Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKOVÝ SERVI S Z 12. - 13. 6. 2018

ÚSPĚCH V ZEMI TULIPÁNŮ 

ÚSPĚCH V ZEMI

 

TULIPÁNŮ

 

holandsko-2018.jpg

O víkendu se toho moc nenahrálo , protože jsme vyslali velikánskou výpravu do Holandska na mezinárodní turnaj . Tam vyrazila naše U18 , U16 a U15  a jak už to bývá zvykem , všichni se vrátili s plackama !!! Oba dorostenecké výběry sice startovali v o rok vyšších kategoriích , ale to jim vůbec nevadilo . Osmnáctka turnaj vyhrála , šestnáctka byla druhá jen díky horšímu skóre a patnáctka doplnila sérii o bronzovou příčku , takže velká gratulace všem co se o to přičinili .  Áčko bralo ze souboje se Sedlčanama jen bod , jeho  rezerva si poradila s Touškovem a parádní představení doma ukázali mladší žáci , kteří si poradili s Dynamem České Budějovice . 

 

 

MUŽI "A"

 

SK PETŘÍN - SEDLČANY    1  :  1  ( 2 : 4 na PK )

 

Branka :   Vinkler

 

Sestava :     PFLEGER

PAPÁČEK   ZOUBEK   HUML   MOTL

LISÝ   VINKLER   NADEMLEJNSKÝ ( 46´BENDL)

ŠIMÁNĚ ( 80´PETERKA )  GAVRYLOVSKYY (55´VOHRNA )

BRUDNA  ( 77´ŠKARDA )

Trojovský , Příhoda

 

Áčko vstoupilo do zápasu se Sedlčanama parádně , hosté vůbec nestíhali a z územní převahy se rodila jedna šance za druhou . Tenhle scénář běžel celou první půli , jenže do hostující sítě zapadla jen pohotová teč Ondry Vinklera a to bylo málo . Hosté se na naši polovinu dostávali jen sporadicky a do zakončení už vůbec . Jenže přišel faul několik metrů za hranicí šestnáctky a tečovaná střela zapadla do sítě naprosto bezmocného brankáře Pflegera . Druhá půle už bylo vcelku vyrovnaná , ale pořád jsme měli lehce navrch . Jenže když už jsme dostali balón do hostující sítě , tak nás zastavil praporek pomezního rozhodčího . V závěru nás od pohromy zachránil bravurním zákrokem Pfleger v bráně a šlo se do penalt . A ty nám zase nevyšly.......

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky  :  Sice máme bod s celkem , který se pere o ty nejvyšší příčky v divizi , ale podle průběhu zápasu je to strašně málo . V první půli byl rozdíl mezi oběma týmy takřka propastný a kdyby jsme vedli 4 : 0 , tak by to bylo pro hosty ještě milosrdné , jenže to bylo 1 : 1 a to nakonec rozhodlo . Ve druhé půli jsme se lehce zhoršili , soupeř zase zřejmě přidal a už to bylo vyrovnané . Musím pochválit skoro všechny , ale jednoznačně nejlepším hráčem na hřišti byl Aleš Brudna . 

 

 

MUŽI "B"

 

SK PETŘÍN  -  M. TOUŠKOV   1  :  0

 

Branka  :  Buranský

 

Za rezervu tentokráte nastoupilo méně dorostenců , než je tomu normálně zvykem , ale pořád to bylo tak půl , napůl . Zápas se musel líbit , protože byť padl jen jeden gól , který po podobné chybě v rozehrávce , jakou předvedli Viktoriání v zápase se Slováckem , vstřelil Pavel Buranský  , tak těch šancí na obou stranách bylo požehnaně . Jenže my jsme měli v bráně "Gagu" Suchého a ten nepustil nic !!!

 

 

STARŠÍ DOROST U19

 

měl o víkendu volno

 

 

STARŠÍ DOROST U18

 

1. místo

 

MEZINÁRODNÍ TURNAJ V HOLANDSKU

 

Naše osmnáctka nepoznala co je to remízovat , natož prohrát a celý turnajem v dalekém Den Boschi projela jak nůž holandským ementálem

 

 

MLADŠÍ DOROST U17

 

měl o víkendu volno

 

 

MLADŠÍ DOROST U16

 

2. místo

 

MEZINÁRODNÍ TURNAJ V HOLANDSKU

 

I šestnáctka hrála vesměs proti o rok starším evropanům a nakonec jí chyběl ve finálové skupině jen jeden vstřelený gól k tomu , aby si odvezla zlato .

 

 

STARŠÍ ŽÁCI U15

 

3.místo

 

MEZINÁRODNÍ TURNAJ V HOLANDSKU

 

Naši nejstarší žáci  zkompletovali naší "holandskou" sbírku na zlato , stříbro a bronz

 

 

STARŠÍ ŽÁCI U14

 

měli o víkendu volno

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI  U13

 

SK PETŘÍN - SK DYNAMO Č. BUDĚJOVICE  7 : 2

 

Branky : Kolářík 2 , Frank 2 , Gožo , Klein , Hofman

 

Třináctka ve středu zvládla semifinálový souboj v poháru Hejtmana a v sobotu jela dále na vítězné vlně . To , že to odskákali Budějovice , je jen třešnička na dortu

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI U12

 

SK PETŘÍN - SK DYNAMO Č. BUDĚJOVICE  7 : 4

 

Branky :  Kural 4 , Dvořák , Pop , Huml

 

Dvanáctka symbolicky oslavila 100 vstřelený ligový gól v letošním ročníku žákovské ligy a silně útočí na první polovinu tabulky .