Šmíd 9, Flachs 6, Pracht 5, Krystl 3, Treml 2, Tran 2, Šneberger 1, Žídek 1, Kacerovský 1

16.11.2019  12:15 hod.  SK KLATOVY 1898 -  SK PETŘÍN PLZEŇ
sestava:
hodnocení:

ODEHRANÁ UTKÁNÍ

9.11.2019  12:30 hod.  SK PETŘÍN PLZEŇ - SK ARITMA PRAHA 5:3 (1:3)
góly:  35´Kacerovský, 48´Flachs, 78´Krystl - 13´Divín, 25´Komárek, 42´Tsvetanov, 75´Tošnar, 80´ Tsvetanov
karty:  ŽK: 66´Hönig
sestava:  Fikrle (B), Žídek (75´Kurach), Pleticha (2005), Řeřicha (K), Černý, Flachs (70´Krystl), Hönig (2005), Urbánek (80´ Šneberger), Treml (60´Hrdina 2005), Šmíd, Kacerovský 2005 (46´Pracht)
hodnocení: Předposlední kolo jsme narazili na výborního soupeře, kde jsem mohli překvapit a musím říct, že to bylo jedno z velmi dobrých utkání. Nedali jsem body zadarmo a Aritmu jsme potrápili a sami pak nabídnuli, zda bychom s nimi na jaře nesehráli přípravní utkání.  Jelikož jsme měli hodně hráčů nerozehraných po zranění, tak jsem využili přestávky týmu U13 a do zápasu jsme nasadili hned 4 rozehrané hráče z 2005 a ti nejenže dokázali držet krok, ale byli po celý zápas velmi cenným přínosem. Takže dobrá práce kluci.

02.11.2019  12:15 hod.  Sportovní škola Plzeň - SK PETŘÍN PLZEŇ  3:4 P (1:1)
góly:  44´Maška, 70´Hájek vlastní, 82´Pressl - 15´Flachs, 50´Flachs, 90´Šmíd
karty:  ŽK: 61´Marek
sestava:  Fikrle (B), Hájek, Žídek (K), Černý, Šneberger, Flachs (81´Kurach), Pracht, Urbánek, Treml, Tran (46´ Vaic), Šmíd
poznámka:

Pokud by to bylo po první půli 5:0, tak by to bylo v pořádku a mohli jsem hrát poklidné utkání. Ale, opět jsme neproměnili tutové šance a naše hra se rozpadla zvláště, když soupeř vyrovnal na 1:1 jednu minutu před koncem poločasu. V druhé půli jsme začali být hodně nervózní a kupili jsme chybu za chybou. Měli jsme velké procento jednoduchých ztrát a když už jsme se nadechli a vedli jsme 2:1 tak nás soupeř jeho jednoduchou hrou přehrál a vedl 2:3. Když pak Jonáš před koncem chytil penaltu a i okamžitou dorážku, tak jsme přeci jen doufali a vyslyšel nás až v samotném závěru Míša Šmíd, který svou skrytou střelu uklidil k tyči. A drama pokračovalo. Na penalty jsme vyhráli 6:5, ale to se kopalo 13 kol a soupeř měl 3 mečboly na kopačce.

Bohužel se nám zranění vůbec nevyhýbají a i v tomto zápase nemohl dohrát Míra Tran ani Honza Flachs a Vence Řeřicha nenastoupil vůbec.

26.10.2019   SK PETŘÍN PLZEŇ - SK SPARTAK PŘÍBRAM 0:1 (0:0)
góly::  90´Jeník
karty:
sestava:  Fikrle (B), Kurach (68´Tran), Žídek, Řeřicha (K), Černý, Flachs, Treml, Pracht, Urbánek, Šneberger (59´Hájek), Šmíd
poznámka: Bohužel asi nejhorší utkání, které jsme předvedli, od začátku to byl spíše chaos a opakování chyb z minulých utkání, soupeř kvalitou neoplýval, ale my jsme hráli vlastně uplně stejně, navíc dostat v poslední minutě branku je naše tradice, to jsou ty vyloženě hloupé a naivní chyby, které v závěru v takovém utkání rozhodují o úspěchu či neúspěchu.  Útěchou je to, že všichni kluci chtěli, nevykašlali se na to, snažili se, ale prostě to dnes nešlo. (Navíc jsme museli hrát část utkání se zraněným Honzou Flachsem, kterého brali křeče a Míra Tran nastoupil s nataženým svalem alespoň na 20 minut - soupeř měl měl 5 hráčů na střídání, které vystřídal ve driuhom poločase a my jen jednoho zdravého a jednoho zraněného)

19.10.2019   TJ PŘEŠTICE - SK PETŘÍN PLZEŇ  2:1P (1:1)
góly:  5´Vladař - 39´Pracht
karty:  žl. karty: 45´ Kuneš, 57´Procházka - 15´Flachs
sestava:  Fikrle (B), Šbenerger (46´Hájek), Žídek, Řeřicha (K), Černý, Treml (46´Urbánek), Pracht,   Krystl, Šmíd, Tran
poznámka:  utkání , které se muselo líbit, vyrovnaný soupeř, vyrovnaná hra, šance na obou stranách, opět neproměněné    tři     penalty při roztřelu

12.10.2019 12:30 hod.  SK PETŘÍN PLZEŇ - SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE 1:2 (1:0)
góly:  32´Pracht - 68´Matuška, 71´Gondek
karty:  86´Flachs - 28´Faktor
sestava:  Fikrle (B), Hájek (60´Kurach), Žídek, Řeřicha, Černý, Flachs, Urbánek, Pracht, Mihn Tran, Šneberger, Treml
poznámka: Oba týmy hráli fotbal, který se musel líbit. Prvních 5 minut patřil hostům, ale do konce první půle jsme je zatlačili na jejich polovinu, ale z šancí, kterých nebylo málo, jsme vytěžili pouze jednu branku. V druhé půli se hra vyrovnala a na pbou stranách se jiskřilo. Utkání nakonec rozhodlo 5 střídajících hráčů u hostů proti jedinému z domácích. Prostě potřebovali jsme v době, kdy se lámal zápas poslat čerstvé síly, ale ty jsme na střídačce neměli a navíc někteří naši hráči hráli po nemoci bez tréninkové zátěže. Přesto jsme dokázali vynutit si závěrečný tlak, kdy jsme mohli alespoň vyrovnat ale už chybělo i štěstíčko.

05.10.2019  TJ MALŠE ROUDNÉ - SK PETŘÍN PLZEŇ  5:3 (0:1)
góly:  51´Macák, 53´Brožka, 73´Brožka, 87´Macák, 90´Brožka - 12´Šmíd, 74´Žídek, 78´Pracht
karty:  ŽK: 90´Malák - 22´Fořt, 65´ Šmíd, 65´Flachs, 75´Hájek  ČK: 90´Fořt
sestava:  Fikrle (B), Kurach (46´Hájek), Žídek (K), Černý (63´Šneberger), Flachs, Krystl (46´Pracht), Urbánek, Treml, Mihn       Tran,   Šmíd
poznámka:  Dnes musím pochválit všechny hráče, kteří se museli poprat s nepříznivým počasím, těžkým terénem a naprosto  nepochopitelným jednáním hlavního rozhodčího a jeho asistenta, kteří hrubě ovlivnili utkání neuznáním branky na 2:2 pro vymyšlený ofsajd a v 90´minutě při našem tlaku nepotrestali faul zezadu na již střílejícího Urbánka v pokutovém území, kdy hráči již byly přesvědčeni, že se bude kopat penalta, ale ejhle, to bychom mohli snadno vyrovnat na 4:4 a tak rozhodčí nechal hru hrát a přitom začal diskutovat s našimi hráči, čehož soupeř využil a z brejku dal poslední gól utkání, čímž nám ti pánové zmařili všechny snahy, které byly v tomto utkání prostě marné. Samotní hráči a trenéři Malše Roudné se omlouvali, že to bylo divné. Naposledy jsem to začil v Benešově, ale tohle, tohle bylo horší a doufám, že už to nezažijeme. Klobouk dolů před klukama, kteří chtěli hrát, udrželi se, chtěli hrát jen fotbal, chtěli vyhrát a bojovali do poslední vteřiny. Neměli to lehké zejména po psychické stránce, protoře to vypadalo jako hon na SK Petřín Plzeň, což začalo již v prvním utkání starších kluků. O tom svědčí i žluté karty, které dostali Hájek, Šmid, Flachs, kteří jsou na hřišti naprosto nekonfliktní a netuším proč byli potrestáni. Mohu říci, že pro mne, tihle hráči tento zápas vyhráli, protože férově bojovali s něčím, nad čím se vyhrát nedá.

22.09.2019  SK PETŘÍN PLZEŇ - TJ JISKRA DOMAŽLICE 2:3p (1:1)
góly:  30´Flachs, 86´Minh Tran - 13´Korelus, 54´Baumann
karty:  ŽK: 76´Šneberger - 88´Baumann
sestava:  Fikrle (B), Kurach (73´Šneberger), Řeřicha (K), Žídek, Černý, Flachs (83´Kubička), Urbánek (59´Pracht), Krystl, Treml (83´Fořt), Mihn Tran, Šmíd

22.09.2019  SK SLAVIA VEJPRNICE - SK PETŘÍN PLZEŇ  7:2 (4:1)
góly:  4´Kapolka, 11´Fořt, 20´Kapolka, 40´Kapolka, 58´Kapolka, 66´Kapolka, 90´Csambal - 16´Flachs, 64´Krystl (pen.)
karty:
sestava:  Fikrle (B), Řeřicha (K), Černý, Treml, Flachs (42´Kubička), Minh Tran, Šmíd, Fořt, Krystl, Žídek (56´Kurach)

14.9.2019

SK PETŘÍN PLZEŇ - FK HOŘOVICKO 1:4 (0:3)
góly:  53´Treml - 1´Kubricht, 6´Sun, 25´Lhoták, 50´Šimon
karty:
sestava:  Fikrle (B), Řeřicha (K), Černý, Šneberger, Pracht, Urbánek (55´Krystl), Treml, Flachs (81´Kubička), Tran Taun,   Šmíd

07.09.2019  TJ TATRAN SEDLČANY - SK PETŘÍN PLZEŇ  3:5 (2:2)
góly:  13´ Šrajn, 23´Chýle, 56´Chlasták - 22´Šmíd, 44´Mihn Tran Taun, 46´Flachs, 49´Pracht, 66´Šmíd
karty:
sestava:  Fikrle (B), Hájek (83´Šneberger), Žídek, Černý, Řeřicha (K), Pracht, Urbánek (76´Kubička), Flachs, Treml, Mihn Tran Taun (89 ´Kurach), Šmíd

31.8.2019    SK PETŘÍN PLZEŇ - SK SENCO DOUBRAVKA 2:1 (1:1)
góly:  26´Pracht, 70´Krystl - 21´Kalina
karty:  11´ Treml - 24´Uzlík, 77´Kalina
sestava:  Fikrle (B), Kurach (39´Hájek), Fořt, Žídek, Černý, Pracht (60´Flachs), Urbánek (87´Šneberger), Treml, Řeřicha (K) (72´Kubička), Krystl, Šmíd

28.8.2019    FC MAS TÁBORSKO  -  SK PETŘÍN PLZEŇ  1:2p (0:0)
góly:  62´Mrzena (p) - 52´Šneberger (o výsledku rozhodly penalty 3:4)
karty:
sestava:  Fikrle (B), Šnebereger (84´Kurach), Fořt, Žídek, Černý, Urbánek, Pracht (63´Flachs), Treml (84´Kubička), Řeřicha (K), Krystl,   Šmíd (41´Hájek)

24.8.2019   FK JUNIOR STRAKONICE  -  SK PETŘÍN PLZEŇ 5:3 (3:0)
góly:  25´Černý, 35´Černý (p), 36´Černý, 58´Černý, 64´Černý - 65´Šmíd, 67´Šmíd, 72´Šmíd
karty:  ŽK: 86´ Čumpelík - 36´Fořt, 70´Flachs, 75´Fikrle
sestava:  Fikrle (B) - Diviš (46´Hájek), Vaic (46´Kurach), Fořt, Černý (72´Kubička), Urbánek (64´Flachs), Žídek, Treml,   Řeřicha (K),   Krystl, Šmíd

17.8.2019      SK PETŘÍN PLZEŇ - TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE   3:2 (0:2)
góly:  Šmíd 49´, Treml 78´, Šmíd 91´ -  Hanetšleger 31´, Tomandl 39´
karty:  ŽK: Krystl 80´
sestava:  Fikrle (B) - Hájek (62´Krystl), Vaic (74´Kurach), Fořt, Černý, Šneberger (77´Kubička), Žídek, Urbánek, Řeřicha (K), Treml,   Flachs (46´ Šmíd)

Příspěvky

U16 Plnění individuálního plánu léto 2019

Zde najdete informace o plnění individuálního plánu. Kdo neodběhá před soustředěním, tak si to dopní individuálně na soustředění.

12. 7. 2019 | Rubrika: U16 - MLADŠÍ DOROST 2004

U16 Individuální plán před letním soustředěním 2019

Individuální letní příprava 2019 před nástupem na soustředění. Běh zaznamanat v aplikaci Sports Tracker.

26. 6. 2019 | Rubrika: U16 - MLADŠÍ DOROST 2004

U16 Kdo nás čeká v dorostenecké sezóně?

V naší první dorostenecké sezóně změříme síly v divizní skupině s velmi silnými soupeři.

20. 6. 2019 | Rubrika: U16 - MLADŠÍ DOROST 2004