SKPP"A" - H.BŘÍZA 4 : 1 , SKPP"B" - STŘÍBRO 8 : 0

PARÁDNÍ VELIKONOCE

Kapitán našich mužů Václav Lisý (na archivním snímku v zápase s Komárovem) se v zápase s Horní Břízou zapsal do listiny střelců jako první a položil základní kámen ke konečné výhře áčka 4 : 1

SK PETŘÍN "A"  -  H. BŘÍZA    4  :  1

Branky:  Lisý, Heller, Zajíček, Demeter

Sestava :  Suchý  -  Klich (80´ Voves ), Kohout, Vodrážka Dan, Heller - Bednář, Lisý, Zajíček  (72´ Tětek) - Demeter (80´ Štefl), Šimáně (80´ Vanc), Vodrážka Jan (72´ Tříska)

Edelman, Šulc

Video ze zápasu:

Fotografie ze zápasu:

Muži měli před sebou zdánlivě lehký úkol, ale ty bývají většinou nejtěžší. Takže když už ve 3. minutě protečoval Dan Vodrážka centr z pravé strany svého bratra Honzy a kapitán Venca Lisý uklízel balon už do prázdné brány, byl to ten nejlepší možný začátek. Zlomové momenty zápasu přišly po dvaceti minutách hry. Nejprve se parádně uvolnil na pravé straně Zdeněk Šimáně a jeho zpětnou přihrávku náramně uklidil David Heller - 2 : 0, aby se hned po rozehrání ze středového kruhu zmocnila balonu dvojice Honza Vodrážka a Petr Zajíček a společnou kombinaci završil Zajda střelou do prázdné  -  3 : 0. Bylo sice odehráno 20 minut, ale akcie hostů byly v tu chvíli na nule. Když se pak chvíli po přestávce trefil i Aleš Demeter, bylo dílo dokonáno a byla jen otázka o kolik to bude... Jenže do konce se už prosadili jen hosté a žádná kanonáda se nekonala.