Lanka snížili na konečných 1:4.  Klukům se nedá upřít snaha, bojovnost, ale srazily nás naše zbytečné chyby v obranných řadách a nevyužití stoprocentních brankových příležitosti.

ADMIRA  -   SK PETŘÍN U17     1  :  2

Branky : Hubený , Kural

První ligový zápas pro nového trenéra naší U17 Kubu Veselého a hned za 3 body  . Gratulace jemu i klukům !!!

SK PETŘÍN  U16  -  MOTORLET      1  :  4

Branka  :   Anděl

Komentář trenéra Martina Kořínka : V sobotu o poledni jsme u nás přivítali o rok starší kluky z Motorletu. Byli jsme dobře připravení a nastavení na to, že jsme schopni pravděpodobného budoucího mistra porazit. Začátek nám vyšel famózně. Hned z prvního rohu jsme dali gól. Zbytek poločasu byl nesmírně vyrovnaný, vyhecovaný a nám se dařilo plnit téměř vše, co jsme chtěli. Motorlet se začal prosazovat až v posledních minutách prvního poločasu. V druhé půli soupeř začal svůj tlak stupňovat. Byl mnohém lépe nastavený ve všech fázích hry než byli v první půli a jejich kvalita se začínala projevovat naplno. Tlak se furt stupňoval a vedl k vyrovnávajícímu gólu na 1-1. Bohužel nás to psychicky položilo. Hned minutu na to to bylo 2-1. Oklepali jsme se a začali opět hrát vyrovnaný duel a upřímně jsem věřil, že vyrovnáme. Bohužel přesně v těch chvílích, kdy jsme soupeře zatlačili na jejich polovinu a do bloku, jsme udělali obrovskou individuální chybu a věnovali soupeři gól na 3-1, který zápas rozhodl. Opět hned minutu na to byl stav 4-1. Ze zápasu si neseme spoustu dobrých věcí - dokázali jsme suverénně nejlepší tým v soutěží polovinu času přehrávat a donutili jsme je hrát na hraně jejich možností. Zároveň je i spoustu věcí, které musíme zlepšit, abychom příště byli úspěšní. Například to místy bude chtít větší herní odvahu a rozhodně větší psychickou odolnost, když se zrovna zápas nevyvíjí podle představ.