Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI A SEDLČANY - SK PETŘÍN 0 : 0 ( 6:5 na PK )

DOBRÝ BODÍČEK ZE SEDLČAN

 

​BÍDNÝ VÍKEND

 

zachránilo áčko bodem ze

Sedlčan

 

 

Bídný víkend , který už dlouho nepamatujeme , má za sebou celý náš klub . Pocit vítězství zažili jen dva týmy a to naše U16 , která porazila Třeboň a U 13 , která se radovala po boji s SKP Českými Budějovicemi . Pěkný bodíček přivezli ze Sedlčan naši muži , jinak to byla opravdu bída . 

 

 

MUŽI  "A"

 

SEDLČANY - SK PETŘÍN 0 : 0  (6:5 na PK )

 

Branky :   

 

Sestava :    

      

PFLEGER 

    TROJOVSKÝ    ZOUBEK   PAPÁČEK   VOHRNA

LISÝ   BEDNÁŘ    BENDL 

MOTL   (83´PATROVSKÝ )   HARTL( 86´HUML )

ŠKARDA (74´CHOCHOLATÝ )

Suchý , Kohout , Klich

 

 

Muže čekal v Sedlčanech opravdu tvrdý oříšek , protože domácím se letos opravdu daří . Před zaplněnou sedlčanskou arénou , však naše áčko předvedlo opravdu velmi dobrý výkon , za který si po zásluze odvezli alespoň jeden bodík , když k těm dalším opravdu moc nechybělo . Domácí sice měli lehce více balon na svých kopačkách , ale kluci předváděli poctivý fotbal , který jim nakonec přinesl nějaké to ovoce . první poločas byl ve znamení hry bez větších šancí , takže se čekalo , co domácí vytasí za zbraně do druhé půle , ale paradoxně jsme to byli my , kdo si ve druhém dějství vypracovával větší šance . Bohužel střela Hartla , Motla , ani veletutovka Škardy se do zařízení nevešly  a tak když jsme přečkali závěrečný tlak domácích , šlo se zase do penalt . Ty jsme tentokráte nedotáhli do vítězného konce , ale bod už nám zůstal . 

 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Samozřejmě , že jsme očekávali velmi těžký mač , ze kterého bychom před zápasem ten bod brali asi všema deseti , ale po velmi dobrém výkonu , jsme nakonec mohli mít všechny a to by naše radost byla o kus větší . Každopádně musím kluky pochválit , protože jsme zase ukázali , že tuhle soutěž můžeme hrát i napřesrok . Poctivý , kolektivní , výkon , který je místama ošperkován velmi kvalitním fotbalovým uměním nese ovoce vždycky a na nás je jen a jen to , abychom se takhle představili i příští týden .

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář