VÝSLEDKOVÝ SERVIS - 21.TÝDEN

VÝSLEDKY ZE  14.  -  17.5. 2015

NEPROMĚNĚNÁ PENALTA !!!

Jeden z klíčových momentů šlágru kola se odehrál těsně před poločasovým odchodem do kabin . Honza Šulc si postavil balon na značku pokutového kopu , ale bohužel nedal .

SK ZČE - VEJPRNICE 17 : 4

ALE ?

Jednoznačným poměrem 17 : 4 dopadl náš víkendový souboj s borci z Vejprnic , bohužel ten nejdůležitější , tedy zápas obou mužských "A" týmů .  jsme nezvládli . Oba naše dorosty naopak vejprnickou Slavii přejeli rozdílem třídy . Velmi úspěšní byli i starší žáci , kteří si za tři dny připsali do tabulky 6 bodů . Ligové týmy předvedly na Slavii Praha velmi příjemné výkony a mužská rezerva bohužel podruhé za sebou padla . Za zmínku rozhodně stojí i páteční finálové klání naší mladší přípravky ročníku 2006 , která si v přímém souboji o titul poradila s Kohoutama z Rokycan .

Stř. : Meszároš , Šebek , Škarda  ,

Muži si možná definitivně mohli zajistit titul krajského přeborníka a k tomu navrch postup do divize , ale to vše se odkládá na neurčito !!! Jednoznačným cílem bylo tenhle zápas vyhrát , ale nakonec i prohra o jednu branku může být skoro vítězná . Když si totiž hosté deset minut před koncem za stavu 1 : 2 postavili balon na značku pokutového kopu vypadalo to s náma zle nedobře . Teď nám nezbývá nic jiného , než se znovu vrátit na vítěznou vlnu a pokusit se do konce soutěže vše vyhrát . Na druhou stranu , jestli se nám doteď podařilo zvítězit sedmnáctkrát , proč bychom to nemohli zvládnout čtyřikrát  v řadě !!!

ST.PLZENEC - SK ZČE   4   :   1

Branka  :  Šebek

Rezerva padla podruhé v řadě a sen , minimálně o barážovém utkání ,  se mírně rozplynul . Kluci sice ve vyrovnané první půli dvakrát inkasovali , ale zlomový moment přišel pár vteřin před přestávkou, kdy se naprosto nesmyslně nechal vyloučit stoper Mičan . Kluci ale nesložili zbraně a v deseti byli možná i lepším týmem . Snížili na rozdíl jediné branky a domácím se začalo špatně dýchat . Bohužel záhy přišel brejk a gól na 3 : 1 , který náš odpor definitivně zlomil .

STARŠÍ DOROST

SK ZČE  -  VEJPRNICE  5   :   2

Branky : Týml 2 , Šmídl , Buchta , Paul

Starší dorost sice nehraje na jaře ¨špatné zápasy , ale ne a ne vyhrát . Série je tedy u konce a to parádním způsobem . Důležité bylo procitnutí našeho  podzimního střelce Týmla , který se trefil hned dvakrát . Každopádně kluci vyhráli naprosto zaslouženě !!!

MLADŠÍ DOROST

SK ZČE  -  VEJPRNICE   11   :   0

Branky :  Gavrylovskyy 3 , Šimáně 2 , Vodrážka 2 , Huml , Hubka O. , Ječmen , Kohout

Mladší dorost jde za svým cílem , kterým je titul krajského přeborníka a před klíčovým dvojzápasem se Sportovní školou a Klatovama si pohrál s vejprnickou Slávií !!!

ST.  ŽÁCI  U 15  -  2000

SK ZČE  -  LUBY  5   :   0

Branky : Vodrážka 2 , Otto 2 , Kobza R.

SMÍCHOV  -  SK ZČE   1  :   10

Branky : Vodrážka 4 , Provod 2 , Otto , Morgenstern , ???

Starší žáci si pořádně užili svůj "anglický" týden . Ve čtvrtek si doma poradili s Lubama a hned v sobotu nenechali nic náhodě v derby na Smíchově . Velká škoda těch několika opravdu výpadků , protože pak by naše situace před závěrem soutěže mohla být více než super . Takhle už se můžeme akorát zpovzdálí dívat jak si to Přeštice , Klatovy a Domažlice rozdávají o titul .

ST. ŽÁCI  U 14  -  2001

ST. PLZENEC   -  SK ZČE   0  :  6

Branky : Salvét 3 , Klečka , Milfort , Vodrážka Dan

Nulajedničky si na pomoc vzali pár 2002 a předvedli velmi slibný výkon . Domácí nepustili ani do jediné střelecké příležitosti a zaslouženě zvítězili .

ML. ŽÁCI  U 13  -  2002

SLAVIA PRAHA  -  SK ZČE  5  :  2

Branky : Zíma ,  , Mašek

Kluci se sice postavili o rok mladším slávistům , ale to nic nemění na faktu , že předvedli parádní výkon , na který mohou být právem hrdí !!!

ML. ŽÁCI  U 12  -  2003

SLAVIA PRAHA  -  SK ZČE   5  :  1

Branka : Tříska

I nulatrojky měli proti sobě o rok mladšího soupeře a i tady je určitě prostor pro pochvalu . Za druhý poločas i pro velkou !!!

ST. PŘÍPRAVKA  U 11  - 2004

PŘEŠTICE  -  SK ZČE    2  :  5

Nulačtyřky se vrací z Přeštic s výhrou a prodloužili tím svojí sérii výher .

ST. PŘÍPRAVKA  U 10  - 2005

KOŠUTKA  -  SK ZČE   2  :  6

Nulapětky vezou body z Košutky a pořád zůstávají v boji o titul .

ML. PŘÍPRAVKA  U 9  - 2006

SK ZČE - ROKYCANY  8   :   3

Ve finálovém zápase celé soutěže si naši borci poradili s rokycanskýma Kohoutama a letošní titul je doma .

GRATULUJEME !!!!!!

ML. PŘÍPRAVKA U 8  - 2007

SK ZČE  07  - SK ZČE  06      7  :  17

"07"  si chtěli vyšlápnou na své o rok starší kamarády , ale nevyšlo to :-)

ML. PŘÍPRAVKA  U 7  -  2008

TOUŠKOV  -  SK ZČE   7  :  8

Kluci si tentokráte vyšlápli na borce z MĚSTA  ( Touškova ) .

"PETE" SE PROTI BOLEVCI  DVAKRÁT TREFIL !!!

Útočník našich mužů se v derby zápase s Bolevcem  sice dvakrát prosadil , ale na všechny tři body to bohužel nestačilo .