Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKOVÝ SERVIS 12. - 13. 10. 2019

MLADŠÍ ŽÁCI OBRALI SPARTU PRAHA

 
 
ÁČKO Z LÁZNÍ 
 
 
 
veze všechny body
 
 
 
 
 
 

2008-sparta.jpg

VÍTĚZNÝ REMÍZOVÝ SKLUZ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Většinou se  provádí oslavný skluz po vyhraném zápase , ale početná plzeňská  divácká kulisa na pražském Strahově si ho vyžádala od naší U12 i po remíze 2 : 2 . Remízovat se SPARTOU PRAHA se totiž zase tolikrát nepoštěstí .  

 

 

 

MUŽI "A"

 

  M. LÁZNĚ  -  SK PETŘÍN    2  :  4 

 

Branky : Demeter (as.Zoubek),Provod  (as. Fiala) , Lisý (as. Bendl) ,Šimáně (as. Lisý)

 

Sestava :    Hrabačka 

Klich ( 75´ Vohrna )   Zoubek    Lisý   Fiala 

        Bendl (84´Trojovský)   Vinkler    Černý (88´Bílik )  

Provod  ( 89´ Samek )   Demeter (75´ Lávička )

  

Suchý , Vodrážka Dan

 

Muži vyrazili v sobotu do lázní a za nádherného počasí se domů vraceli s parádní náladou . 

Po půl hodině jsme sice vedli 1 : 2 , když se z naší strany nejprve trefil Aleš Demeter a po vyrovnávací penaltě nám vedení vrátil Michal Provod , ale v téhle části těch branek mohlo padnout podstatně více . My jsme měli další dvě tutovky a domácí možná i tři , ale i s pomocí paní Štěstěny jsme to přežili a do šaten se šlo pro nás s lichotivým náskokem 1 : 2 .  Ve druhé půli jsme už soupeře do větších šancí nepouštěli , začali jsme kontrolovat hru a z toho si i vytvářet další šance . Jenže jako blesk z čistého nebe přišel centr domácích z pravé strany ,  hlavička z bezprostřední blízkosti a bylo srovnáno 2  :  2 . 

Domácí se ještě ani nepřestali radovat z vyrovnání a přišel dvojitý direkt ! Nejprve se po rohu dostal balon opět na stranu rozehrávky a kapitán Petr Bendl našel rodinného příbuzného Vencu Lisého a bylo to 2 : 3 . Za dvě minuty se pak stejná dvojice postarala o zisk balonu na domácí polovině , Venca Lisý pak vybídnul ke střele Zdeňka Šimáněho a ten se trefil opravdu parádně - 2 : 4 a bylo hotovo . Do konce zápasu jsme si to vzadu poctivě hlídali , vepředu byli pořád nebezpeční a zaslouženě si došli pro všechny tři body . 

 

 

FOTKY ZE ZÁPASU : 

 

 


Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Pro nás jsou to samozřejmě skvělé tři body , ale v naší situaci je to jen odrazový můstek , protože my musíme bodovat už pořád . Zápas se rozhodoval v první půlhodině , která mohla dopadnout úplně jakkoliv . My jsme mohli jasně dát na 0 : 2 a to by s domácíma hodně zamávalo , ale naopak za stavu 1 : 1 měli Mariánky dvě jasné tutovky a zase pro nás to mohlo být opravdu složité . Druhá půle už byla z naší strany daleko lepší a byť jsme dostali domácí trochu do sedla vyrovnávací brankou , tak jsme hned záhy rozhodli a po zbytek zápasu už jsme měli jasně navrch a to jak fyzicky , tak mentálně . Mám radost hlavně z toho , že nám to tam začalo padat a když se podíváte , kdo se přímo podílel na těch gólech , tak zjistíte že skoro všichni co byli na hřišti . A  to se to potom hraje , když dáte venku čtyři branky , jednu z leva , jednu z prava , jednu z prostředka a jednu z dálky . Každopádně teď potřebujem urvat doma nějaký ten bodík s Rokycanama a bude zase líp !!!

 

 

 

MUŽI "B"

 

ST. PLZENEC  -  SK PETŘÍN   0  :  3

Branky :   Škarda 2 , Koudele

 

Rezerva se jako nováček velmi rychle pasovala do role , že ve většině zápasu jsou kluci velkým favoritem a to samo o sobě není vůbec jednoduchá věc . Stejně tomu tomu bylo i v Plzenci a ke cti všem přítomným , se to zase povedlo potvrdit i na hřišti , byť to vůbec nebylo jednoduché . 

Kluci se sice velmi rychle ujali vedení , když se po akci Gavrylovského prosadil Tadeáš Koudele , ale pak to bylo dlouho vyrovnaná partie . Tu rozhodl kapitán a nejlepší střelec soutěže Petr Škarda . Ten byl sice v sobotu lehce zdravotně indisponován a po hodině si řekl trenérskému duu Jarda Levý - Zbyněk Jiskra o vystřídání . Ti mu takřka ihned vyhověli a vyslali na hřiště vzkaz : "Vydrž ještě 5 min a jdeš ven " . Petr jako správný kapitán pohlédl na tabuli  skóre a vyhodnotil stav 0 : 1 , jako ne příliš ideální . Takže dal dva a šel v poklidu střídat . Domácí se sice ještě snažili něco vytvořit , ale krom několika velkých a mnohdy nefotbalových závarů , nic nevymysleli . 

 

Komentář trenéra Jardy Levého :   V týdnu nám vypadlo z různých důvodů hned několik chlapů a tak jsme zase museli použít několik dorostenců , ale ti , to na horké plzenecké půdě zvládli na jedničku . Naše hra sice nebyla úplně ideální , ale je z toho výhra 0 : 3 venku , takže zase tak moc se klukům to vyčítat nedá . Teď nás čeká po delší době soupeř z úplného čela tabulky a tam budeme chtít ukázat , že jsme nahoře spravedlivě . 

 

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU : 

 

 

 

 

DOROST U19

 

TÁBORSKO  -  SK PETŘÍN    5  :  2 

Branky :   Demeter , Kotěšovec 

 

Devatenáctka se podruhé za sebou venku utkala setrvání na příčkách nejvyšších , ale na rozdíl od zápase na Motorletu se jim tentokráte vyhrát nepodařilo . Kluci v Táboře sice nijak zvláště nepropadli a gólových šancí si vytvořili minimálně stejně jako domácí , ale ti na rozdíl od nás pálili ostrými . 

 

FOTKY ZE ZÁPASU : 

 

 

 

DOROST U18

 

SK PETŘÍN  -  SKP Č. BUDĚJOVICE   2  :  3

 

Branky  :  Černý 2

 

Osmnáctka bohužel pokračuje ve výsledkové mizérii a čeká jí opravdu hektický závěr podzimu , ve kterém se budou chtít kluci dostat z míst , kam rozhodně nepatří . V sobotu hned dvakrát vedli a vždycky to vypadalo , že to dobře dopadne , ale fotbal je prostě někdy krutý a nakonec všechny body putovaly na jih , byť to byl přinejmenším remízový zápas . 

 

 

 

DOROST U17

 

TÁBORSKO  -  SK PETŘÍN     1  :  3 

Branky :  Kovář , Tříska , Treml

 

   Sedmnáctka vlétla na domácí jako vichřice ,  půl hodiny hrála skvělý zápas a vytvořila si dvoubrankové vedení , které se v tu chvíli zdálo , že bude jen a jen narůstat . Jenže kluci trochu ubrali , domácí se chytli a zbytek zápasu tak jednoznačný nebyl . Každopádně to skončilo dobře a po tvrdém nárazu v minulém zápase s Bohemkou se kluci vrátili na vítěznou vlnu a zároveň i na čelo tabulky .  

 

 

DOROST U16

 

SK PETŘÍN -  SKP Č. BUDĚJOVICE     1  :  2

Branky  :   Pracht

 

Šestnáctka i tentokráte dlouho sahala po bodech , ale stejně jako minulý týden , ani teď nemají nakonec nic . Trenéři měli velké starosti se složením sestavy a to se nakonec ukázalo jako klíčové . Kluci sice bojovali a dřeli , ale v momentě kdy to chtělo na hřišti novou , čerstvou krev , nebylo kde brát . 

 

 

 

STARŠÍ ŽÁCI  U15

 

SK PETŘÍN  -  SKP Č. BUDĚJOVICE   3  :  1 

Branky :  Hofman 2 , Kacerovský

 

Patnáctka se po delší době mohla radovat s tříbodového zisku a nutno podotknouti , že naprosto zaslouženě . Kdo si o přestávce dal delší klobásu , tak prakticky přišel o vše důležité , protože všechny čtyři góly padly během prvních deseti minut druhého poločasu . Hosté se sice ujali vedení , ale za 5 minut už to bylo 3 : 1 a vítězství . 

 

 

STARŠÍ ŽÁCI  U14

 

SK PETŘÍN   -  SKP Č.BUDĚJOVICE     1  :  2 

Branky :   Huml

 

Čtrnáctka mohla jít v první půli hned několikrát do vedení , ale bohužel jí tam nespadla ani jedna z mnoha tutovek  . Hosté toho moc neměli , ale trefili se po nádherné akci , kdy si útočník naběhl na parádní průnikovou přihrávku a nedal Jankovičovi šanci . Kdo čekal v půli druhé náš vzrůstající tlak , tak se bohužel nedočkal . Hosté disponující hned několika fyzicky vyspělými jedinci si veškeré naše výpady pohlídali a byť jsme v závěru snížili , tak na vyrovnání jsme nedosáhli . 

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI   U13

 

SPARTA PRAHA  -  SK PETŘÍN    9  :  1 

Branky  :  Týml

 

Třináctku splnila svůj úkol a Spartě Praha vstřelila góla a to se zase jen tak někomu nepovede ....

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI   U12

 

SPARTA PRAHA  -  SK PETŘÍN      2  :  2 

Branky  :  Votípka , Jiřinec

 

Kluci si zápas se slavnou Spartou pořádně užívali . A to jak před , tak při a díky famóznímu výsledku i po zápase . Když si z remízy udělali tak nějak svojí malou , nebo spíše velkou ,  výhru . Každopádně všem patří obrovská gratulace !!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář