DOROSTENECKÁ DERBY S VIKTORKOU NA VÝTEČNOU !!!

ÁČKO

na jaře stále

BEZ BODU

O prodlouženém velikonočním víkendu se nám spíše dařilo . Áčko sice vstřelilo v Dobříši 3 branky , ale nestačilo to ani na bod . Jeho rezerva si přivezla dva bodíky z Plas , byť to v penaltovém rozstřelu vypadalo naprosto beznadějně  . 5 parádních bodíků vyválčili naši ligoví dorostenci a to , že to bylo v plzeňském derby s Viktorií je o to sladší . Patnáctka si po zlepšené druhé půli připsala další jarní výhru a bohužel U14 si naopak připsala další jarní porážku . Divizní dorostenci a mladší ligové výběry žáků měli o velikonocích volno

MUŽI A

DOBŘÍŠ  -  SK PETŘÍN     4  :  3

Branky : Zoubek 3

Sestava :

PŘÍHODA

HEJNAL ( 80´KOHOUT ) PAPÁČEK  ZOUBEK

ŠULC (27´ŠKARDA ) LISÝ   TROJOVSKÝ (55´MOTL )

BEDNÁŘ   BENDL  NADEMLEJNSKÝ

PETERKA ( 55´HELLER )

Pfleger

Muži vyrazili už v pátek na trávník Dobříše s předsevzetím , že už konečně urvou nějaký ten jarní bodík . Bohužel pro ně zápas začal hrůzostrašně a po dvou obrovských individuálních chybách to bylo v 11´  už 2 : 0 pro domácí , byť to herně vůbec nevypadalo zle . Naštěstí přišel závar před domácí brankou , který ukončil hvizdem hlavní sudí a Zoubek s penalty snížil na 2 : 1 .  Pak jsme sice přečkali jednu megatutovku domácích , ale pořád jsme byli i my lehce nebezpeční . Jenže přišla standartka  a nacentrovaný balon se zastavil až v naší síti 3 : 1 . Do šaten se šlo ale za stavu 3 : 2 , to když Zoubek proměnil další penaltu , tentokrát nařízenou za faul brankáře na Škardu . Druhá půle byla ve znamení naší touhy vyrovnat a touhy domácích to dotáhnout do vítězného konce . My jsme bohužel z naší mírné převahy nevytěžili nic a domácí po brejku zvýšili na 4 : 2 . V závěru jsme se ještě jednou prosadili - kdo jiný než Zoubek - po rohovém kopu , ale další šanci už jsme si nevypracovali .

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Herně to zase nebylo úplně hrozný , ale my děláme neskutečně triviální individuální chyby !!! Na jaře jsme sice ze tří zápasů vstřelili 6 gólů , ale dostali jsme jich neskutečných 17 . Z toho minimálně 12 po chybách , které se na této úrovni jen tak nevidí . Celé je to jen a jen o přístupu , organizaci hry a zodpovědnosti k celému týmu , ale i klubu . Teď se musíme naplno připravit na další zápas a v sobotu ukázat , že na to máme !!!

MUŽI B

PLASY  -  SK PETŘÍN  0  :  0  ( 2 : 3 na PK )

Branky :

Rezerva potvrdila tři body z úvodního zápasu s Rakovou a 5 jarních bodů ze dvou zápasů dávají velkou naději na záchranu . Do utkání , které se odehrálo na "plasské dvojce" , naskočilo jako běžně , spousty dorostenců ( tentokráte 11 ) a kluci si s tím  na  né příliš parádním terénu poradili  docela dobře . Po 90´minutách se do černého netrefil nikdo , takže se šlo na penalty a tam se děli věci !!! Už ve třetí sérii měli domácí mečbol ! Naši borci  totiž v prvních třech penaltách nedopravili balon do sítě ani jednou a jelikož se domácí trefili jak první , tak v druhé sérii , mohli to ukončit už ve třetím kole . Jenže nedali , my konečně ano , oni zase ne  , my zase ano , oni zase ne , my zase ano , oni zase nic a tak to v šesté sérii naprosto otočil brankář Vojta Suchý , který sám poslední penaltu proměnil .

DOROST U19

SK PETŘÍN  -  VIKTORIA PLZEŇ   1 : 1 ( 4 : 3 na PK )

Branky :  Šimáně

Devatenáctka si už ve čtvrtek pozvala na svůj trávník plzeňskou Viktorku a konečné dva body jsou více méně spravedlivým odrazem toho , co se dělo na hřišti . Hosté se sice hned ve třetí minutě ujali vedení , kdy jsme udělali dvě chyby po sobě a soupeř toho dokonale využil , ale hned z výkopu se dostal k balonu Šimáně a bylo srovnáno . V tu chvíli to vypadalo na gólové hody , ale diváci se dalších branek dočkali až v penaltovém rozstřelu

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Nakonec ty dva body bereme , byť jsme si v samotném zápase vytvořili hned několik výborných střeleckých šancí kdy jsme  mohli  jít do vedení . 70 min jsme byli lepším týmem  , ale posledních 20 minut to byli hosté , kteří mohli zápas rozhodnout , takže nakonec asi spravedlivá dělba bodů 2 ku 1 .

FOTKY ZE ZÁPASU :

DOROST U18

NEHRÁL

DOROST U17

SK PETŘÍN  -  VIKTORIA PLZEŇ    2  :  0

Branky : Bilík  ,  Buranský

Sedmnáctka si už v první půli dokázala , že se dá hrát i s takhle silným protivníkem a poločasových 0 : 0 bylo více než spravedlivým obrazem hry . Kluci určitě chtěli ten bodík urvat i po závěrečném hvizdu a to bylo zřejmě rozhodující pro konečný výsledek . Naprostá odhodlanost ve všech osobních soubojích a týmová práce je pak dovadla až k famóznímu výsleku 2 : 0 , který si určitě budou kluci dlouho pamatovat .

DOROST U16

NEHRÁL

STARŠÍ ŽÁCI  U15

SK PETŘÍN  -  ABC BRANÍK    3  :  0

Branky :  Majer 2 , Tříska

Patnáctka se na tři body musela hodně nadřít . Hosté hlavně v první půli hodně kousali a bylo jich celé hřiště , ale kluci to nakonec zvládli bez inkasované branky a to rozhodlo o konečné výhře

STARŠÍ ŽÁCI U14

SK PETŘÍN  -  ABC BRANÍK   4  :  5

Branky  : Kyklhorn 2 , Kubička , Diviš

Čtrnáctka vstoupila do zápasu parádně a už ve třetí minutě se ujala vedení , kdy se parádně trefil Kyklhorn . Jenže pak přišlo 12 minut hrůzy a v nich hned 5 branek do naší sítě !!! Kluci se pak sice zvedli a mohutně dotahovali , ale nakonec to nestačilo ani na vyrovnání