Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKOVÝ SERVIS 16. - 17. 10. 2021

MUŽI TO VENKU ZVLÁDLI SKVĚLE

MUŽI  

 

to venku zvládli 

 

SKVĚLE

 

 

Muži sice hráli s celky , které okupujou spodní patra tabulky , ale jak v Berouně , tak v Hrádku je to vždycky strašně moc těžké , takže 6 bodů je super . Devatenáctka sice veze cenný bod z Tábora , ale vzhledem k průběhu zápasu je to málo . Šestnáctka si to v přímém souboji rozdala o první místo tabulky s Budějovicema a gól v poslední minutě je bude ještě dlouho mrzet . Za 3 body to ještě se stejným soupeřem zvládla U18  , U17 v Táboře a starší žáci U14 , kteří po neskutečném závěrečném obratu , kdy ještě 5 min před koncem prohrávali 1 : 3 , aby se nakonec radovali z výhry a tím pádem se pořád drží s Motorletem na úplném výsluní tabulky . 

 

 

 

MUŽI 

bedy--beroun-2021.jpg

BEDYMU  TO V BEROUNĚ LEPILO

Středopolař našeho áčka Petr Bednář , předváděl v Berouně jeden takovýhle kousek za druhým a domácí mu prakticky nedokázali odebrat balon z jeho tkaniček :-) . 

 

 

 

BEROUN  -  SK PETŘÍN "A"   0 : 1 

 

Branky :   Lisý  ( as. Vodrážka ) 

Sestava :   Hrabačka  -   Klich  , Vinkler ,  Kohout ( 46´Zoubek ) , Provod ( 86´Trojovský )   -       Lisý  ,  Zajíček  , Bednář ( 81´Škarda )    -  Vodrážka  ( 72´ Bílik)  ,  Demeter ( 81´ Tětek  ) , Šimáně

Suchý

 

 

Muži jeli do Berouna jako velký favorit , což pro ně zase není úplně tak běžná role a doufejme , že to bude stále a stále častější a že si kluci i na tohle rychle zvyknou . 

Na typickém říjnovém "pažitu" na břehu Berounky se asi nedal čekat nějaký nádherný fotbal a to se také stalo . 94 minut boje o území s minimem střel a šancí rozhodla standartka Honzy Vodrážky , kterou parádně hlavou trefil kapitán Venca Lisý . Domácí měli taky jednu obrovitánskou šanci , ale ti , na rozdíl od Václava , hlavou , takřka prázdnou , bránu Pavla Hrabačky , netrefili . 

Takže říčním údolím mohl znít hurónský pokřik našich borců !!!

 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Pětatřicet minut to bylo takřka o ničem . Domácí poctivě bránili a my se na , ne úplně rovném , hřišti nedokázali proti dobře organizované obraně vůbec prosadit , pořád jsme jen někde bojovali o balon . Posledních 10 min první půle už to vypadalo lépe , ale z několika slibných situací jsme branku nedali . Ani druhá půle sice žádný velký fotbal nepřinesla , ale aspoň tam byly nějaké emoce a pár zmrzlých diváků ( a skvělé je , že většina z nich byla našich ) se nudilo o něco méně , než v prvním dějství . Každopádně jsou to 3 body a jsou skvělé !!!

beroun-2021.jpg

DALŠÍ FOTOGRAFIE OD VLAĎKY ŠTYCHOVÉ NAJDETE ZDE : 

 

https://www.facebook.com/fotkyskpetrinplzen

 

 

 

 

 

 SV.HRÁDEK  -  SK PETŘÍN "B"  0  :  3

Branky : Jílek , Bílik , Štefl

Asist. :  

 

Sestava :   Suchý  - Černický ( 46´Krystl ) ,  Trojovský , Kohout , Voves ( 72´Levý ) -      Skolozubov  ,  Ježek ( 46´ Jílek )  -  Kotěšovec  ( 72´Źajíček) , Bílik Škarda 

Vodrážka J.

 

Rezerva vyrazila daleko na jih a podle postavení v tabulce , to mělo být jen otázkou výše skóre . jenže fotbal je prostě fenomenální sport , ve kterém prostě nikdy nevíte . Naše herní převaha byla sice velká a místy až drtivá , ale buď nás v kombinaci brzdil ne zrovna ideální terén  a nebo nám po standartkách chybělo fakt málo , aby to tam padlo . Takže jsme museli být trpělivý a po hodině to všechno propálil Petr Jílek a bylo to podstatně lepší . Soupeř to musel trošičku otevřít a my ho zaslouženě potrestali po trefách Kryštofa Bílika a netradičně hlavou , Matěje Štefla .  

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :    Asi se budu opakovat , ale je úplně nebetyčný rozdíl mezi tím vyhrávat a vyhrávat pořád !!! Dvakrát , třikát v řadě dokáže vyhrát úplně každý , ale vyhrát pět , deset , nebo dvacet zápasů za sebou , na to musíte mít skvělý tým, který musí na sobě neustále pracovat a který je každé kolo pod tlakem . V Hrádku to bylo klasické venkovní bojování a je skvělé , že to nakonec dopadlo 0 : 3 . Teď máme před sebou poslední dva zápasy podzimu a uděláme naprosté maximum pro to , abychom měli po polovině soutěže 43 bodů !!!

 

 

 

 

DOROST  U19

 

 TÁBORSKO  -  SK PETŘÍN     1  :  1

Branky :  Vanc

 

Devatenáctka vyrazila v neděli do dalekého Tábora a před zápasem by asi bod brala všema deseti , ale jak se nakonec v zápase ukázalo , bylo to zřejmě o dva body méně , než by tomu vývoj zápasu slušel . Takže aspoň je dobré , že kluci zase zahráli dobře a doufejme , že to za týden odskáče Viktorka Žižkov . 

 

 

DOROST  U17

 

 TÁBORSKO  -  SK PETŘÍN    1  :  7 

Branky :  Frank 3 , Šedivý 2 , Hofman , Kolářík 

 

Sedmnáctku sice malinkato zbrzdil gól na 1 : 2 , ale i tak to do poločasu byla petřínská smršť . Když si  domácí šli o půli odfrknout , nebylo to za stavu 1 : 6 asi nic příjemného . 

 

 

 

DOROST U18

 

 SK PETŘÍN "B"   -   SKP Č. BUDĚJOVICE   5  :  1

Branky :  Hájek 2 , Žídek , Šneberger , Šedivý

 

Osmnáctka od první až do předposlední minuty jasně diktovala tempo hry a jedinou malilinkatou kaňkou byl gól hostujích borců v poslední vteřině zápasu . Každopádně kluci si za výkon zaslouží velikánskou pochvalu . 

 

 

DOROST U16

 

SK PETŘÍN "B"  -  SKP Č. BUDĚJOVICE  2  :  2

Branky :   Holmik , Macháč

 

Šestnáctka si to doma rozdala o úplné čelo divizní tabulky a matematika byla jasná !!! Pokud chtějí kluci do čela , musí svého soka porazit ! Jenže hosté rozhodně nejsou na čele náhodou a krom toho , že se ujali vedení už v samém začátku zápasu , tak během celé půle byli o něco nebezpečnější .  Kluci se ale  postupně zlepšovali a záhy po přestávce srovnali skóre po trefě Davida Macháče . Pak po nezaviněném střetu se svým spoluhráčem musel na šití hlavy náš brankář Kristian Řezanina a do "kasy" se postavil Vojta Kural . Ani to nás nezastavilo a byli jsme pořád lepí a lepší a z toho pramenila i naše branka , kterou vstřelil kapitán Matyáš Holmik z penalty po faulu na střelce našeho prvního gólu . Když už se zdálo , že to dobře dopadne , zastavili jsme na hranici vápna útok soupeře a ten v poslední minutě kopal trestňák z prostředka vápna . Všichni tušili , že jestli to hostující borec kopne dobře , bude mít levý záložník s rukavicema na rukách Vojta Kural asi těžké . A on to kopl skvěle !!! Jenže Vojta vytáhl neskutečnou robinzonádu a balon fantasticky vyrazil na roh . Bohužel ta  euforie trvala jen pár vteřin . Hosté roh bleskově rozehráli , přichází tečovaná střela a budějovická euforie - 2 : 2 a konec . 

 

 

STARŠÍ ŽÁCI U15

 

 SK PETŘÍN   -  SKP Č. BUDĚJOVICE     2  :  6  

Branky :  Třeštík 2

 

Patnáctka sice herně na svého soupeře stačila , ale fotbal se hraje na góly a v téhle disciplíně to kluci projeli na plné čáře . 

 

 

 

STARŠÍ ŽÁCI U14

 

SK PETŘÍN  -  SKP Č. BUDĚJOVICE     0  :  2

Branky :   Sebránek 2 , Hrdlička , Vacek

 

Čtrnáctka sice prohrávala o půli 0 : 2 a pět minut před koncem ještě 1 : 3 , ale neskutečným závěrem si nakonec připsala všechny tři body !!!

 

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI  U13

 

 FTA   -  SK PETŘÍN     9  :  4

Branky :  Súlovec  3 , Javorský

 

Třináctka už po první třetině prohrávala 4 : 0 a i když se pak několikrát prosadila , vesměs zásluhou hatrickového Cristiana Súlovce , tak už se dostřel nikdy pořádně nedostala . 

 

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI U12

 

FTA  -  SK PETŘÍN    13  :  2   

Branky :  Hejplík  2 

 

Dva závěrečné góly Jardy Hejplíka , bylo asi jediné pozitivum tohoto zápasu . Domácí ukázali proč vedou s přehledem celou tabulku a celý zápas byli jasně lepším týmem . 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář