Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI"A" SK ZČE - HOLÝŠOV 2 : 2 ( 1 : 4 na PK )

DOMÁCÍ PORÁŽKA V PENALTÁCH

vohrna---2015-holysov.jpg

PARÁDNÍ VSTUP DO UTKÁNÍ měli naši muži v zápase s Holýšovem , když už ve 3. minutě se do černého trefil Mára Vohrna . Bohužel se zajíci počítají až po honu a hosté si domů  odvezli hned dva .

 

MUŽI SE ROZJÍŽDĚJÍ

HODNĚ POMALU

(   fotbalové zprávy z 11. týdne - sobota a neděle 14.3. - 15.3.   )  

 Tak ani druhý zápas se mužům úplně nepovedl a ze dvou jarních kol máme jen jeden bod . Druhý náš zástupce v mistrovských utkáních - starší žáci , si přivezli povinné body z Nepomuku , kde domácím zanechali "bůra" .

 

 

MUŽI "A"

 

SK ZČE   - HOLÝŠOV  2   :   2 (1:4 na PK)

Branky :     VOHRNA , CHOCHOLATÝ

 

Sestava :                                  Příhoda

Hejnal    Papáček    Zoubek     Vít

Vohrna      Škarda     Šulc     Bednář

Lisý    Chocholatý

Stř. :   32´Macht , 70´Bendl , 83´Šebek

 

Áčko chtělo odčinit výpadek z prvního kola , kdy padlo na hřišti do té doby posledních Horažďovic , ale bohužel se jim to úplně nepodařilo . Vstup do utkání jsme měli výborný , po pár minutách jsme šli do vedení a vypadalo to , že to bude dobré , ale nebylo !!! Zápas se lámal už po půlhodině hry . Nejprve jsme mohli navýšit vedení o dvě branky , ale tutovou šanci jsme neproměnili , aby záhy hosté po standartce srovnali krok a několik minut poté natřikrát zužitkovali rychlý brejk . Kluci sice pohotovou dorážkou Chocholatého do přestávky skore srovnali , ale kdo si myslel , že tenhle zápas ve druhé půli otočíme byl zklamán . Každopádně hosté předvedli výkon , za který si prohrát nezasloužili a tak remíza po 90 minutách byla více méně spravedlivá . Na řadu tak přišla naše parádní disciplína - střelba ze značky pokutového kopu , ale jak už to bývá "KDYŽ UŽ , TAK UŽ " a z naší strany byl úspěšný jen Papáček . Holýšovští dali v řadě čtyři a jeli domů s jedním bodem navíc .

 

Video z utkání :  http://fotbal.tvcom.cz/Zapas/Soutez-Krajsky-prebor---Plzensky-kraj/Pohlavi-Muzi/Sezona-2014-2015/41941-TJ-Dynamo-ZCE-Plzen-FK-Holysov.htm

Fotografie z utkání :    http://nv.fotbal.cz/scripts/detail.php?id=168690&tmplid=1793

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

wwwpharmacepticacom - Drommotoaxiova psbai

chloroquine without prescription https://pharmaceptica.com/