Jdi na obsah Jdi na menu
 


SKPP"A" - LOM 0 : 1 , SKPP"B" - SUŠICE 4 : 0

REZERVA STÁLE STOPROCENTNÍ

 

REZERVA 

 

je  stále

stoprocentní

 

lisy.jpg

Kapitán Venca Lisý odehrál proti Lomu skvělý zápas , ale ani on bohužel nedokázal dostat balon do hostující brány a zabránit nešťastné porážce 0 : 1 .

 

 

 

SK PETŘÍN  -  LOM      0  :  1  

 

Branky :  

Sestava :   Hrabačka  -   Klich ( 83´Trojovský ) , Zoubek ,  Kohout ( 83´ Bílik ) ,  Provod  ( 46´Voves )  ,  Lisý , Vinkler ,  Zajíček (46´Bednář )    -  Vodrážka J. ( 68´Fikrle )   , Šimáně , Demeter

Suchý , Štefl

 

 

Muži doma přivítali o sobotním dopoledni Lom a  přes občasnou silnou nepřízeň počasí a i při absenci nějaké gólové přestřelky , se dalo na co koukat . 

Hosté přijeli s cílem udržet první příčku a to se jim nakonec po devadesáti minutách podařilo dokonale. K dosažení tohoto cíle jim stačila jedna střela na naší bránu a naše neschopnost dát nějakého góla . To se nám nepodařilo ani v poslední minutě z pokutového kopu a tak jsme zůstali bez bodu . 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Prohráli jsme s Lomem , což samo o sobě je pro takový klub jakým  je SK PETŘÍN PLZEŇ  mega ostuda , protože nikdo z nás vůbec netuší kde ten lom je  a velmi pravděpodobně v něm nikdy nebyla ani  valná většina jeho hráčů . A teď trochu vážněji :-) . Ten jejich ,  pro mne absolutně nesmyslný ,  dream team , má opravdu na divizi obrovskou kvalitu a já sem na jednu stranu velmi smutný , že nemáme z tohohle zápasu ani bod a zároveň pyšný na to , že jsme je dokázali předčít skoro ve všech fotbalových aspektech , krom toho nejdůležitějšího a to jsou ty zatracené góly . Paradoxně nás zradila naše  největší zbraň a tou je právě útočná fáze . Nedali jsme ani jednu branku , byť jsme si několik velmi slušných situací vytvořili a nakonec v poslední minutě nedali ani penaltu , byť jsme v tom zápase měli kopat hned 3 . 

 

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU : 

https://www.facebook.com/fotkyskpetrinplzen

 

 

 

 

  SK PETŘÍN "B"  -   SUŠICE     4  :  0

 

Branky : Kotěšovec , Škarda , Bendl ,  Vobruba 

Asist. :  

 

Sestava :   Suchý  - Krystl ,  Trojovský , Veselý ( 46´Bílik ) , Fikrle   -  Jílek , Bendl , Tětek ( 82´Treml )  - Kotěšovec ( 70´Bednář )  Škarda ( 70´ Voves ) , Štefl

 

Rezerva se pořádně nadřela , ale nakonec uhájila svojí stoprocentní úspěšnost i v dalším utkání . Každopádně to paradoxně může být tak trochu zdvižený prst , že to zdaleka nemusí být ještě jednoduché . 

Sušice bojovala až do konce a my ji ne a ne dorazit  

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :   Zápas hodně ovlivnily dvě situace . První když hosté dle jejich názoru dopravili balon do naší sítě , ale pomezní jim tuhle branku neuznal a my jsme záhy krásnou trefou Lukáše Kotěšovce šli do vedení . A druhá , když na popud toho samého pomezního byla proti Sušici odpískána penalta , kterou kapitán Petr Škarda proměnil a prakticky tím rozhodl o naší další výhře . Takže přesto , že jsme získali všechny body , tak jsem z toho po zápase nebyl úplně heppy , ale ještě že máme tu naší kameru . Po několika shlédnutích musím říct , že to velmi pravděpodobně opravdu gól nebyl a že penalta byla úplně jasná . Každopádně musím Sušici pochválit , a nás pokárat , protože náš výkon  rozhodně nevypadal tak , jak jsme si ho plánovali . 

 

 

vlastenci . Každopádně po dvou přídělech skvělá vizitka petřínských barev !

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář