MUŽI NASÁZELI SOUPEŘŮM 13 BRANEK

NASÁZELI ZA

DVA ZÁPASY

13 GÓLŮ

Muži se doma řádně rozstříleli , napřed to odnesl v pátek Hrádek "osmičkou" a následně v sobotu dopoledne Beroun "bůrem". Oba starší dorosty dostali vyrovnávací branku až v samotném závěru a zvlášť trefa Písku proti naší U19 bolela hodně . Sedmnáctka taky plichtila a tak jediným dorosteneckým výběrem , který si mohl zakřičet vítězný pokřik byla naše U16 , která vyhrála v Přešticích . Starší žáci tak trochu "pomstili" naše muže a mladší žáky za minulý víkend a Rokycanům to pořádně osladili , když to dohromady bylo 0 : 12 . Mladší žáci si to tak nějak rozdělili - U13 předvedla s pražskou Fotbalovou akademií parádní výkon i výsledek a 12 bohužel nevstřelila ani jednu branku

Patrik Klich byl mužem celého víkendu !!! Minulý týden si konečně  připsal první kanadský bod sezony za asistenci a teď to konečně přišlo i střelecky !!! V pátek mu stačilo za bégo jen pár minut na to , aby vstřelil 2 góly Hrádku  a střelecký apetit si ponechal i přes noc , protože to byl zase střelec s číslem 13 , který jako první v sobotu dopoledne  rozvlnil sít v brance Berouna  . Skvělá práce !!!

DIVIZE sk. "A"  -  tabulka  :

Středopolař Petr Bednář dotáhl nejen naší středovou řadu v utkání s Berounem k vysoké výhře 5 : 2

SK PETŘÍN "A" - BEROUN     5 : 2

Branky :  Klich , Vodrážka Jan , Šimáně , Demeter , Zajíček

Sestava : Suchý  -  Klich  , Vinkler  , Kohout  , Provod ( 65´Voves )  -   Lisý  , Zajíček , Bednář  ( 65´Fikrle )   -  Šimáně ( 65´Štefl ) , Demeter  ( 65´Kotěšovec ) , Vodrážka Jan ( 72´Vodrážka Dan )

Edelman

Muži natáhli sérii bez prohry na tři kola a pokud se chtějí na konci soutěže  pyšnit 50-ti bodovým ziskem , budou muset sérku ještě prodloužit .

Každopádně domácí zápas s Berounem rozhodli ve dvou dvouminutových sekcích . nejprve se po půlhodině neprosadil Zdeněk Šimáně , ale vyražený balon od hostujícího brankáře si znova doběhl a jako na podnose ho připravil pro premiérového střelce roku - Páťu Klicha - 1 : 0 . Trvalo to jen pár desítek vteřin , kdy se  po akci Michala Provoda  prosadil Honza Vodrážka a bylo to 2 : 0

Po změně stran se na branku čekalo jen 5 minut a zase to byl klasický slepenec . Nejprve si aktéři první naší trefy vyměnili role a po zpětné příhře Patrika Klicha se z gólu radoval Zdeněk Šimáně , aby se hned záhy trefil i třetí náš útočník Aleš Demeter , který se prosadil tváří tvář hostujícímu brankáři po parádní souhře dua Honza Vodrážka - Zdeněk Šimáně . Když se za dalších 6 min parádně trefil Petr zajíček, bylo to už 5 : 0 , což pro hosty nebyla moc dobrá zpráva , zvláště když do konce zbývalo ještě více jak půl hodiny . Hosté se ale nesesypali a skóre , byť asi už jen kosmeticky , upravili na schůdných 5 : 2

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Ten zápas se tak nějak odvíjel dle našich předpokladů , tzn , že budeme mít herní převahu a soupeř bude trpělivě bránit a bude hrozit z brejků . My jsme sice měli od počátku převahu a nějaké příležitosti k tomu , ale berounští šli během první půl hodiny dvakrát sami na kasu a nás pokaždé podržel Vojta Suchý . No a když jsme pak dvakrát dvojitě udeřili bylo o vítězi rozhodnuto  . Jsem rád , že se prosadili všichni naši útočníci a že kluci dělali to co jsme si celý týden říkali . Teď máme před sebou ještě tři zápasy a moc bychom chtěli mít na konci 50 bodů , stejně jako bychom chtěli být na konečném 4. místě což byl náš cíl už před sezónou  a byť musíme spoléhat i na cizí pomoc , tak doufáme , že se nám to povede . V tu chvíli by to byla sezóna značka : skvělá !!!

FOTKY ze zápasu :

VIDEO ZE ZÁPASU :

Jakub Krystl se sice v první půli zápasu s Hrádkem  držel zpátky , ale po přestávce se rozehrál k famóznímu výkonu . Na konečném skóre 8 : 0 se totiž podílel hned 4 gólovýma přihrávkama !!!

1.A třída  -  tabulka  :

SK PETŘÍN "B"  -  HRÁDEK  8 : 0

Branky :  Klich 2 , Škarda , Kotěšovec , Bendl , Štefl , Voves , Vodrážka Dan

Sestava :  Strejc  - Voves ( 46´Brož )  , Vodrážka Dan , Zíma  , Krystl   -  Fikrle  ( 60´ Klich )  , Skalozubov , Bendl   -   Štefl ( 60´Levý ) , Škarda  , Kotěšovec ( 46´Černický )

Béčko mělo za sebou dvě porážky v řadě a tak mělo tak trochu nůž na krku , protože ten náskok , který mělo na čele soutěže , se tím samozřejmě docela dost zmenšil . Kluci ale nenechali nic náhodě a zvláště v první půli a pak v závěru zápasu předváděli skvělý fotbal se spoustou neproměněných příležitostí . Takže konečné skóre bylo pro hosty ještě milosrdné .

Komentář trenéra Radka Vodrážky    Měli jsme jednoznačný cíl - vrátit se na vítěznou vlnu a to nééé jen tak nějakým výsledkem a výkonem . Musím říct , že výkon zvláště v prvním poločase byl skvělý a to , že jsme z toho dali jen 4 branky , bylo nakonec pro hosty klíčové v tom směru , že nedostali desítku . Pořád nám ale chybí k titulu jedna výhra a byť v neděli zase hrajeme zároveň s áčkem , budeme chtít tuhle kapitolu zavřít už ve Svéradicích !!!

Parádní tečkou za vysokým vítězstvím nad Hrádkem , byl přímý volný kop Dana Vodrážky . Ten sice musel napřed projít velkým konkurzem asi šesti hráčů mající zálusk na střelbu z místa z cca 25 metrů , ale postupně se prosazoval dál a dál  . Nakonec mu ve finále  balon přenechal i hrající trenér Jarda Levý , což překvapilo nejednoho diváka :-) . Každopádně to "Bebí" udělal velezkušeně , protože Dan to trefil náramně , přenáramně !!!

ČESKÁ LIGA ST. DOROSTU U19

tabulka :

SK PETŘÍN  U19  -  PÍSEK      1 : 1

Branky :   Vanc

Devatenáctka se dostala do vedení hned v úvodní minutě zápasu a pak ne a ne dostat balon do sítě ještě jednou , byť těch příležitostí jsme měli spoustu . V závěru jsme se zaměřili na ubránění strašně důležité výhry a bohužel přišel trest .

Hodnocení šéftrenéra Radka Vodrážky:   Klukům toho moc vyčíst nejde , tedy krom proměňování i těch nejvyloženějších šancí , i když i hosté si vypracovali několik tutovek , ale ty naše byly prostě jasnější !!! Každopádně to pořád máme ve vlastní režii a i když je to pořád složitější a složitější , tak je to pořád  jen fotbal a já stejně  pořád věřím , že to zvládneme .

ČESKÁ LIGA ML. DOROSTU U17

tabulka :

SK PETŘÍN U17  -  PÍSEK    1  :  1

Branky :   Šindelář

Vyrovnaný zápas , nakonec i s vyrovnaným výsledkem . Hosté se sice čtvrt hodiny před koncem dostali do vedení , ale to jim spravedlivě za chvíli sebral Martin Šindelář , který se trefil po pár minutách strávených na hřišti .

Hodnocení trenéra Antonína Dvořáka :

Odehráli jsme solidní zápas, ve kterém jsme tradičního soupeře z Písku až na jednu situaci do ničeho vážnějšího nepustili. Na druhé straně jsme ale ani my dneska neměli v ofenzívě potřebný nápad a nedařilo se nám obranu soupeře odemknout. Pár slibně vypadajících akcí jsme nedotáhli, takže branku jsme také vstřelili prakticky z jediné velké šance, kterou jsme si vypracovali.

Martin Šindelář se vyrovnávacím gólem stal asi nejúspěšnějším víkendovým střelcem klubu – v sobotu rozhodl utkání U16 v Přešticích a v neděli zajistil U17 remízu :- )

Mančaft musím celkově pochválit. Znovu udrželi koncentraci po celý zápas, vyrovnali se soupeři v soubojích, snažili se hrát konstruktivně a především si nepřestali věřit ani za nepříznivého stavu. Nepropadli jsme panice, hráli dál svoji hru a odměnou bylo zasloužené vyrovnání.

Vypíchnout chci tentokrát naše střední obránce Holmiho a Novase, kteří udělali za poslední dobu velký pokrok a odvádí už delší dobu stabilní výkony.

Děkuju taky klukům z 05 Honajsovi Pletichovi a Trojimu, kteří nám vypomohli, přestože odehráli svá utkání i v sobotu, a podali velmi dobré výkony.

ČESKÁ DIVIZE ST. DOROSTU U19

tabulka :

PŘEŠTICE - SK PETŘÍN U18   2 : 2

Branky :    Šneberger , Kunesch

Osmnáctka šla v Přešticích docela brzo do dvoubrankového vedení , jenže chvíli před koncem první půle se domácí dotáhli na dostřel , když proměnili pokutový kop . Bohužel stejnou disciplínu si zopakovali i v nastaveném čase celého utkání i svou druhou pentli proměnili a srovnali na konečných 2 : 2