Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKOVÝ SERVIS 21. - 22.8. 2021

TRIPLE HATTRICK DAVIDA MACHÁČE

TRIPLE HATTRICK 

 

Davida Macháče

machac-david.jpg

 

DOUBLE HATTRICK

Aleše Demetera

 

... a 5 klasických hattricků navrch

 

Neskutečné střelecké výkony byly k vidění o víkendu od našich borců . Už velmi neobvyklý a ceněný hattrick , tzn 3 góly v jednom zápase uštědřila našim soupeřům hned pětice petřínských snajprů . Třikrát v zápase pálili do černého Aleš Trachta z U18 , Samuel Kacerovský a Patrik Šedivý z U17, Marek Kořínek z U15 a Lukáš Kotěšovec z mužské rezervy . 

Dvojnásobnou dávku , tedy 6 branek během jednoho zápasu stihl v Křimicích útočník mužského béčka Aleš Demeter , ale ani to nebyl počin víkendu !!!

D E V Ě T K R Á T   se totiž do sítě Lokomotivy České Budějovice trefil útočník dorostenecké U16 David Macháč a to je opravdu  bomba !!!

 

 

 

 

 

MUŽI 

muzi-sobeslav-2021.jpg

Áčko si veze z dalekého Jindřichova Hradce bod za remízu 2 : 2 . Na začátku druhé půle sice už naši vedli 0 : 2 , ale domácí se nevzdali a dvěma slepenci kolem 70 minuty skóre srovnali . V poslední vteřině zápasu jsme ještě trefili tyč domácí svatyně , ale na dělbě bodů už se nic nezměnilo . 

 

 

 

JINDŘ.  HRADEC  -  SK PETŘÍN   2  :  2  

 

Branky :  Šimáně   ( as. Vinkler ) , Zoubek z PK ( as. Bílik )

Sestava :   Suchý  -   Klich , Zoubek ,  Kohout ,  Štefl   -  Provod  , Heller  ( 72´Jílek )   Lisý ,  Lisý    -  Bílik  ( 68´Vodrážka J. )    , Šimáně 

Zíma , Levý

 

 

Muže čekal daleký výlet na jih a nakonec domů nejeli s prázdnou , i když to vypadalo chvíli lépe a chvíli hůře . 

První poločas jsme měli herně navrch , vytvořili si na rozdíl od domácích spoustu šancí , ale do brány jsme dostali balon jen jednou , kdy se po přiťuknutí Ondry Vinklera nadvakrát trefil Zdeněk Šimáně . Když se pak na začátku druhé půle trefil Lukáš Zoubek z penalty nařízené za faul na Kryštofa Bílika , zdálo se že 3 body se povezou do Plzně . Jenže domácí přidali a po zásluze skóre srovnali . 

V poslední vteřině zápasu  ještě využil zaváhání obrany Honza Vodrážka , ale jeho dělovku po samostatném  úniku bravůrně vyrazil domácí brankář na tyč . Následný roh už se nekopal a body se asi spravedlivě dělily . 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  První poločas jsme hráli velmi dobře a pro domácí bylo přestávkové skóre 0 : 1 velkou výhrou , protože tutových šancí jsme měli docela dost a na druhé straně prakticky neměl Suchý v bráně co na práci . Když jsme pak záhy po pauze přidali druhou branku nic nenasvědčovalo tomu , že bychom se měli o body dělit , nebo dokonce v Hradci prohrát . Přesto , že jsme si občas nějakou tu šanci vytvořili , tak daleko více jich ale měli domácí a nás držel nad vodou gólman Vojta Suchý , který vytáhl několik famózních zákroků . Hradec přesto během několika minut srovnal a v tu chvíli to s námi nevypadalo vůbec dobře .V závěru jsme se zase trochu zvedli a hlídali si ten bodík . Ta šance z poslední vteřiny zápasu nás asi bude chvilku mrzet , ale fotbal je občas spravedlivý a domácí si za druhou půli ten bod zasloužili , stejně jako my jsme si nezasloužili prohrát . 

 

 

 

 

 KŘIMICE  -  SK PETŘÍN "B"     1  :  9 

 

Branky : Demeter  6  ,  Kotěšovec 3 

Asist. :  

 

Sestava :   Hrabačka  - Krystl ,  Trojovský , Veselý , Černický  ( 46´Fikrle )  -  Urbánek , Bednář , Tětek ( 68´Treml ) , Zajíček - Kotěšovec ( 76´Vanc )  Demeter ( 84´Pleticha )

 

Rezerva se parádně vypořádala s mnoha absencemi a nakonec předvedla v Křimicích další ze svých brankostrojů . Double hatrick Aleše Demetera a klasický hatrick Lukáše Kotěšovce bylo podpořeno celou řadou dobrých výkonů .

 

Komentář trenéra Jana Pletichy :  Hned z první akce jsme šli do vedení a když jsme v 10´minutě odskočili na 0 : 2 , dostali jsme se přesně tam , kam jsme chtěli a přes těžký terén , jsme přidávali jednu branku za druhou . Krom našich dvou ostrostřelců , ale musím pořádně pochválit mladého Adama Urbánka , který svoji mužskou premiéru zvládl bravůrně . 

 

 

DOROST  U19

 

MOST  -  SK PETŘÍN    3  :  3 

Branky : Velfl , Hájek , Treml

 

Devatenáctka na severu třikrát vedla , ale toužebně očekávaná první letošní výhra z toho nakonec nebyla . Kluci mají teda aspoň první bod a doufejme že už ve středu k němu přidají další . 

 

 

DOROST  U17

 

MOST  -  SK PETŘÍN    0  :  12

Branky :  Šedivý 3 , Kacerovský 3 ,  Hofman 2 , Kolářík 2 , Trojan , Frank

 

Naše sedmnáctka od začátku tvrdila v Mostě muziku a góly přidávala naprosto rovnoměrně . V první půli 6 a ve druhé jakbysmet . 

 

 

DOROST U18

 

SK PETŘÍN "B"  -  LOKO Č. BUDĚJOVICE  6  :  1

Branky :  Trachta 3 , Hájek , Jandoš , Urbánek

 

Osmnáctka to vůbec neměla s Lokomotivou jednoduché a konečné skóre úplně nevypovídá odporu soupeře , který ještě něco málo přes 20 min před koncem držel remízový stav . Pak se však trefil Aleš Trachta a Lokotka odpadla

 

DOROST U16

 

SK PETŘÍN "B"  -  LOKO Č.BUDĚJOVICE    13  :  1

Branky : Macháč 9  , Kural 2 , Mašek 2

 

Nevídaný galakoncert Machyho odnesli borci z Budějic a myslím , že si Davidovo jméno budou na jihu dlouho pamatovat !!!

 

 

STARŠÍ ŽÁCI U15

 

SK PETŘÍN  -  TÁBORSKO   8  :  2

Branky :  Kořínek 3 , Třeštík 2 , Král 2 , Janout

 

Patnáctka vstoupila do soutěže parádním způsobem a po nerozhodné první půli svého rivala doslova střelecky přejela . 

 

 

STARŠÍ ŽÁCI U14

 

SK PETŘÍN  -  TÁBORSKO  3  :  2

Branky : Rožánek , Sebránek , Hořejší

 

Třináctka se na první výhru musela pořádně nadřít a svého soka kluci zlomili až 5 minut před koncem. Každopádně je to výhra a na začátek super odraz . 

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI  U13

 

 SK PETŘÍN -  BOHEMIANS    0  :  4

Branky : 

 

Nuladevítky se sice proti klokanům drželi , ale nakonec to nestačilo ani na vstřelení branky

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI U12

 

 SK PETŘÍN - BOHEMIANS  0  :  14

Branky : 

 

Ani tady jsme si za celý zápas nemohli zakřičet "góóól" , na rozdíl od pražských Bohemáků .  

 
 


Poslední fotografie


Partneři

lionsport_logo_negativ.jpg

barvex.png

vystrizek.jpg

teplarenska_jednoduche.pngStatistiky

Online: 14
Celkem: 1856807
Měsíc: 21279
Den: 706