Branky  :  Peterka , Zoubek , Papáček , Chocholatý , Lisý

HEJNAL      FILINGER       ZOUBEK    ŠULC

VOHRNA       PAPÁČEK       LISÝ     VÍT

BEDNÁŘ    PETERKA

Stř :  72´ŠIMÁNĚ , 74´CHOCHOLATÝ , 74´BENDL , 80´FEIFERLÍK , 86´MACHT , NB PFLEGER

Muži měli co napravovat a to se jim nakonec povedlo s plnou parádou . Dva zápasy , nula bodů , nula vstřelených branek a deset obdržených - to je lehký výčet našeho čtrnáctidenního snažení , takže bylo více méně všem jasné o co v tomhle zápase jde . Kluci hráli hlavně prvních třicet minut velmi pozorně dozadu a pokaždé když překročili polovinu , tak byli hodně nebezpeční . Když pak chvíli před poločasem zvýšili už na 3 : 0 , tak hnedka ve své preciznosti polevili a hosté začali podstatně více kousat . Po přestávce jsme sice hru docela dlouhou dobu kontrolovali , ale přišla naprosto ojedinělá , parádně tečovaná , střela , na kterou brankář Příhoda nemohl dosáhnout ani kdyby byl o dva metry vyšší a soupeř byl rázem lehce ve hře . Když nás pak vzápětí zradila , naše poslední dobou výsostná disciplína - bránění standartek ,  bylo to 3 : 2 a už to smrdělo pořádně . Naštěstí se po ukázkové akci Bednář - Šimáně dostal k balonu střídající Chocholatý a bylo to zase o chlup veselejší . Poslední trefu si na poslední minutu zápasu schoval Venca Lisý a mohlo se jít slavit . Každopádně se výhra rodila velmi těžce , ale to se bude rodit každá případná další . Kéž by to bylo brzy !!!