VÝSLEDKOVÝ SERVIS 16.-17.11.2019

... ALE PIVO MÁME LEPŠÍ  :-)

... ale pivo máme

jasně lepší  :-)

Hned třikrát během uplynulého víkendu se naše týmy střetly s českobudějovickým Dynamem a bohužel to pro nás nedopadlo vůbec dobře . Tři zápasy , tři porážky s celkovým skóre 3 : 9 jasně hovoří pro jihočechy .  Takže jak už je patrno z nadpisu , ještě že to "pivíčko" máme jasně lepší my :-) , slabá , přesto aspoň nějaká , útěcha .

Marek VOHRNA vs. Moses KALU

Útočník našeho mužského týmu Marek Vohrna , se právě připravuje na potupení svého strážce z jihočeské metropole . To jestli se mu povedly klasické "housle" , na které má dle obrázku jasně nakročeno , agentury nevydaly  . Každopádně po zápase byl určitě spokojenější "jižan" v černo-bílém dresu .

MUŽI "A"

Venca Lisý statečně bojoval , ale na Dynamo to tentokráte prostě nestačilo .

SK PETŘÍN   -   Č.BUDĚJOVICE "B"    1  :  5

Branky :    Černý  ( as. Demeter )

Sestava :    Hrabačka

Klich ( 46´Šulc )   Zoubek   Lisý   Fiala

Bendl    Vinkler  (46´Voves )  Černý ( 65´Bednář ) Provod ( 76´Škarda )

Šimáně    Vohrna  ( 46´ Demeter )

Suchý , Lávička

Muži chtěli dotáhnout vítěznou sérii až do konce podzimní části soutěže , ale soupeř byl prostě nad jejich síly .

Českobudějovické Dynamo , přijelo na Petřín s třemi posilami z prvoligového áčka a ta největší se prosadila hned záhy po úvodním hvizdu . Ještě nedávný ligový kapitán Jirka Kladrubský se opřel za hranicí šestnáctky do míče a jeho pumelice se procedila skrz Hrabačkovi prsty až do sítě - 0 : 1 . Hosté ale ze svého nástupu nepolevovali a během pár dalších minut musel Pavel Hrabačka hned třikrát napravovat svojí úvodní chybu a to se mu naštěstí ve všech případech  podařilo . To už jsme začali vystrkovat růžky i my , ale byla z toho jen dlouhá řada rohových kopů , které hosté vždy ubránili . Do kabin se šlo už za dvoubrankového vedení , když jsme neuhlídali úprk hostí po levé straně a dorážku prakticky do prázdné branky .

Druhá půle začala úplně stejně jako ta první . Uběhlo pár vteřin a už jsme ho tam měli zas - 0 : 3 . Od té chvíle už jsme byli ale soupeři více jak vyrovnaným parťákem a hrál se oboustranně vcelku slušný fotbal . Bohužel na jedinou naší trefu , o kterou se pohotovým zakončení ve vápně postaral Dan Černý , hosté odpověděli hned dvakrát a nutno podotknouti , že obě dvě trefy byly z kategorie výstavní !!!

FOTKY ZE ZÁPASU :

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Musím uznat , že tentokráte jsme tahali po většinu zápasu za kratší konec provazu a soupeř byl prostě jednoznačně lepší . Samozřejmě , že mu hodně pomohla ta první rychlá a hodně laciná první branka , ale myslím , že by to i tak  nakonec dopadlo podobně . Hosté si přivezli velezkušeného Jirku Kladrubského a byť moc dobře vím , jak strašně těžké je hrát za béčko a předvést kvalitní výkon , tak on byl bohužel nejlepší na hřišti a zařídil prakticky všechny jejich branky . My abychom proti takhle silnému soupeři uspěli , museli bychom mít fakt pořádnou kupu štěstí ,  předvést výborný individuální a taktický výkon . No a my jsme štěstí rozhodně neměli , individuálně to nebylo úplně špatný a takticky velmi zlý !  To ale beru jednoznačně na sebe , protože jsem moc dobře věděl , kde na ně musíme zatlačit , jak je daleko víc potrápit , ale když nám v týdnu vypadli z různých důvodů David Heller a Petr Bednář ze sestavy , tak jsme se  nakonec vrátili k naší útočné vazbě , která nám sice přinesla za posledních 5 týdnů 5 výher , ale tentokrát to byla chyba .

MUŽI "B"

Petr ŠKARDA  =  17 podzimních tref

Polokapitán naší rezervy ( o pásku se nepravidelně dělí s Martinem Kordíkem ) se zase trefil a po podzimní části 1.A třídy má na svém kontě 17 přesných zásahů . Takže jednoduše spočítáno , má to rozjeté na 34 kousků , což by bylo neskutečné číslo . Takže uvidíme !!!

SK PETŘÍN   -   RADNICE    6  :  1

Branky :   Demeter 2 , Škarda , Voves , Štefl , Lávička

Rezerva chtěla určitě napravit dopolední výpadek svého "A" týmu a poslat následující dokopnou do veselejší podoby . To se jí nakonec podařilo , byť hlavně začátek druhé půle rozhodně pod kontrolou neměla . Každopádně nakonec jsme dali soupeři 6 branek , byť 4 až v přesilové hře , ale na to se historie asi už nezeptá . Velká škoda minulého zaváhání v Mochtíně , protože být první je pořád jasně lepší , než býti druhý . Ale i ta stříbrná příčka se počítá a 36 bodů po podzimu je taky docela dost .

Komentář trenéra Radka Vodrážky :   Věděli jsme , že soupeři chybí celá plejáda tradičních borců ze základní sestavy a že to bude převážně o tom , jak budeme hrát my . My jsme sice po celou první půli měli jasnou územní převahu , která byla místy až drtivá , ale na střely , nebo šance to bylo tak nějak fifty fifty a vedení 1 : 0 zas tak nic moc neřešilo .

Něco jsme si o pauze řekli , ale vstup do druhé půle jsme neměli dobrý a radničtí nás několikrát dostali do úzkých . Paradoxně jsme z toho dali druhou branku a za stavu 2 : 0 už to bylo veselejší . Jenže hosté naprosto zaslouženě snížili a bylo jich plné hřiště . Pak však přišel hned dvojitý trest za hloupost a červená karta a následně trefený trestňák na 3 : 1 rozhodli celý zápas .

Každopádně jsme za tři body rádi a na sever plzeňska posílám poklonu , protože přes obrovskou absenci tady předvedli , že to tam prostě dělají dobře .

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU :

DOROST U19

SK PETŘÍN  -  Č. BUDĚJOVICE     0  :  1

Branky :

Devatenáctka se chtěla s parádním podzimem rozloučit vítězstvím , ale proti byl jak soupeř , tak obrovská marodka , která nepustila do hry hned 7 hráčů z ligového kádru  a do toho hned pětice hráčů ještě neúspěšně pomáhala U18 v sobotním zápase v Klatovech .  A hodinu to na hřišti vypadalo naprosto jednoznačně . Hosté byli živější , lepší a naprosto po zásluze vedli . Jenže kluci jako mávnutím kouzelným proutkem po hodině nezáživné hry ožili a posledních 30 minut se hnali za vyrovnáním jako uragán . jenže byť svého soupeře prakticky nepustili z jeho poloviny a skoro ani z vápna , tak to nejdůležitější , dostat balon do brány , prostě nedokázali .

DOROST U18

KLATOVY   -   SK PETŘÍN     2  :  1

Branky  :   Kolena

Osmnáctka završila svůj podzim tak nějak v duchu celého , velmi nepodařeného , podzimu . Kluci sice bojovali , ale na domácí to prostě ani tentokrát nestačilo a teď je čeká obrovská zimní dřina , aby na jaře ukázali všem , že na spodek divizní tabulky rozhodně nepatří !!!

DOROST U17

SK PETŘÍN   -   Č.BUDĚJOVICE   2  :  4

Branky :   Majer , Tříska

Sedmnáctka svůj poslední podzimní zápas velmi dobře a po zásluze se ujala vedení po dorážce Majera . Jenže hosté tak nějak z ničeho , nebo přinejmenším z mála ,  hned záhy srovnali a v závěru poločasu po chybě hráčů ve zdi i gólmana šli dokonce do vedení .

Druhá půle byla podobná té první . My jsme nehráli vůbec zle , zase jsme byli rozhodně dominantnější na míči a když přišlo vyrovnání , tak to vypadalo na spravedlivý obrat . Jenže hosté po parádní akci šli zase do vedení a když jsme se nadechovali k závěrečnému tlaku přišla minela brankáře při odkopu a bylo o nadějích . Každopádně za celý podzim si kluci zaslouží pochvalu

DOROST U16

KLATOVY  -  SK PETŘÍN   0  :  4

Branky  :   Krystl  2  , Flachs , Treml

Šestnáctka zvládla poslední podzimní mistrák na jedničku a na neutrálním hřišti v Janovicích jednoznačně ovládla vzájemný duel .