Jdi na obsah Jdi na menu
 


U 12, 13 - POSLEDNÍ DÍL POHÁRU HEJTMANA

 Porážka a dvě remízy nesplnily očekávání

 Pouhé dva body získané do tabulky jsou málo. Hlavně výsledkově jsme propadli! Herně to nebylo až tak hrozné, ale individuální chyby nás sráželi dolů. A z mého pohledu i nedisciplinovanost! Na tomhle musíme pořádně zapracovat. Žádný ze soupeřů nás sice nepřehrál, ale fotbal je o chybách a těch jsme v každém zápase bohužel vyrobili víc než soupeři. A zatímco my se k brankám musíme pracně dopracovat, soupeřům je většinou sami lacino vnutíme. Tohle když změníme, tak to zase bude dobré, ale každý z vás musí začít u sebe!  A tím myslím to, vzít si k srdci připomínky,které jsem vám říkal během celého turnaje! Jediné pozitivum bylo,že i přes nepříznivé výsledky jste neměli hlavy dole jako tomu bylo v neděli a od tohodle se musíme odrazit.

V tomhle týdnu nás ještě čeká zápasová prověrka s Košutkou a Viktorkou v MPMŽ a já věřím, že se zase zvedneme a dobře se připravíme na sobotní ligu s Benešovem. Umělka je sice povrch,který nám moc nesvědčí, ale já věřím, že dnešní zkušenost nám pomůže. 

Sestava: Zíma, Kunesch - Cvach, Vodrážka, Bláha, Veselý, Talůžek, Maxa, Hendrych, Preisler, Lacyk, Jandoš, Stránský, Urbánek

Výsledky: SK ZČE - BLŠANY  1:3, branka Hendrych

                  SK ZČE - SENCO  1:1, branka Jandoš

                  SK ZČE - KOŠUTKA  2:2, branky Maxa 2x 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografie


Partneři

lionsport_logo_negativ.jpg

barvex.png

vystrizek.jpg

teplarenska_jednoduche.pngStatistiky

Online: 14
Celkem: 1694110
Měsíc: 17116
Den: 424