Jdi na obsah Jdi na menu
 


U 10 SK ZČE 2003

Info k tréninkům, příspěvkům a registracím

Vzhledem k organizační chybě ze strany Gymnázia Fr. Křižíka jsme tam přišli o středeční termín tělocvičny. Naštěstí se podařilo zajistit jinou tělocvičnu a to na 1.ZŠ v Bolevci, ale bohužel v jiný den a tak doufám,že to pochopíte a přizpůsobíte se tomu Už jsme tam chodili tuším předloni,takže snad všichni budete vědět kde to je. Od příštího týdne tj. 29.11. tam máme rezervovaný čas každý ČTVRTEK od 15:30 do 16:45h.

Pondělní trénink je beze změny.

Dále vedení klubu požaduje od každého člena jednorázový příspěvěk na zimní provoz (tj.zajištění tělocvičen) ve výši 400,-Kč.

Měsiční příspěvky za prosinec,leden a únor prosím zaplatit do 10.12.2012. Celkově i s těmi 400,-Kč to činí 1300,-Kč/člen.

Kdo ještě nepřinesl fotografii na nové registrační průkazky má ještě šanci do konce listopadu! Poté se budou hromadně odevzdávat na FAČR.

Díky za spolupráci Jandoš

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pepa - nadpis

Ahoj, nasel jsemm na netu super stranky s automaty zdarma a jeste ke vsemu pekne sexy babou tam :D mrknete na www.ZdarmaAutomaty.cz a zahrajte si :)

Sandra - nadpis

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma přivýdělku, ideální na zimu, když je večer hodinka dvě času :) Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kacka :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz

 


Poslední fotografie


Partneři

lionsport_logo_negativ.jpg

barvex.png

vystrizek.jpg

teplarenska_jednoduche.pngStatistiky

Online: 15
Celkem: 1694623
Měsíc: 16838
Den: 429