Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI"A" SK PETŘÍN - LUBY 6 : 0

MUŽI DOMA VÁLELI

 

skarda.jpg

ŠKARDÍS NA HATTRICK NEDOSÁHL

Útočník Petr Škarda nahlásil před zápasem mezi rezervami SK Petřín a Slavoje Mýta , že vsítí tři branky , ale svůj slib nedodržel , ikdyž to měl parádně rozjeté ! Nejprve velezkušeně uklidil parádní přihrávku placírou k tyči , pak procedil samostatný nájezd , ale v poslední minutě selhal při zpracování balonu , byť byl sám samotinký před hostující svatyní . Každopádně to po výhře " vo šest" zas tak nevadilo !!!

 

 

===================================

 

 

MUŽI

 

 

nasázeli za sobotu

 

TUCET GÓLŮ

 

 

 

 

MUŽI "A"

 

 SK PETŘÍN  -  LUBY    6  :  1 

Branky  :  Vohrna 3 , Gavrylovskyy , Šulc , Nademlejnský

 

Sestava :                      Suchý    

Šulc (72´Huml) Lisý   Zoubek ( 72´Kohout )   

Fiala (72´Škarda ) 

Nademlejnský (72´Štefl )  Bednář  (72´Brudna )   Bendl 

  Gavrylovskyy    Šimáně    Vohrna

Levý , Hrabačka

 

Áčko mělo před sebou jednoznačný cíl a za ním si šlo od úvodního hvizdu . 

Po deseti minutách bylo sice ještě skóre bezbrankové , ale na kontě vyložených šancí už to bylo 4 : 0 pro domácí . Až na malé vyjímky se hrálo jen na jednu bránu a konečná šestka v lubské síti je ještě milosrdným vysvědčením hostujících fotbalistů . 

 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  To , že jsme chtěli rozhodnout co nejdříve , jsme tak nějak splnili , ale dovedl bych si představit i vyšší výhru . Luby mají spousty hráčů mimo a v té sestavě , ve které se představili u nás , nám jen stěží mohou konkurovat . To je prostě fakt . Takže povinnost jsme splnili a teď nás čeká veledůležitý zápas ve Vejprnicích  , ze kterého moc a moc chceme tři body , protože  to se nám venku už dlouho nepovedlo !!!

 

 

MUŽI "B"

 

SK PETŘÍN  -  MÝTO "B"     6  :  0

Branky: Škarda 2 , Brudna , Gita , Brácha , Krystl 

 

Rezerva už podruhé v řadě vyprovodila svého soka tenisovým kanárem . Tentokráte to odnesla rezerva Mýta . Kluci zvláště v první půli předváděli parádní fotbal , který se musel líbit a který je musel rozhodně bavit . A to že ještě diváci viděli 6 překrásných branek byla třešnička na dortu . Za zmínku stojí hlavně Brudnova střela prsama z deseti metrů , nebo excelentní volej Kuby Krystla !!!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář