Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKOVÝ SERVIS 17. - 18.9. 2016

SMUTNÝM HRDINOU JE HONZA ŠULC

sulc.jpg

SMUTNÝM HRDINOU VÍKENDU JE HONZA ŠULC

 Do konce utkání v Rokycanech chybělo šest minut , na ukazateli skóre svítilo 1 : 4 v náš prospěch - vše se zdálo jako naprostá idyla . Chyba lávky - Honza Šulc se rozhodl , že podnikne ještě jeden ze svých nesčetných náběhů , přichází faul a veškerá pohoda je fuč . Honzu operovali ještě v neděli večer a my všichni mu přejeme strašně moc , aby se co nejdříve uzdravil !!!

 

 

PARÁDNÍ VÍKEND

 

ZHATILO VÁŽNÉ ZRANĚNÍ

 

HONZY ŠULCE

 

 

Vypadalo to všechno na vskutku parádní víkend  , který hned v sobotu ráno načala naše U 15 , která naproti všem prognózám a předpovědím porazila doma Písek a kluci si připsali svojí první ligovou výhru ! V neděli se odehrál na umělce doubraveckého Senca šlágr krajského přeboru dorostu a ten kdo fandil červenobílým barvám , musel být nadšen ! Starší dorost svého úhlavního soka doslova přejel parním válcem a zahanbit se nedali ani dorostenci mladší . V tu samou dobu sice padlo naše mužské béčko , ale hned po nich se radovali z výhry naši nejmladší dorostenci , které domácí výhra posunula až na čelo tabulky . Všechno už to mělo završit jen mužské áčko a dlouho to vypadalo , že to tak bude . Kluci sice v Rokycanech nenechali nic náhodě a brali všechny tři body , ale vinou vážného zranění Honzy Šulce ,   byla výhra  velmi trpká . 

 

 

MUŽI "A" 

 

ROKYCANY "B"  -  SK PETŘÍN    1   :   4 

Branky  : Šmídl , Levý , Vohrna , Lisý

 

Sestava :           Pfleger

Chocholatý (82´Brudna) Zoubek  Levý Šulc (84´Vodrážka )  

Škarda  ( 60´Hartl )   Lisý   Papáček , Šmídl

Vohrna  ( 74´Šimáně )

Příhoda 

 

Áčko si v neděli vyrazilo pro všechny tři body , ale všichni si byli vědomi toho , že pokud se to nepodaří , bude to obrovská "taškařice" . Každopádně nám suprově vyšel začátek utkání , na ukazateli ještě svítila nultá minuta a už nám to tam spadlo . No spadlo  , neskutečná rána Šmídla šla sice doprostřed brány , ale domácí gólman nestačil ani zvednout ruce . Nedlouho na to už to bylo o dva góly , když penaltovou střelu uklidil Levý . Do kabin se sice šlo jen za stavu 0 : 2 , ale tutovek jsme měli tak sedm . V poločasu druhém se všeobecně čekalo na třetí branku v domácí síti , která by zřejmě zlomila vcelku statečný odpor domácích mladíků , ale ta ne a ne přijít , protože i těch šancí bylo podstatně méně než v úvodním dějství . A mohlo udeřiot na straně druhé !!! Domácí se dvakrát sčistajasna objevili před naší bránou a Pfleger musel předvést jeden super zákrok , aby jsme udrželi nulu na svém kontě . Tahle chvíle nás nakopla a za tři minuty bylo hotovo . Nejdřív se na hranici vápna dostal k balonu Vohrna a předvedl něco podobného jako Šmídl v úvodní  minutě a minutu po něm se trefil letos poprvé i Venca Lisý . Dali jsme i pátou branku , ale tu bohužel do své vlastní svatyně . Na ukazateli svítilo 1 : 4 , do konce jen pár minut a vše vypadalo na pohodový konec víkendu . jenže přišel moment , který se bohužel v tomhle sportu občas stává . Honza Šulc se odhodlal ještě k jednomu náběhu do domácího vápna , přišel faul a od té chvíle bylo všechno špatně !!! Zlomená noha nad kotníkem a  přetržené vnitřní vazy - to je krutá diagnóza . Honza už je momentálně po operaci a my všichni věříme v jeho brzké uzdravení a 

DRŽÍME PĚSTI !!!!!

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Bohužel dneska je úplně jedno jak a kolik jsme hráli . Za celý víkend jsme urvali spousty famózních bodů a všechny do jednoho bych vyměnil za Honzovo zdravou nohu . Stalo co se stalo , to už teď těžko vrátíme , takže budem koukat vpřed a budem  se těšit na to , až se Honza zase ukáže v kabině !!!

Hodně štěstí Jeníku  :-)

 

MUŽI "B

SK PETŘÍN "B"  -  DLOUHÁ VES      0  :  3

Branky :

Béčko se muselo obejít bez pomoci kohokoliv s áčka , protože , to hrálo jen o něco později a k dispozici mělo jen celou řadu dorostenců , kteří se ale k zápasu dostavili hned po svém utkání ne Sencu , jen několik málo minut před výkopem . Dlouhá Ves sice nic závratného nepředvedla , ale jejich nakopávaná měla nakonec úspěch . 

 

DOROST   U 19   ročník 1999

    SENCO  -  SK PETŘÍN    3   :   6

Branky  :  Vodrážka 3 , Gavrylovskyy , Trojovský , Brudna

Devadesátdevítky čekal jeden z vrcholů podzimu , který dopadl opravdu nad očekávání . Oboustranná rivalita derby přidala zápasu ještě trochu víc adrenalinu , ale kéž by se  takových zápasů hrálo více . Každopádně v poli to bylo více méně vyrovnané , ale fotbal se hraje na góly a ty se dávají převážně z pokutového území . No a v těchto prostorách jsme byli lepší minimálně o parník + dva vagóny . 

 

DOROST U17   -   ročník 2000    

SENCO  -  SK PETŘÍN      2  :  3

Branky : Žižka , Kramer , Provod

Dvoulitry se již tradičně rozjížděli pomaleji , ale o to víc přidávali na plyn v závěru . I tenhle zápas byl velmi vyhecovaný , ale tím , že  to bylo pořád maximálně jen o jednu branku , tak to mělo grády i v hledišti . Kluci si šli za výhrou až do konce a nakonec jim to tam spadlo !!!

 

 DOROST U 16   -   ročník 2001         

SK PETŘÍN  -  STŘÍŽOVICE   7  :  2 

Branky : Koželuh 2 , Tětek 2 , Maur , Prachař , Klečka

Nulajadničky předvedli svůj standartní výkon , který mohl klidně skončit desítkou v hostující síti . Každopádně pohled na tabulku je více než hezký . Kluci jsou totiž první !!!!

 
 

ŽÁCI  U15   -  ročník 2002          

SK PETŘÍN    -   PÍSEK     2   :   1

Branka  :   Tegi  ,  Votava

U 15  čekal skoro nemožný úkol , vydolovat nějaký bodík proti soupeři , který mu před necelými dvěma týdny dal ve vloženém kole doma bůra ( 5 : 0 ) . A začátek nevypadal vůbec růžově . Běžela třetí minuta a už hosté vedli . Jenže kluci si pak  vzpomněli na svůj výkon v Sokolově , který přes porážku byl hodně nadstandartní a hosty drželi pořád v nejistotě . Vše důležité a pro nás krásně se odehrálo až v poslední desetiminutovce . Nejdříve se k trestnému kopu postavil Tegi a propálil vše co mu stálo v cestě ( a že toho nebylo málo ) a když pět minut před koncem uklidil svojí střelu Votava k zadní tyči , bylo to opravdu supeeeeer !!!

 
 

ŽÁCI   U 14    -  ročník   2003 

 SK PETŘÍN   -  PÍSEK    1  :  4

Branka :  Majer

Nulatrojky bohužel začínají mít malý syndrom prvních poločasů . Po několikáté za sebou nechají soupeře naskočit do sedla a pak to ve druhé polovině zápasu marně dohánějí . Písek vedl o půlce už 0 : 3 a to zdaleka nemuselo být vše co nám tam spadlo . Po přestávce už to byla úplně jiná káva , ale na víc než na kosmetickou úpravu výsledku to nestačilo . 

 
 

ŽÁCI U 13    -   ročník  2004 

BOHEMIANS   -   SK PETŘÍN    

Branky : 

Nulačtyřky svůj zápas nehráli kvůli podmáčenému terénu . 

 

ŽÁCI U 12    -   ročník  2005      

     BOHEMIANS  -  SK PETŘÍN

Branky :  

 Ani U 12  si nezahrála .

 

simane.jpg

ŠAMAN SANCHES ZAŘÍKÁVAL !!!

U 19 předvedla v derby  zápase se Sencem Doubravka opravdu skvělý výkon a pro své věrné fandy přidali kluci něco navíc i po samotném zápase . Jejich sborové PIKACHU NAPICHU podbarvené zaříkávadlem pravého indiánského náčelníka bylo slyšet až na hlavním nádraží !!! 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář