Jdi na obsah Jdi na menu
 


U 11 - SK ZČE "03" - SK ZČE "04" 6:2 (2:2)

"Bratrovražedný boj"  skončil výhrou těch starších

Tentokrát začnu hodnocení gratulací našim mladším klubovým kolegům k výkonu jaký proti nám předvedli! Na hřišti zejména v prvním poločase nebylo vůbec znát kdo je starší a kdo mladší a my museli dokonce dvakrát dotahovat náskok soupeře. Nejdřív jsme si dali ukázkového vlastence a druhý gól jsme dostali zase po chybě brankáře. Na tomto postu nás tlačí bota asi nejvíc. Poločasová remíza pro nás byla ještě milosrdná, protože soupeř hrál opravdu výborně a HLAVNĚ BOJOVAL,což se o nás rozhodně říct nedalo!! Výsledkem toho bylo, že nám nedali vůbec nic zadarmo a předčili nás v nasazení, bojovnosti, agresivitě, výbušnosti, dynamice, pohybu po hřišti i v soubojích jeden na jednoho, kdy nás dokázali přetlačit. V první půli dostali  všichni naši hráči na hřišti stejný časový prostor se ukázat a tady se projevily obrovské rozdíly ve výkonnosti jednotlivců.Po důraznější poločasové domluvě a částečném zredukování sestavy už byl druhý poločas o hodně lepší a výsledkem toho byli naše čtyři góly.

A ještě si dovolím vyzdvihnout  jednoho našeho hráče a tím je Milan Krůta, který jako jediný snesl přísnější měřítko v obou poločasech. Vybojoval spoustu balonů, rozdal spoustu přihrávek, dokázal se včas vracet do obranného postavení a ještě se dostával do zakončení a střelby. Chyběla jenom ta třešinka na dortu v podobě branky, ale tyčka byla tentokrát proti.

Sestava: Horáček, Valenta, Cvach, Janák, Bláha, Lacyk, Krůta, Urbánek, Myslík, Blahník, Preisler, Jandoš, Lukáš, Ott, Stieber

Branky: Jandoš 4x, Ott, Preisler

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografie


Partneři

lionsport_logo_negativ.jpg

barvex.png

vystrizek.jpg

teplarenska_jednoduche.pngStatistiky

Online: 18
Celkem: 1692741
Měsíc: 18734
Den: 511