Chocholatý  (62´Bendl)  Zoubek     Levý   Šulc

Šimáně  ( 66´Vohrna )  Lisý   Papáček , Motl

Bednář  , Šmídl  ( 87´Brudna )

Hubka , Trojovský , Vodrážka

Áčko si v sobotu vyrazilo k západní hranici a rozhodně je nečekalo nic jednoduchého . Když k tomu hned ve 3. minutě přilétl z pravé strany do našeho vápna perfektní balon , který domácí útočník uklidil k zadní tyči , bylo to ještě složitější . Naštěstí se v minutě 14. postavil k trestnému kopu Jarda Levý a bylo to 1 : 1 . Tenhle gól byl pro další vývoj více než důležitý . Po téhle trefě se dlouho na hřišti nic nedělo , tedy jen výsledkově , protože jinak to byl zápas který se musel líbit . Když už se většina přítomných začala čím dál častěji dívat na časomíru a přemýšlet o tom , kdo penaltu dá a kdo ne , tak se ke svému tradičnímu sólu rozběhl Mára Vohrna . Na své cca 70 metrové cestě sice potkal hned několik domácích "kuželů"  a parádní žabičkou rozhodl o výhře . Za chvíli se ještě vřítil do domácího vápna Patrik Šmídl , ale domácím se podařilo ho zastavit jen za cenu penaltového faulu , který potrestal Lukáš Zoubek . Takže prostě dobrý :-)

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Rodinné povinnosti mě v sobotu odvály na opačnou stranu naší rodné země , takže většinu utkání jsem poslouchal jen po telefonu . I tak mohu s klidem říci , že všem patří velká gratulace za perfektně odvedenou práci  !!!  Celá soutěž je ještě strašně dlouhatanánská , nakonec se  budou  počítat , jako vždy , všechny body a je super , že máme za sebou takovýhle vstup . Bohužel to vůbec nerozhoduje o tom , že budem úspěšní i za týden !!!!!! Pokud se zase dobře připravíme , dáme do toho vše co dokážem a budem mít trochu štěstí , tak možná !