Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKOVÝ SERVIS 12. -13.9. 2020

U19 ZVLÁDLA MALÉ DERBY

u19-rokycany-2020.jpg

Rokycany neudrželi Tondu Vobrubu  !!!

V malém ligovém derby U19 se naši borci vydali kousek za město a na trávníku Rokycan si to rozdali s tamním FC . V zápase kterému nechybělo skoro nic byli nakonec o gól šťastnější naši borci , když rozhodující trefu zaznamenal Tonda Vobruba , kterého domácí nezastavili ani tak , jak to zachytil objektiv pana Korandy . 

 

 

 

DEVATENÁCTKA

 

 

 

zvládla malé

 

 

 

DERBY

 

 

 

 

 

 

MUŽI  "A"

 

 

J. HRADEC -  SK PETŘÍN   4  :  1

 

Branky   Šimáně  

 

Sestava    :    Hrabačka  - Klich (80´ Vodrážka )  , Lisý , Trojovský (85´Kohout )  ,  Zoubek   -  Vinkler ( 72´ Bednář ) Heller (80´Štefl )  , Bendl  -    Provod ,  Šimáně  , Vohrna ( 72´Bílik )

Suchý , Levý

 

Áčko vyrazilo do dalekého Jindřichova Hradce s puncem lehkého favorita , ale domů nakonec jelo s prázdnou . Přitom to ze začátku vypadalo pro naše barvy docela slušně . Klasický velmi dobrý úvod provázený několika velmi dobrými šancemi , ale gólový efekt nepřinesl a klasicky přišel trest . Domácí se prakticky poprvé podívali na naší polovinu , kde dostali vánoční dárek od hlavního arbitra v podobě standartky po faulu na našeho hráče a střela do nikam se odrazila od zad jednoho z domácích a bylo to 1 : 0 .  Naštěstí nás to nevykolejilo , dál jsme hráli velmi dobře a vytvářeli si šanci za šancí . Nejdříve jsme po akci Provoda měli kopat pokutový kop , ale rozhodčí vytáhl zákrok "jen" o pár metrů na hranici vápna , ale za chvíli už udeřilo , když si na zpětný balon Michala Provoda naběhl Zdeněk Šimáně a bylo srovnáno . 

Zdálo se , že ve druhé půli svého soka dorazíme , jenže po 10 min přišla opravdu parádní akce domácích a trefa do šibenice a bylo to zase o gól pro domácí . Bohužel tady naše dobrá hra končí a domácí jsou až do konce minimálně vyrovnaným soupeřem a když pár minut před koncem přidávají třetí branku , obírají nás o možnost závěrečného tlaku . Ten sice tak trochu přichází , ale je z toho jen pár závarů a domácí brejk na našeho gólmana , který končí čtvrtou brankou . 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Do zápasu jsme nevstoupili úplně špatně , ale z naší převahy jsme bohužel inkasovali  . Každopádně jsme si , na rozdíl od domácích , za první poločas vypracovali spoustu příležitostí a poločasové skóre 1 : 1 , bylo jednoznačnou výhrou pro domácí celek . Bohužel chvíli po přestávce přišla druhá domácí trefa a ta nás rozhodila tak , že jsme do konce zápasu nedokázali navázat na výkon v prvním dějství a to rozhodlo o tom , že jedeme domů s prázdnou . Teď nás čeká série tří veletěžkých zápasů a my se budeme chtít udržet na špičce soutěže co nejdéle . 

 

PARÁDNÍ FOTKY   Vlaďky ŠTYCHOVÉ    ZE ZÁPASU : 

 

 

 

 

 

MUŽI  "B"

 

 

BĚLÁ nad R.  -  SK PETŘÍN    0  :  3

 

Branky  :  Vodrážka Jan , Fiala , Kotěšovec

 

Sestava  :  Suchý  -  Škarda , Trojovský ( 60 Voves )  , Kordík ( 60´Levý ) , Fiala (75´Provod )  -  Fikrle  ( 60´Kohout ) , Tětek  , Bednář  -  Bílik ( 46´ Kotěšovec ), Štefl ,  Vodrážka J.

 

Rezerva ani počtvrté za sebou neinkasovala a to na horké půdě v Bělé , nebylo vůbec jednoduché . Každopádně kluci potvrdili roli favorita a krom malých chvilek byli lepší než domácí . O své výhře jsme rozhodli už v prvním poločase , kdy se nejprve trefil Honza Vodrážka , když mu parádně připravil balon Kryštof Bílik  a záhy nás uklidnil druhou brankou Láďa Fiala , který dostal nabídku od Kuby Tětka a svůj sólový nájezd s přehledem proměnil . 

Ve druhé půli přišly šance i domácích , ale naše obrana  v čele s Vojtou Suchým v bráně odolala veškerým atakům domácích . V závěru se ještě prosadil Lukáš Kotěšovec , který uklidil zpětnou nabídku Honzy Vodrážky a upravil na konečných 0 : 3

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky : Tím , že máme jednoznačný cíl a úkol zároveň - vyhrát tuhle soutěž , je pro nás každý zápas strašně důležitý a notabene když jedete na tak horkou půdu jako je v Bělé . Domácí hrají letos skvěle a tak trochu to potvrdili i proti nám , ale jejich vůbec ne špatný výkon na ten náš prostě nestačil a my si vezeme zasloužené tři body a zase nulu vzadu , což je prostě skvělé . Kluci zaslouží velkou pochvalu .  

 

FOTKY Vlaďky Štychové ZDE : 

 

 

 

STARŠÍ DOROST U19

 

 ROKYCANY  -  SK PETŘÍN  

Branky :  Papež  , Vobruba , Černický

 

Devatenáctka si nakonec z Rokycan přivezla všechny tři body , ale jednoduché to ale vůbec nebylo . Zápas měl tak nějak vše co má derby mít - nasazení , branky , neproměněné tutovky , atmosféru a hlavně vcelku slušnou kvalitu . Nakonec to dopadlo pro nás nejlíp jak mohlo a druhá výhra v řadě se prostě počítá . Ted nás čeká jednoznačný lídr tabulky a velké městské derby , tak doufejme , že tahle výhra kluky zase trochu víc nakopne . 

 

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU  : 

 

https://www.mladisportovci.cz/2020/09/13/u19-fc-rokycany-vs-sk-petrin-plzen-23-11/?fbclid=IwAR0ShAxNiwJCc9KDyX8EdnNP771UAgWD3z8qaWBnaB0FaYNe0_E1IpeRsHM

 

 

 

STARŠÍ DOROST U18

 

 SK PETŘÍN  -  SENCO   3  :  0

Branky :  Brabec 2 , Majer

 

Osmnáctku čekalo doma derby a konečný výsledek byl vzhledem k postavení obou týmů v tabulce , tak trochu očekávaný . Každopádně si ze zápasu musíme vzít to pozitivní a to jsou hlavně tři body , protože herně to rozhodně nebylo ideální . 

 

 

 

 

MLADŠÍ DOROST  U17

 

 

ROKYCANY  -  SK PETŘÍN  

Branky  :

 

Sedmnáctka vzhledem ke karanténě nehrála a do Rokycan vyrazí ve středu 23.9.

 

FOTKY Vlaďky ŠTYCHOVÉ zde : 

 

 

 

MLADŠÍ DOROST U16

 

SK PETŘÍN  -  SENCO   8  :  1

Branky  :  Šedivý 2 , Sieber , Trojan , Pracht , Hofman , Šneberger , Hönig

 

Šestnáctka si smlsla v derby na Sencu a pevně se usadila na úplném čele divizní tabulky , prozatím bez jakékoliv ztráty !!! Jen tak dále .

 

 

 

 

STARŠÍ ŽÁCI  U15

 

SK PETŘÍN  -  STŘEŠOVICE   7  :  0

 

Branky  : Šampalík 4 , Dvořák , Huml , Jílek

 

Nejstarší žáci si jednoznačně poradili se svým soupeřem i díky střelecké potenci Davida Šampalíka . Klukům se prozatím daří a na úplné čelo tabulkky jim schází jeden jediný bodík , tak doufejme , že se dostanou ještě výše než jsou teď . 

 

 

 

STARŠÍ ŽÁCI  U14

trestik--2020.jpg

Kapitán naší U14 se soupeřem se Střešovic vůbec nemazlil a jeho síť rozvlnil během zápasu hned čtyřikrát !!!

 

 

SK PETŘÍN -  STŘEŠOVICE   7  :  0

Branky  :  Třeštík 4 , Pinc , Suchý , Štěpánek

 

Čtrnáctka se tak trochu opičila po svých o rok starších kamarádech . Nejenže vyprovodila Střešovice stejným nářezem , ale i tady se o čtyři branky postaral jeden hráč , tady to byl kapitán Petr Třeštík . 

 

FOTOGRAFIE Vlaďky Štychové  ZDE  : 

https://www.facebook.com/fotkyskpetrinplzen

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI   U13

 

SK PETŘÍN  -  ARITMA   7  :  4  

Branky  :  Votípka 3 , Opava , Sebránek , Hrdlička , Svoboda  

 

Třináctka celý zápas dobývala obranný val pražské Aritmy , ale prakticky kdykoliv se jí to povedlo , tak dostala zpětný úder po rychlém kontru . Každopádně ve třetí třetině už na to hosté odpovědět nedokázali a zaslouženě jsme si nechali body doma my . 

 

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI  U12

 

SK PETŘÍN  -   ARITMA   7  :  2

Branky : Súlovec 2 , Protivínský 2 , Jogl , Nádraský , Mastný

 

Naše dvanáctka si na své triko připsala první ligovou výhru a k tomu jim patří obrovská gratulace a doufejme , že se to bude co nejdříve opakovat . Hosté sice ještě v první třetině drželi s našima krok , ale od druhého dějství už bylo na hřišti jen jednou družstvo a to to naše !!!