Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKOVÝ SERVIS 10. - 11.3. 2018

VÝBORNÝ VSTUP DOROSTŮ

DEBAKL ÁČKA

 

A SUPER ZAČÁTEK DOROSTŮ

 

Áčko mužů a všechny čtyři dorosty ukončili zimní spánek , byť u áčka to vypadalo spíše na jeho pokračování . Každopádně velké poděkování patří všem dorosteneckým týmům a vlastně i nejstarším žákům , protože společnými silami se parádně vypořádali s obrovskou marodkou a hlavně s faktem , že všechny čtyři dorosty hráli svoje zápasy ve stejnou dobu . 

 

MUŽI A 

    SK PETŘÍN  -  K. VARY    0  :  7

Sestava : 

PFLEGER ( 85´SUCHÝ )

ŠULC ( 47´PETERKA )  PAPÁČEK   TROJOVSKÝ  MOTL

BEDNÁŘ (80´ŠIMÁNĚ )  LISÝ  NADEMLEJNSKÝ (77´BRUDNA )

ŠKARDA ( 72´HUML )   VOHRNA    BENDL

 

Muži si pozvali karlovarskou Slávii na umělku do Luční ulice a nebylo to zrovna ideální představení . Hned první střela hostů skončila v naší síti , když pak ve stejné síti skončil i jejich první roh a další střela vypadalo to více než bídně . Pak jsme se sice do tutovek ( a nutno podotknout , že do větších , než měli hosté ) dostali i my a přesto , že jsme je neproměnili , tak to vypadalo , že bychom mohli trochu kousat . Jenže ještě před koncem první půle zatáhl za záchranou brzdu stoper Trojovský , sudí vytáhl kartu barvy červené a bylo po zápase . 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Těžko se k tomuhle hledají slova , jediným pozitivem je to , že jsme z dvojzápasu s Varama vyválčili dva body . Tentokráte nám však  udělili lekci z kvality a produktivity . My jsme za tu první půlhodinu měli taky dvě velké šance , ale na rozdíl od hostů jsme je nevyužili , po červené kartě už bylo hotovo úplně . 

 

 

DOROST U19

 SK PETŘÍN  -  VIKTORIA ŽIŽKOV    4  :  1

Branky : Brudna 2 , Demeter , Šimáně

Skvělý výsledek podpořený výborným výkonem . Devatenáctka vstoupila do jarních záchranářských bojů parádně a všichni doufáme , že to bude jev setrvalý . Každopádně všichni kluci na hřišti ukázali , že budoucnost našeho fotbalu je pozitivní !!!

FOTKY ZE ZÁPASU : 

http://sogun1.rajce.idnes.cz/SK_Petrin_x_Viktoria_Zizkov_U19/

 

DOROST U18       

 SENCO  -  SK PETŘÍN  1  :  1   ( 0 : 3 na PK )

Branka : Potoček

Osmnáctka se  musela ,  jako všechny ostatní dorosty , obejít vinou všech ostatních souzápasů , hned o několik svých opor a na lavici měla jen dva borce z U16 , kteří se také museli zapojit . 13 statečných ale bojovalo na Senku jako o život a byť dostali kluci vyrovnávací branku až v úplném závěru , tak si to vynahradili v penaltovém rozstřelu , ve kterém brankář Suchý nepustil za svá záda ani jednu penaltu domácích !!!

FOTKY ZE ZÁPASU : 

http://sogun1.rajce.idnes.cz/Senco_x_SK_Petrin_U18/

 

DOROST U17     

 SK PETŘÍN  -  VIKTORIA ŽIŽKOV   0  :  4

Sedmnáctce chybělo z různých důvodů hned 9 hráčů z jejich kádru a to si ještě Aleš Demeter střihl dvojzápas , když nastoupil i za U19 . Přesto měli hlavně v úvodu kluci hned několik šancí na vstřelení branky , ale postupem času hru ovládli hosté . 

 

DOROST U16 

SENCO  -  SK PETŘÍN    1  :  2

Branky  :  Jandoš , Hendrych

Těžko přetěžko budeme hledat pro naší U16 nejneoblíbenějšího soupeře , než jsou kluci z Doubravky . Naše vzájemné střety za poslední dobu vždycky nechávají spousty vrásek na těle hlavního trenéra Zbyňka Jiskry . Tentokrát však vinou výše uvedených skutečností musel do svých řad povolat hned pětici starších žáků a tenhle tah se mu pořádně povedl . Dva góly mladíků a poctivý výkon všech ostatních  =  3 body

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář