Jdi na obsah Jdi na menu
 


Č.BUDĚJOVICE - SKPP A 4 : 1 , KAZNĚJOV - SKPP B 1 : 10

BÉČKO NA ZÁVĚR A TŘÍDY NADĚLOVALO

 

muzi-mistri-2022-a.jpg

MISTŘI , MISTŘI , MISTŘI !!!

Mužská rezerva dotáhla do zdárného konce tříletou snahu o titul v 1.A třídě a naprosto zaslouženě vyhrála , rozhodně nelehkou , druhou nejvyšší krajskou soutěž . 

 

 

MUŽI "A"

 

DIVIZE sk. "A"  -  tabulka  :

  https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/911e45f1-c226-4fb6-9bae-61ea6af601f1

 

SK Č.BUDĚJOVICE "B" - SK PETŘÍN "A"   4 : 1

Branky :  Vodrážka Jan

 

Sestava : Suchý ( 66´Edelman )  -   Krystl ( 46´Heller ), Kohout  , Vinkler , Klich    -   Lisý  , Zajíček , Bednář    -  Štefl  ( 46´´Vodrážka Jan ) , Bílik ( 66´Vodrážka Dan ) ,Šimáně ( 66´Šulc )

 

 

FAKTA ZÁPASU : https://souteze.fotbal.cz/zapasy/zapas/7a05c904-a813-4244-b874-2aeb09bc624c

 

Muže čekal poslední zápas sezóny a v úmorném vedru se nehrál vůbec špatný fotbal . Domácí hnáni dopředu vidinou případného postupu ( jako nejlepší tým na druhých místech ze všech divizí ) byli herně o něco lepší ( ještě aby tomu tak nebylo ) ale petřínští na jihu nenechali svoji kůži lacino a domácí favorit měl namále ,  zvláště v momentu , kdy  cca po hodině  hry srovnal na 1 : 1 Honza Vodrážka , který pohotově propálil domácího gólmana po brejkové akci Kryštofa Bílika . I v závěru , sice už za rozhodnutého stavu 4 : 1 , jsme měli hned několik jasných tutovek , které mohli ten konečný výsledek trochu upravit . 

 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Věděli jsme , že ani výhra už nás asi nedostane na místa , kde jsme chtěli před sezónou být , ale chtěli jsme se rozloučit z velmi dobrou sezónu se ctí a to se nám povedlo určitě . Domácí hráli o hodně a bylo to na nich znát , my se v tom horku snažili hrát fotbal a dařilo se nám to víc než dost . Škoda těch slepenců po našem vyrovnání a pak těch , možná pěti , jasných tutovek v závěru , protože jsme mohli dát úplně v klidu 3 góly a mohlo to být veselejší . Každopádně s výkonem všech jsem spokojený. Teď si chvíli odpočineme a pak hurá znova do práce i zábavy !!!

 

 

FOTKY ze zápasu :

 

VIDEO ZE ZÁPASU :

 

 

 

 

MUŽI "B"

 

fik---kosutka-2022.jpg

Kapitán v zastoupení - Matěj Fikrle - bohužel opouští naše řady . Matěje zlákala nabídka , která se prostě neodmítá . Od nové sezóny se krom studia na vyhlášené pražské univerzitě , bude motat i v tradičních zelenobílých dresech vídeňského Rapidu !!!

( pozn. redakce :  Rapid Vídeň to ještě oficiálně nepotvrdil , ale to, že to bude Rapid, je tutové :-)  )  

 

1.A třída  -  tabulka  :

 https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/ea2f525f-47f8-4527-980e-9e5e9e757f95

 

KAZNĚJOV - SK PETŘÍN "B"    1  :  10

Branky :  Kotěšovec 4 , Jílek 2 , Fikrle 2 , Bendl , Levý

 

Sestava :  Strejc  - Černý ( 46´Hájek ) , Zíma ( 75 Levý ) , Veselý , Černický ( 60´Klich )  Skalozubov  , Tětek ,  Bendl , Jílek , Fikrle  - Kotěšovec

 

 

FAKTA ZÁPASU : https://souteze.fotbal.cz/zapasy/zapas/035f740e-8682-4df1-b992-f6689790e617

 

 

Béčko završilo  své tříleté snažení se o titul v 1.A třídě opravdu stylově . Na nádherném pažitu a před pěknou diváckou kulisou , ukázalo i na severu kdo je MISTR !!!

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky  :  Poslední zápas sezóny dopadl skvěle a už moc se těšíme na další výzvy v nejvyšší krajské soutěži !!! Bohužel už u toho nebudou Martin Černický a náš kapitán v zastoupení Matěj Fikrle , které fotbalový a tak trochu i soukromý život , poslal o humna dále . Moc jim děkujeme za vše co pro Petřín udělali a přejeme jim hodně životních i fotbalových úspěchů !!!!!

 

treneri-2022.jpg

Trenérský kvintet , který je hluboce podepsaný pod dalším titulem . Aleš Rada , Radek Vodrážka , Jarda Levý , Honza Pleticha a Pavel Hrabačka jsou pod tímto úspěchem silně podepsaní !

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář