Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKOVÝ SERVIS 18. -19.5. 2019

MUŽSKÁ REZERVA POSTOUPILA

 

=============================================================================================

bendl---simane-2019.jpg

DĚDEK SE SANČÍSEM POSLALI STŘÍBRO NA KOLENA

Áčko v sobotu doslova rozstřílelo Stříbro a velkou zásluhu na tom měla dvojice Petr Bendl a Zdeněk Šimáně . "Dědek" Bendl totiž na 4 branky přihrál a "Sančís" Šimáně zase 4 branky vstřelil . 

 

 

BÉČKO POSTOUPILO

 

DO 1.A TŘÍDY

 

 

Další dílčí klubový cíl byl splněn !!! Rezerva si doma bez problémů poradila s Příkosicemi a potvrdila postup o soutěž výše . Takže všem velká gratulace a že těch hráčů  co letos za rezervu nastoupilo bylo  skoro  70 !!! Áčko potvrdilo formu z Domažlic a tentokráte to odneslo Stříbro . Ligové dorosty přivítaly doma plzeňskou Viktorku a 5 bodů ze dvou zápasů je příjemné množství . Divizní dorosty potvrdily své výsostné postavení na čele tabulky a oba Rakovník porazily . Starší žáci výsledkově nezvládli zápasy na Motorletu a mladší nestačili na menší pražský klub - Spartu Praha :-)

 

 

 

MUŽI "A"

 

SK PETŘÍN   -   SDTŘÍBRO    7  :  0

Branky :  Šimáně 4 , Vohrna , Fiala , Bednář

 

Sestava :     Hrabačka

Šulc  ( 70´Kohout )    Zoubek  ( 60´Heller )    Světlík ( 70´Trojovský )   Fiala  (60´Provod )

     Lisý     Bendl       Bednář

Nademlejnský ( 60´´Brudna )

Šimáně    Vohrna      

Suchý  

 

Áčko doma přivítalo celek Stříbra , který se před zápasem pyšnil stejným jarním bodovým  ziskem jako náš tým a tak se čekal velmi pohledný zápas . Pohledný sice byl , ale asi jen pro naše příznivce , protože hosté už po 50-ti minutách prohrávali 7 : 0 a vypadalo to na obrovský debakl . Bohužel posledních 40´nám zvlhl střelecký prach , ale i tak to bylo hodně .  

Hosté se sice v úvodu dostali do několika střeleckých šancí , ale na nás to zdaleka nestačilo a už po čtvrt hodině nám to tam začalo padat . nejprve si na parádní prohoz Nademlejnského naběhl Šimáně a bylo to 1 : 0 . Za pár minut se centr Fialy dostal ke kapitánovi Bednářovi , ten si balon vyměnil se Šulcem a bylo o dva  -  2  :  0 .. Interval branek zůstával tak nějak stejný , takže po dalších cca 4 minutách vybojoval na pravé straně balon Šulc , posunul ho Bendlovi a ten parádně našel na zadní tyči osamoceného Vohrnu  -  3 : 0 .  Diváci si ale nemohli dojít ani pro klobásu , za další tři minuty se do tutovky řítil Šimáně a hosté ho zastavili jen za cenu faulu . K trestňáku se postavil Fiala a bylo to už 4 : 0 . A aby to bylo do půle tak nějak zaokrouhlené , tak se předvedla dvojic Bendl - Šimáně a po parádní vzájemné akci tu byl nepopulární bůr 5 : 0   . Hned po přestávce se nádherně do šibenice trefil opět Šimáně a dovršil svůj hattrick . Jenže ani to mu nebylo dost a za dalších 5 minut ten samý hráč doklepl hlavičku Bendla na konečných 7 : 0 . I pak jsme si vytvářeli další šance , ale už nám nebylo střelecky  přáno . 

 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :   

Trochu jsem měl strach z toho , jestli se dokážeme přiblížit k výkonu z Domažlic , protože v ten moment by to Stříbro mělo hodně těžké a my jsme se k němu nepřiblížili , ale zopakovali , takže po poločase bylo hotovo a jsem rád , že jsme mohli pobavit i naše diváky , protože se bylo na co koukat . Zase můžu pochválit prakticky všechny , ale na hřišti nejvíc válela dvojice Petr Bendl a Zdeněk Šimáně . prvně jmenovaný na 4 góly přihrál a druhý zase 4 góly dal , takže klobouk dolů . 

 

 

MUŽI "B"

 

SK PETŘÍN  -  PŘÍKOSICE     6  :  0

Branky :   Mertl  2  , Keřlík , Kordík ,  Buranský ,  Krystl

 

Rezerva nastoupila do zápasu hned se čtveřicí mladších dorostenců , ale na rozhodující postupovou tečku to stačilo . Kluci byli po celý zápas lepším týmem a po zásluze si došli pro postup do 1. A třídy

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :   Jsem moc rád , že jsme postoupili do vyšší soutěže a hlavně jakým stylem . Pro většinu týmů a doufám tvrdit že skoro  pro všechny týmy téhle soutěže , jsme se postupně stali černou můrou a soupeřem , na který ostatní prostě vůbec nemají . Klukům patří obrovská gratulace a to jak těm , kteří  se na trávníku objevovali takřka pořád , ale i těm dalším cca 50-ti , kteří se v rezervě někdy objevili . 

VELKÁ GRATULACE !!!!

 

 

DOROST  U19

 

  SK  PETŘÍN  -  VIKTORIA PLZEŇ      0  :  0

5 : 4  na PK 

Branky :  

 

Devatenáctku čekalo druhé městské derby po sobě a jelikož se to první na Sencu moc nevyvedlo , tak se čekalo , jak se kluci předvedou proti o dost zvučnějšímu soupeři . Viktoriáni nastoupili hned s několika oporama z prvoligových výběrů a tak se čekal velmi zajímavý zápas . Ten sice přišel , ale bohužel bez branek a tak se početná divácká kulisa musela spokojit jen s docela kvalitním fotbalem a několika šancemi , které přicházeli hlavně v závěru zápasu . Těch větších jsme si určitě více vytvořili my , ale prostě to tam nespadlo . Každopádně po 90-ti minutách byla k mání asi spravedlivá dělby bodů a i v penaltovém rozstřelu se fotbal zachoval spravedlivě a ten bodík navíc zůstal na Petříně . 

 

 

DOROST   U18

 

SK PETŘÍN   -  RAKOVNÍK      4  :  2

Branky :   Demeter 3 , Bílik

 

Osmnáctka vede divizní tabulku a vypadá to tak , že pokud chtějí kluci celou soutěž vyhrát a pochybuji , že tomu tak není , tak budou muset všechny zbylé zápasy vyhrát . Nakonec to zvládli i v sobotu doma proti Rakovníku , ale bylo daleko těžší , než všichni čekali . Soupeř dal úvodní branku a dlouho vzdoroval všemi možnými prostředky . Kluci ale po přestávce přidali a i za přispění hattricku Aleše Demeter , svůj úkol splnili . 

 

 

DOROST U17

 

SK PETŘÍN   -  VIKTORIA  PLZEŇ    5  :  2

Branky :   Zajíček 2 , Vodrážka , Mertl , Pitipáč

 

Sedmnáctka měla svému městskému rivalovi co oplácet , protože podzimní porážka 0 : 5 byla skoro potupná , byť asi ne úplně zasloužená . A kluci to zvládli více než stylově a nepopulárního bůra tentokráte uštědřili soupeři  taky . Naši se dostali do vedení hned v úvodní minutě , když si do vápna naběhl Dan Vodrážka a jak jinak , než hlavou vstřelil úvodní branku zápasu .  Když se pak po samostatném úniku záhy trefil i Honza Zajíček , dal tak nějak zápasu další směr . Hosté se snažili se skórem něco udělat , byli v poli lepším týmem , ale fotbal se hraje na góly a ty jsme stříleli převážně my . Napřed se parádně trefil Tomáš Pitipáč po famózní akci Radka Svobody a za chvíli dával opět Honza Zajíček už na 4 : 0 . V tu chvíli to vypadalo , že už je hotovo , ale Viktorka se přece jen dočkala , byť jsme to byli my , kdo dostal balon do svojí brány . Jenže hned za minutu si parádně naběhl do vápna Šimon Mertl a bylo opravdu hotovo . Hosté sice ještě snížili , ale radost z výhry nám už to nevzalo . 

 

 

DOROST U16

 

SK PETŘÍN    -  RAKOVNÍK   6  :  1

Branky :    Jandík 2 ,  Agapkin 2 , Tříska , Kovář

 

Šestnáctka si drží první pozici v celé soutěži a na Rakovník jim stačil je poločas . Po něm totiž kluci vedli u 5 : 0 a púodle toho tak nějak vypadala i půle druhá , která do té první měla daleko - předaleko .

 

 

STARŠÍ ŽÁCI   U15

 

 MOTORLET  -  SK PETŘÍN   2  :  0

Branky :   

 

Patnáctka si po čtyřech bodových úspěších musela smířit s porážkou . Kluky čeká velmi těžký závěr soutěže , ale doufejme , že ho kluci zvládnou !!!

 

 

STARŠÍ ŽÁCI  U14

 

MOTORLET  -  SK PETŘÍN   3  :  1 

Branky :  Hofman 

Čtrnáctka sice vydržela do poločasu bezbrankové skóre a záhy po změně stran šli kluci po brance Hofmana dokonce do vedení , ale domácí záhy srovnali a pak celý zápas úplně otočili . 

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI  U13

 

SPARTA PRAHA  -  SK PETŘÍN     8  :  2 

Branky :   Šampalík , Spiegel

Třináctka se hned v úvodní třetině dostala do situace , kdy to vypadalo na pořádný debakl , když stejně staří sparťané se dostali do vedení 6 : 0 , ale kluci to vůbec nezabalili a ve zbývajících 60 minutách byli  Spartě více než hodným soupeřem !!!

 

MLADŠÍ ŽÁCI  U12

 

 SPARTA PRAHA  -  SK PETŘÍN      11  :  1

Branky :  Týml

Dvanáctka se na Spartě držela skoro až do poloviny zápasu , kdy to bylo pouze 2 : 0  , ale pak se kluci rudý rozstříleli a nakonec nám to tam spadlo jedenáctkrát . Skvělá zpráva je ale ta, že i my jsme se trefili . Dát góla Spartě se vždycky počítá !!!

 

 

vinkler-----2019.jpg

U 19 bere v městském derby dva body

Devatenáctka  si to rozdala doma s plzeňskou Viktorkou a nakonec museli rozhodnout až pokutové kopy . Na snímku stíhá náš kapitán Ondra Vinkler útočníka hostí Kryštofa Krátkého . 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář