Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI"A" H.BŘÍZA - SK PETŘÍN 1 : 1

ZTRÁTA BODU V BŘÍZE

 

MUŽI "A"

 

 SK PETŘÍN  -  H.BŘÍZA  1  :  1   (1:4 na PK)

Branky  :  Šimáně

 

Sestava :                      Suchý     ( 90´Hrabačka )

Šulc (87´Krystl ) Lisý   Zoubek   Fiala 

Nademlejnský  Bednář    Bendl ( 76´Kohout )  

  Gavrylovskyy (66´Peterka )  Šimáně 

Vohrna

Heller

 

Áčko bohužel nedokázalo uhrát tři body už ve druhém venkovním zápase za sebou a zaplať pánbůh za ten druhý bonusový bod , který nám tentokrát neutekl . 

Domácí se na nás velmi dobře připravili , ale hlavně v začátku zápasu se zaměřili jen na defenzívu a čekali co předvedeme . My jsme sice měli více míč na našich kopačkách a občas jsme se dostali do nějakého lehce nebezpečného zakončení , ale rozhodně to nebylo moře tutovek . 

Z domácích postupně mizel respekt , se kterým zápas začali a jejich kontry začali být stále nebezpečnější . Když už to vypadalo , že se půjde do kabin za bezbrankového stavu , tak jsme jeden z rychlých protiútoků domácích zastavili až faulem v našem pokutovém území a domácí penaltu s přehledem proměnili . Jestli si někdo v tu chvíli říkal , že je to klasický gól do šatny , tak se parádně mýlil . Hned z rozehrávky jsme totiž dostali balon na naší levou stranu , kde se ho ujal Vláďa Fiala a parádním centrem našel hlavu Zdeňka Šimáněho , který srovnal skóre . 

Druhá půle byla tak nějak podobná té druhé polovině půle první . Domácím ten bod tak nějak stačil , nám ne a tak těch šancí , byť jich bylo poskrovnu , bylo o něco více na naší útočné straně . Bohužel jsme se už neprosadili , ikdyž při šanci Venci Lisého , nám k tomu chybělo  jen několik málo  centimetrů . 

Do penaltového rozstřelu jsme poslali do brány dorostence Hrabačku a ten si jen vylepšil svoje penaltové statistiky 

 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Samozřejmě že nás mrzí ten ztracený bod , ale rozhodně to mrzí asi stokrát míň , než ty dva ztracené v Chotíkově . Tam jsme totiž měli vše rozehrané na tři body a nezvládli jsme úplný závěr zápasu . Teď v Bříze jsme sice byli asi lehce lepším týmem , ale domácí nám nedali zadarmo ani centimetr hřiště a z toho pramenilo to , že jsme si za celý zápas vypracovali maximálně 4 tutové šance a to nakonec bylo prostě málo . Zápasy venku nám prostě nejdou tak jak  bychom si představovali a musíme se na to pořádně zaměřit . Každopádně to že máme z tohohle zápasu "jen" dva body , bereme . Domácí si za svůj výkon nezasloužili aby neměli nic . 

 

 

MUŽI "B"

 

TLUČNÁ  -  SK PETŘÍN    0  :  6

Branky: Buranský 2 , Škarda , Kordík , Salvét , Brácha

 

Rezerva potřebovala nutně napravit svůj domácí "výbuch" proti Plasům a v Tlučné se předvedla v parádním světle . Domácí  sice v úvodu vypadali , že chtějí vyhrát a že  se  budou  chtít na nás bodově dotáhnout , ale postupem času už na trávníku hrálo jen jednou družstvo a to to naše . Konečný půltucet branek v domácí síti byl ještě milosrdným přídělem našich borců . 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář