SKPP A - SENCO 1 : 1 , SKPP B - STŘÍBRO 6 : 2

ÁČKO BERE JEN BOD , BÉČKO VŠECHNY TŘI

Honza Treml se na levém kraji sestavy neúnavně rval o každý balon

DERBY

bez vítěze

Ani výborný výkon středopolaře Petre Bednáře, nám nepomohl k výhře v divizním derby s Doubravkou . Po závěrečném hvizdu svítilo na tabuli nerozhodných 1 : 1 .

SK PETŘÍN   -   SENCO      1  :  1

Branky :  Demeter

Sestava  :   Suchý  - Kohout  , Mudra , Lisý -  Klich ,  Flachs  ( 80´Maxa )  , Bednář , Nový  ( 62´Vinkler ) , Treml   -    Vodrážka Jan ( 62´ Šimáně  ) , Demeter ( 80´Vanc )

Edellman

FAKTA ZÁPASU :

Muži v městském divizním derby předvedli hlavně v první půli velmi dobrý výkon, ale bohužel je z toho jen jeden bod za remízu .

Přesto, že se hrálo v obrovském horku , tak minimálně hodinu to bylo ve vysokém tempu a bylo se na co dívat .

Komentář trenéra Radka Vodrážky :    Spokojený můžu být maximálně s předvedenou hrou a to hlavně v první půli, kdy jsme soupeře jasně přehrávali a místo toho abychom vedli 2  -  3 nula, tak si necháme dát z jediné jejich střely na bránu  gól na 1 : 1 . Druhý poločas byl  už podstatně vyrovnanější, ale i v něm jsme byli rozhodující trefě o něco blíž, než hosté. Každopádně musím kluky pochválit a tak trochu vlastně i ty "žluťáky", protože na to neskutečné vedro,  jaké panovalo, se hrálo ve velkém tempu. Co se týče fotbalových výkonů, tak samozřejmě jsem si daleko více všímal svých oveček a ještě jednou je musím takřka bez vyjímky pochválit, teda až na to střílení branek. A tentokráte řeknu i 2 jména u hostů. První je samozřejmě brankář Luhový, který chytal prostě tak dobře, že jsme mu dali góla jen z penalty a druhé jméno je David Novák . V tom počasí a doufám, že se na mě nebude moc zlobit, když napíšu ....a v jeho letech :-) , nejlepší hráč Doubravky v poli -  klobouk dolů