Jdi na obsah Jdi na menu
 


U 12 - VIKTORIA - SK ZČE 8:2 (4:1)

 Info, sestava, branky

 Po dlouhé době jsme v lize prohráli a to naprosto zaslouženě. Většina z vás zahrála hluboko pod svoje možnosti a výsledkem byla jednoznačná výhra Viktorky. Její hráči nás předčili úplně ve všem! V individuální technice a  v kombinaci bych to ještě jakž takž bral, to se asi dalo očekávat, ale v bojovnosti, nasazení a hlavně v  pohyblivosti, důrazu a vůli CHTÍT hrát, tak z toho jsem hodně zklamaný!! Když k tomu připočtu ještě naše neuveřitelně hrubé chyby a někdy i lajdáckost, tak je tahle prohra ještě milosrdná. Vyjma posledních deseti minut zápasu, kdy jsme hráli celkem vyrovnanou partii byl soupeř jasně lepší, ale z velké části jsme k tomu přispěli my naším přístupem a výkonem. Můžu vám stokrát říkat, ať na hřišti mluvíte jeden na druhého, ale během zápasu bylo x situací, kdy jenom tím,že jste zticha tak balon získal soupeř,nebo z toho dokonce padl gól! Oba poločasy začaly jako přes kopírák,kdy jsme na začátku rychle inkasovali po naší chybě. To se může stát v případě prvního poločasu,ale o přestávce vás na to upozorňuju,a po půl minutě ta samá chyba!! Tohle se prostě nemůže stát. Zápasy jako byl tenhle můžete vyhrát jenom v případě, že všichni zahrajete na úrovni  svých možností a schopností nebo dokonce za jejich hranicí, ale rozhodně ne v případě, kdy si na hřišti bude každý dělat co chce. Prohrát se může, ale za hřiště musíte jít se vztyčenou hlavou, že jste tam nechali všechno co ve vás je. To se ale v tomhle případě nestalo! 

Jediným světlým momentem byly naše dvě branky, které padli po parádní spolupráci Marka Jandoše s Lukášem Maxou, kdy prvně jmenovaný nahrával a druhý bezchybně zakončoval. Škoda jen, že takovýchhle akcí nebylo víc. 

Sestava: Kunesch - Cvach, Valenta, Krůta, Maxa, Preisler, Lacyk, Hendrych, Bláha, Stránský, Jandoš

Branky: Maxa - 2x

V úterý nás čeká na Sencu poslední díl turnaje Hejtmana plzeňského kraje a já jen doufám, že jste si z dnešního zápasu vzali ponaučení a že získáme co nejvíc bodů, aby jsme měli co nejlepší pozici před jarním play-off.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografie


Partneři

lionsport_logo_negativ.jpg

barvex.png

vystrizek.jpg

teplarenska_jednoduche.pngStatistiky

Online: 16
Celkem: 1667305
Měsíc: 21575
Den: 651