SKPP"A" - KLATOVY 3 : 1 , SKPP"B" - TLUMAČOV 1 : 1

Naši muži v sobotu smázli Klatovy a v neděli šla část z nich na Viktorku, která je za odměnu  pozvala na podobnou demolici Zlína, v rámci kampaně "Daruj svou kostní dřeň" . Na fotce je cca polovině těch petříňáků, kteří se do registru přihlásili. Díky hoši !

Sestava :  Suchý  -  Vanc ( 88´Maxa ), Kohout, Vinkler, Klich  - Bednář ( 88´Šulc ), Lisý, Zajíček  ( 72´ Tětek) - Demeter (80´ Voves), Provod , Vodrážka Jan (72´ Škarda)

Edelman

Video ze zápasu:

Fotografie ze zápasu:

Muži chtěli mermomocí potvrdit bod z pražské Aritmy a to šlo jedině výhrou nad Klatovy, což se nakonec povedlo. Prakticky hotovo bylo už o poločase, kdy na tabuli svítilo skóre 3:0. Od 30. minuty se totiž v rychlém sledu dvakrát trefil Aleš Demeter, kterého pokaždé ke gólu vyzval svojí příhrou navrátilec do základní sestavy Michal Provod. Pár minut poté se střelec "Demi" proměnil v nahravače a jeho průnikovku parádně uklidil Petr Zajíček.

Po přestávce sice přišlo snížení hostů, ale víc už jsme jim toho nedovolili. Výsledek mohl být pro naše barvy daleko vyšší, ale minimálně další tři mega tutovky jsme do sítě dostat nedokázali a hosté tedy odjížděli s přijatelnou "trojkou".

Komentář trenéra Radka Vodrážky:

Po tom hrůzostrašném týdnu, kdy nám třetina kluků zalehla do postele, druhá se střídala u našeho fyzioterapeuta a pouze třetí třetina se připravovala na samotný zápas, je výhra zase jen odrazem toho, že jsme prostě tým! V první půli jsme sice měli trvalou převahu, ale šancí jsme si zase tolik nevypracovali, takže poločasové skóre 3:0 bylo velmi příjemné. Ve druhé půli jsme na můj vkus nechali soupeři až moc prostoru, z čehož pramenilo to, že krom gólu měli hosté ještě několik nebezpečných situací, při kterých nás opět podržel brankář Vojta Suchý. Z daného průběhu ale pramenily i naše tutovky, kterých bylo docela dost. Bohužel čtvrtou branku, která by definitivně uťala hostující myšlenky na úspěch, jsme nedokázali přidat ani ze situací, když už všichni křičeli gól. Každopádně výhra je pro nás skvělá a teď se musíme připravit co nejlépe na Tochovice a uspět i tam .

Brankář mužského "A" týmu Vojta Suchý, se v zápase s Klatovy v první půli trochu nudil, ale po přestávce musel zase ukázat, že jeho forma je fakt dobrá!

SK PETŘÍN "B"  -  TLUMAČOV   1  :  1

Branky: Maxa

Sestava :  Pejřimovský - Havelka , Voves , Vodrážka Dan ( 60´Veselý ) , Maxa ( 70´Klich ) - Šulc , Bendl , Rada ( 46´Hrdina )  -  Škarda , Kotěšovec , Frank ( 46´Brož )

Fakta ze zápasu :

Béčko začalo tradičně - v 6. minutě propálil vše co mu stálo v cestě Lukáš Maxa a vypadalo to s hosty zle, nedobře. Jenže přišly takové nějaké 4 neproměněné tutovky a hosté z brejku srovnali. A pak začalo něco, co se jen tak nevidí, protože to, co jme nedokázali dostat za brankovou čáru mezi tři tyče, by nepochopil ani slavný Klapzuba...