Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI SK PETŘÍN - ROKYCANY 0 : 2

MUŽI NA ÚVOD PROHRÁLI

 

 

 

ÁČKO

 

NA ÚVOD

 

PADLO

 

 

MUŽI

 

SK PETŘÍN  -  ROKYCANY    0  :  2

Branky : 

Sestava :        Suchý

Šulc ( 75 Škarda) Lisý   Zoubek  Fiala

Nademlejnský  Bednář  ( 70´Světlík)  Bendl (75´Gavrylovskyy)

Šimáně  Brudna ( 85´Štefl )  Provod

Příhoda , Trojovský , Kohout 

 

Áčko přivítalo na úvod jara druhý tým tabulky a čekala se velká bitva . To se nakonec splnilo tak z poloviny , protože to nakonec rozhodně asi nebyl fotbal který přítomné diváky zvedal z "pomyslných" sedaček , které na petřínské nové umělce stejně nejsou . Na vině byl určitě termín , protože v úvodním kole se to stává celkem běžně a za druhé nepomohlo ani počasí , které bylo opravdu na hraně . Každopádně ti diváci , kteří dorazili , tak nakonec pár zajímavých událostí viděli . 

Domácí hráli první půli proti silnému větru a paradoxně jim to vyhovovalo víc než v půli druhé . Když už dostali balon na polovinu Rokycan , tak to většinou mělo hlavu a patu a bylo z toho i pár šancí  . Do těch  největších  se dostali Brudna , Provod a Šimáně .  Rokycanští těžili hlavně z větru , ale krom několika standartek se dostali do pořádného zakončení jen jednou , když se ke střele dostal kapitán Procházka , ale těsně minul . 

Druhou půli jsme ale začali špatně a byt jsme hráli po větru , tak to byla asi jediná pasáž zápasu , kdy byli Rokycany lepší . Po hodině hry se dostali k rohovému kopu a expetřínský Papáček poslal hosty do vedení . Od té chvíle jsme se hnali za vyrovnáním , které viselo ve vzduchu . Náš tlak sílil a šance přicházeli jak na běžícím pásu . Jenže proti byla buď konstrukce branky , nebo famózní Houdek v bráně . V 85 minutě pak přišel zkrat zkušeného Nademlejnského , který se nechal vyprovokovat k oplácení  a byť svého protivníka hlavou nezasáhl , tak za svou reakci šel pod sprchy zcela oprávněně . I tak jsme dál tlačili , ale přišel brejk , který sice hosté započali úmyslným hraním rukou , ale jelikož píšťalka zůstala němá , bylo to 0 : 2 . V závěru se ještě do tutovky dostal brankář Suchý , ale na stavu se nic nezměnilo . 

 

 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :    Prohráli jsme zápas , ve kterém jsme rozhodně nebyli horším týmem , dokonce bych řekl , že krom úvodní čtvrt hodiny ve druhém poločase , jsme byli lepší . Jenže fotbal se , tentokrát bohužel pro nás , hraje na góly a v téhle disciplíně jsme prohráli 0 : 2  a to především proto , že  v rokycanské bráně byl jednoznačně nejlepší hráč na hřišti a my jsme na něj prostě nenašli žádnej recept . K tomu , abychom se nemuseli spoléhat na štěstí , jsme ale měli zahrát ještě lépe a rozhodně jsme na to měli . Teď se musíme z tohohle oklepat a příští týden pořádně přidat . Po prvním kole soutěže  jsme na Rokycany ztráceli body tři , teď po prvním jarním , ztrácíme jen jeden , takže jsme na tom paradoxně o něco líp . Teď máme 14 kol na to , abychom to zase obrátili na svoji stranu . Za výkon na hřišti musím pochválit Vencu Lisého , který byl z hráčů v poli jednoznačně nejlepším mužem na hřišti . Pak už zahráli nadstandartně jen mladíci Provod se Šimáněm . Z těch zbývajících bylo ještě několik slušných výkonů , ale celkově to prostě nestačilo . 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář