Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKOVÝ SERVIS 27. - 28.4. 2019

STARŠÍ ŽÁCI ZASE VYHRÁLI

article preview

SPORTOVNÍ A FOTBALOVÝ LETNÍ KEMP

info a přihláška zde :

PŘIHLÁŠKA NA KEMP 2019.pdf

=============================================================================================

ada-kohout-luby-2019.jpg

ÁDA KOHOUT ŠEL V LUBECH AŽ NA KREV !!!

Zápas plný zdravotních trablů , ale se šťastným koncem , sehráli naši muži na hřišti v Lubech . Na snímku se raduje z úvodní trefy Áda Kohout , který už v úvodu inkasoval tvrdý direkt na hlavu a s velkou tržnou ránou vydržel na hřišti něco málo přes půl hodiny. 

 

 

STARŠÍ ŽÁCI  ZASE VYHRÁLI

 

 

Obrovskou radost všem zúčastněným udělala naše U15 , která podruhé v řadě bere všechny tři body , což je více než super !!! . Své zápasy zvládli i muži  a krom U19 i všechny naše dorosty . K U15 se výsledkově přidala i U14 a mladší žáci ročníku 2006 . Takže celkově musíme brát tento víkend jako hodně povedený !!!!

 

 

 

MUŽI "A"

 

LUBY   -   SK PETŘÍN      0  :  2

Branky :  Gavrylovskyy , Bednář

 

Sestava :     Hrabačka

Šulc   Zoubek    Světlík   Kohout  ( 37´Provod )

 Bednář     Lisý     Heller   ( 70´Vinkler )

Šimáně   Gavrylovskyy  Brudna  (88´Suchý )

 

Fiala , Nademlejnský

 

Áčko přijelo do Lub v roli obrovského favorita , ale každý , kdo je trochu znalý věcí ví , že v Lubech to není nikdy jednoduché !!! A přesně tak vypadal skoro celý zápas !!! Naši hráči se sice neustále tlačili do domácí brány , vytvářeli si spousty příležitostí , ale každou chvilku přilétla , převážně ze vzduchu , nějaká šance domácích . Chleba se lámal tak po půl hodině hry  .Napřed  se po parádní akci Hellera , Lisého a Šimáněho , trefil do prázdné brány Leo Gavrylovskyy a bylo to  0 : 1 . A  pak nám propadl dlouhý nákop domácích za naší obranu a na gólmana Hrabačku se řítili dva domácí útočníci . Bleskový přesun od jedné tyče ke druhé a famózní zákrok mladého gólmana , nás hodně podržel a do kabin se šlo za našeho mírného vedení . 

Druhý poločas už tak domácí nezlobili , naše převaha se trochu zvětšovala , ale druhý uklidňující gól přišel až po hodině hry , kdy si vyměnili balon Honza Šulc s Petrem Bednářem a druhý jmenovaný , jako správný kapitán , neskutečnou přízemní dělovkou uklidnil naše řady . 

 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :   

Vůbec to nebyl jednoduchý zápas a pro tři body jsme si  museli sáhnout hluboko do repertoáru našich sil . Oproti minulému zápasu jsme z různých důvodů do základní sestavy postavili hned ŠEST jiných hráčů a většinu zápasu jsme řešili nějaké zdravotní trable . Chyběli nám tradiční opory Vohrna , Bendl a Fiala , těsně před zápasem se nám zranil ještě Nademlejnský a do hry musel David Heller , který už měl v nohách celý zápas dorostenecké ligy na Vyšehradě . V desáté minutě utrpěl velkou tržnou ránu na hlavě Adam Kohout a po několika marných pokusech zastavit krvácení musel po půlhodině ze hřiště a do hry šel další borec s celým zápasech v nohách - Michal Provod . Mezitím jsme ještě dlouho ošetřovali přišlápnutého Hellera , takže z první půle jsem toho zase tak moc neviděl . Každopádně domácí nám nenechali vůbec nic zadarmo a dokud měli síly , tak nás převážně ze vzduchu , hodně zlobili . Ale kluky musím za výkon pochválit , bohužel dva góly z tolika příležitostí , je prostě málo . Pochválit musím rozhodně gólmana Pavla Hrabačku , který nás v první půli hodně podržel , když zlikvidoval jasnou tutovku domácích a pak už tak nějak všechny stejně , protože si tu výhru rozhodně zasloužili . 

 

 

MUŽI "B"

 

MÝTO  "B"  -  SK PETŘÍN     1  :  4

Branky :   Štefl 2 ,  Kordík , Škarda

 

Rezerva si dala k postupu  ještě jeden úkol a to vyhrát všechny zbývající zápasy . V Mýtě udělali všechno proto , aby nám to zhatili a do zápasu vyslali  hned několik opor svého prvního týmu . Skvělá zpráva je ta , že ani to nestačilo , byť se naše rezerva musela obejít hned o několik svých tradičních opor . Pomohl ale  zase velezkušený Tonda Dvořák a enkláva mladších dorostenců , kteří dorazili na pomoc rovnou ze zápasu na Vyšehradě . Kluci začali skvěle a hned v úvodu se trefil kapitán Petr Škarda . Jenže po čtvrt hodině se domácí parádně trefili z dálky a začali zlobit . Jenže po hodině začal vylézat na povrch náš fyzický fond a k tomu jsme posílali jednoho mladíka za druhým . Posledních 20 minut jsme pak zvládli s bravurou a z těžkého zápasu máme zase tři body . 

 

Komentář trenéra Jardy Levého :  Do zápasu jsme vstoupili tím nejlepším možným způsobem. Již ve 4´minutě se na zadní tyči nemýlil Petr Škarda, který si naběhl na skvělý centr Buranského a vedli jsme 1:0. Bohužel, již pár minut na to se domácí po standardní situaci dostali k odraženému míči a nechytatelnou bombou ze 30 metrů do šibenice rychle svoji ztrátu dorovnali. Tento vývoj nás, bohužel, naprosto vykolejil a zbytek prvního poločasu se nesl v rámci aktivity domácích, kteří nás dobře dostupovali a z naší strany se v tu chvíli omezil pouze na dlouhé balony, které ale domácím hráčům nepřinášeli žádný vážnější problém. Asi 3x během první půle jsme nechali balon na zemi a hned z toho byly alespoň nějaké náznaky šancí. Nicméně do kabin se odcházelo za stavu 1:1. V šatně jsme si spoustu věcí vyříkali a do druhého poločasu jsme vstoupili přesně tak, jak jsme plánovali již od začátku zápasu. Snažili jsme se o kombinační hru s větším zapojením středové řady a postupně jsme začali soupeře přehrávat. V 65´min. pak přišla chyba domácích, faul ve 100% šanci a i když sudí nepochopitelně netasil červenou kartu, poslal nás Štefl z penalty do zaslouženého vedení. Naší hře pomohla i střídání a musím říci – „klobouk dolů před našimi mladíky“ – svoje party zvládli všichni na 1*. Když pak v 78´min. vyslal Tonda Dvořák krásnou přihrávkou do sóla Štefla, který neomylně zvýšil na 3:1, nebylo o vítězi pochyb! Domácí tento vývoj neunesli a,přece jen si „připsali“ jeden červený kartónek za nemístnou kritiku sudího. Těsně před koncem pak ještě Kordík důrazem v malém vápně upravil po centru skvělého Štefla na konečných 4:1. Pochvala týmu za zlepšený výkon ve 2. poločase a že jsme ustáli místy až nepřátelské prostředí, které vytvářeli rowdies z místního domova důchodců.

 

 

DOROST  U19

 

  VYŠEHRAD  -  SK  PETŘÍN      3  :  2

Branky :  Šmíd , Potoček

 

Devatenáctka šla na nevábné vyšehradské umělce rychle do vedení , když se prosadil Jirka Šmíd a tenhle výsledek vydržel až do poločasové přestávky . Po hodině hry sice domácí srovnali skóre , ale když se čtvrt hodiny před koncem prosadil Matěj Potoček a poslal nás do vedení 1 : 2  tak to vypadalo , že to v pohodě zvládnem . Jenže fotbal je hra , která přináší i nečekané zvraty a domácí během posledních deseti minut udeřili hned dvakrát a poslali naše borce domů s prázdnou 

 

 

DOROST   U18

 

 SK PETŘÍN  -  STRAKONICE   6  :  1

Branky :   Strejc 2 , Tětek 2 , Fikrle Matěj , Junek

 

Osmnáctka sice musela otáčet výsledek , když hosté napřed zahodili pokutový kop , aby se záhy trefili z kopu trestného a ujali se vedení 0 : 1 . Kluci ale neustále šlapali na plyn a nakonec se gólostroj zastavil až na půltuctu . Každopádně zaslouženě !!!

 

 

DOROST U17

 

VYŠEHRAD   -   SK PETŘÍN     2  :  4    

Branky :  Vodrážka , Zajíček , Svoboda , Vrba

 

Sedmnáctka se po remíze a prohře se Slávií Praha opět vrátila na výherní vlnu a ještě k tomu na zrovna oblíbeném hřišti na Vyšehradě . Taky ten zápas  byl hodně těžký . Domácí se totiž hodně brzy ujali vedení , ale to jim hned záhy sebral hlavou po rohu kapitán Dan Vodrážka . Pak se sice zase domácí prosadili a odskočili , ale nejdůležitější věci se udály před přestávkou . To se napřed trefil Honza Zajíček a gólem do šatny i Radek Svoboda . Jednogólové vedení se nám ve druhé půli náramně hodilo , výsledek jsme si hlídali a v závěru ještě přidali pojistku Honzou Vrbou . 

 

 

DOROST U16

 

SK PETŘÍN  -  STRAKONICE   3  :  0  

Branky :   Maxa , Agapkin , Jandoš

 

Šestnáctka to neměla se Strakonicema vůbec jednoduché . Trenéři postrádali hned několik opor a tak nakonec  vítězství , které načal po hodině hry Lukáš Maxa a v závěru ho potvrdili Agapkin s Jandošem  , bereme jako hodně vydřené , ale zasloužené !!!

 

 

STARŠÍ ŽÁCI   U15

 

SK PETŘÍN  -  ARITMA     3  :  0  

Branky :   Kobes  3

 

Patnáctka , byť oslabená , podala fantastický výkon , který korunoval hatrickem Matyáš Kobes . Každopádně kluci i trenéři zasluhují obrovskou pochvalu !!!!

 

 

STARŠÍ ŽÁCI  U14

 

SK PETŘÍN   -  ARITMA   5  :  0

Branky :  Kolářík , Hofman , Vaňourek , Nový , Žemlička

Čtrnáctka se rozhodně nechtěla nechat zahanbit svýma o rok staršíma kamarádama a i oni sfoukli svého soka z Aritmy jako svíčku :-)

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI  U13

 

SK PETŘÍN   -  TEMPO    3  :  1 

Branky :   Šampalík , Huml , Kural

Třináctka sice nepředvedla nijaký top výkon , ale poctivou hrou se nakonec kluci probojovali až k další ligové výhře , která je katapultovala zase na špici tabulky . 

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI  U12

 

  SK PETŘÍN  -   TEMPO     5   :   11

Branky :  Vaniš 2 , Holý , Maxa , Votípka

Dvanáctka bohužel prospala první třetinu a byť v závěru kluci silně dotahovali , na nic jiného , než na snížení to nestačilo . 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografie


Partneři

lionsport_logo_negativ.jpg

barvex.png

vystrizek.jpg

teplarenska_jednoduche.pngStatistiky

Online: 9
Celkem: 1848902
Měsíc: 20106
Den: 610