FC VIKTORIA PLZEŇ - SK PETŘÍN PLZEŇ 3 : 1

MUŽI SAHALI PO SENZACI

HISTORICKÝ MOMENT  !!!  Aleš Demeter právě přijímá gratulace , když v závěru první půle vstřelil  parádní branku do sítě Viktorie a snížil tak na 2 : 1 . Tento stav pak platil až do samotného závěru , kdy se domácí trefili po třetí .

MUŽI

SAHALI

PO SENZACI

FC VIKTORIA  -  SK PETŘÍN  3  :  1

Muži vyrazili ke svému prvnímu letošnímu zápasu jen několik zastávek tramvají směrem do centra , ale soupeř to byl pro ně více než skvostný . Na jedničce v Luční je totiž čekal mistr České republiky a účastník  ligy mistrů !!!

Kluci se ale ukázali ve skvělém světle a nejen že neudělali ostudu , ale až do poslední minuty šahali po vyrovnání ! Doufejme , že jim to takhle půjde i v soutěži .

Komentář trenéra Radka Vodrážky : Doufám , že jsme udělali radost všem petřínským fanouškům a aby jsme  zjistili kolik jich na stadioně v Luční je  ( a nebylo jich vůbec málo ) , museli jsme dát gól ! To byl vlastně náš jediný cíl a jsme moc šťastní , že se nám to povedlo . To , že jsme se drželi na dosah až do poslední minuty bereme jako odměnu za výborný výkon a za práci kterou kluci odvádějí . Viktorce děkujeme za příležitost si takový zápas zahrát a přejeme jí aby i letos získala titul . K němu má po tomto zápase určitě blíž , protože pokaždé když si nás pozvala k přípravnému zápasu ( a letos to bylo už po třetí ) , tak ho získala  :-)

Branky: 15. Kopic, 27. Chorý, 90. Kronus – 41. Demeter.

VIKTORIA PLZEŇ

1. poločas: Zadražil – Holík, Kaša, Hejda, Havel – Bucha, Kalvach – Kopic, Květ, Jirka – Chorý.

2. poločas: Zadražil – Řezník (55. Holík), Kaša, Pernica, Gaszczyk – Pešek, Modou – Jirka, Vrba, Kronus – Bassey.

SK PETŘÍN PLZEŇ

1. poločas: Edelman – Brož, Maxa, Kohout, Klich, Bednář, Tětek, Zajíček, Jandoš, Vanc, Demeter.

2. poločas: Suchý – Treml, Dan Vodrážka, Trojovský, Štefl, Vinkler, Heller, Jílek, Provod, Šimáně, Jan Vodrážka.