Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI SK PETŘÍN - SOBĚSLAV 2 : 1

MUŽI  PORAZILI I SILNOU SOBĚSLAV

 

 

MUŽI "A"

 

dedek.jpg

Petr "DĚDEK" Bendl , si v Mariánkách vypůjčil od zraněného kapitána Petra Bednáře kapitánskou pásku a jde mu tenhle módní doplněk opravdu k duhu . Čtyřikrát páska na ruce znamenala čtyři výhry v řadě , čímž jsme se urychleně dostali z pozice posledního týmu divizní tabulky . 

 

 

 SK PETŘÍN   -   SOBĚSLAV    2  :  1

 

Branky : Demeter  ( as. Klich  ) , Černý  ( as. Bendl ) 

 

Sestava :    Suchý

Klich   Zoubek   Lisý   Fiala 

        Bendl    Vinkler    Černý (70´ Lávička , 92´Šulc )  Provod ( 63´Vohrna )

 Šimáně  ( 83´Trojovský )  Demeter (85´ Škarda )

  

Hrabačka , Bednář

 

Muži doma přivítali velmi silnou Soběslav a moc , moc chtěli potvrdit vzrůstající formu . 

Utkání začalo docela vlažně , hosté si zaparkovali svůj obranný blok na své polovině a čekali co my s tím uděláme , ale my jsme toho taky moc nepředvedli , takže se začalo vlastně hrát až od 17 min , kdy jsme se ujali vedení . Hosté zahrávali trestný kop , ten se se ale odrazil od naší zdi a Patrik Klich parádně vyslal Aleše Demetera do sólového úniku , který "Demi"  parádně uklidil - 1 : 0 . Pak se hra podstatně zatraktivnila a na obou stranách byly k vidění nějaké šance . Tu naší největší měl na starosti kapitán Petr Bendl , který po rohovém kopu parádně hledal na zadní tyči svého příbuzného Vencu Lisého , ale tak nějak záhadně míč v hostující sítí neskončil . To se bohužel podařilo za pár minut mostům , když i oni proměnili svůj rychlý brejk a bylo srovnáno - 1 : 1 . 

Ani druhý poločas nenabídnul nějakou sprchu gólovek a vypadalo to , že oběma týmům tak nějak ta remíza vyhovuje , ale 20 min před koncem udeřilo na naší straně podruhé . Petr Bendl si vyměnil balon s Markem Vohrnou a parádní kolmicí vyslal na zteč Dana Černého , ten sice první dotykem potupil hostujícího gólmana jesličkama a míč putoval do prázdné svatyně , ale jeho rychlost byla nedostatečná , takže "Dandee" musel ještě pořádně zabojovat , aby ten kulatý nesmysl dostal až do sítě  -  2  :  1

Zbytek zápasu byl klasickým soubojem mezi týmem , který chce stůj co stůj srovnat a týmem , který to chce stůj co stůj ubránit a nejlépe přidat pojišťovací gól . Což se povedlo nám a všechny body zůstávají na Petříně  .  

 

 

FOTKY ZE ZÁPASU : 

 

 


Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Moc dobře jsme věděli , že nás čeká jeden z nejlepších týmů celé soutěže a že pokud chceme uspět musíme eliminovat jejich útočnou sílu . A to se nám povedlo na výbornou , byť se samozřejmě nedá určit , jestli na tom měla vliv naše výborná hra směrem vzad , nebo jestli hosté nepředvedli vše ze svého repertoáru . Na to se však historie neptá . My jsme po taktické stránce předvedli jeden z našich nejlepších výkonů celého podzimu , naopak co se týče počtu  vypracovaných šancí , tak to byl jeden z našich nejhorších zápasů , ale i tady musím brát v potaz , že proti nám stál prostě dobrý protivník . Každopádně musím kluky pochválit , protože to nebyl vůbec jednoduchý zápas a oni ho vesměs zvládli na jedničku . Teď se ale musíme pořádně připravit na zápas v Hořovicích , protože jestli ten zvládneme , tak si můžeme možná i myslet , že jsme ten podzim , po tom šíleném rozjezdu , možná i zachránili . Ale že to bude strašně těžké vím už teď . Každopádně asi žádný divizní  tým netrénuje víc než my a teď je ta úplně ideální doba to prodat . 

 

 

 

MUŽI "B"

 

SK PETŘÍN   -   KAZNĚJOV     6  :  5 

Branky :   Škarda 2 , Šulc 2 , Lávička , Voves

 

Rezerva zase předvedla , že na její zápasy se vyplatí  chodit , protože se většinou dějou věci . A stejně tomu bylo i tuhle sobotu , byť se na tom tentokráte hodně podíleli i hosté z Kaznějova , kteří ukázali , že na špici tabulky nejsou rozhodně omylem . 

Ti se také ujali vedení , když se trefil jejich nejlepší hráč Michal Tichý a to opravdu parádně . Pak jsme se sice vrátili do role favorita a postupně se prostříleli až do vedení 6 : 2 a vypadalo to na pořádný výprask hostí . Jenže ouha !!! Během deseti minut to bylo 6 : 5 a do konce zbývalo ještě 20 minut ! Ale i tady se v této části zápasu ukázala naše fyzická připravenost a hosté už neměli síly nás nějak víc zmáčknout . Ale tím , že jsme nedokázali proměnit žádnou z mnoha našich šancí a dát zřejmě rozhodujícího sedmého góla , tak to mělo "koule" až do konce . 

 

 

Komentář trenéra Jardy Levého :   To že Kaznějov do této doby prohrál jen jediné utkání , ukazovalo , že to bude dobrý zápas a to se nakonec ukázalo v plné síle . Nás na chvilku zmrazil ten úvodní parádní vingl , ale pak jsme se prosadili tím co je nám vlastní a když to bylo 6 : 2 , tak jsme  prostě a jednoduše vypnuli a Kaznějov toho parádně využil . Naštěstí jsme těch branek do té doby vstřelili 6 a to nakonec na tři body stačilo . A ještě jedna pochvala pro naše borce . Z těch šesti branek nebyl ošklivý ani jeden , ba naopak všechny byly nádherné !!!

 

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU : 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář