Jdi na obsah Jdi na menu
 


U10 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA 2011

 

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U-10

JSOU FOTBALISTI ROČNÍKU NAROZENÍ

2011

img-20191204-wa0000.jpg

 

 

Trenéři

MAREK VOTÍPKA 724 935 653, m.votep@seznam.cz

TOMÁŠ KADLEC   724 329 168, tomas.kadlec@lb.cz

 

Vedoucí týmu

EVA CIPROVÁ     607 978 952, evaciprova@seznam.cz

 

______________________________________________________________


PROBÍHÁ NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ

 ročníku 2011.

Pro bližší informace nás  kontaktujte 

 

PŘÍSPĚVKY

Bankovní Spojení 3022935193/0800 do poznámky příjmení dítěte

Od platby ZÁŘÍ/2017 činí měsíční příspěvek 500,- Kč.

Platbu prosím uhradit nejpozději do 15 dne v měsíci.

_______________________________________

img-20200627-wa0001.jpg

 

Po 14.9. trénink 17.00 hod.

Út volno

St 16.9. trénink  17.00

Čt volno

Pá 18.9. Hřiště Košutka 16.30 hod.

Košutka,Letná,Touškov,SKPP

So 19.9. Krajský přebor turnaj

Pořadatel Košutka 10.00 (Košutka,Doubravka,Dobřany,2011)

Ne

_______________________________________

Po 21.9. trénink 17.00

Út 

St 23.9. Hřiště Petřín 17.45 hod.

Černice,Křimice,SKPP

Čt 24.9.

Ondrášovka cup pořádáme 13.00

Pá volno

So 26.9 soustředění 

Ne 27.9. soustředění 

_______________________________________

Po 28.9. soustředění +

Hřiště Petřín 17.00 hod.

SKPP,Slovan,Bolevec,Viktoria

Út 

St trénink 17.00

Čt

Pá trénink 17.00

So 3.10. Krajský přebor 

Pořadatel Sušice 10.00 (Sv.Hrádek,Sušice,Domažlice,2011)

Ne

 

_______________________________________

Po 5.10. trénink

Út 

St 7.8. trénink

Čt 8.10. Hřiště Lhota 16.30 hod.

Lhota,Viktoria W,Smíchov,SKPP

So 10.10. Roudnice nad Labem 

https://www.domaturnaje.com/turnaje-pripravek

Ne

_______________________________________

Po 12.10. trénink

Út 

St 14.10. trénink

Čt

Pá 16.10. Hřiště Smíchov 16.00 hod.

Smíchov,Union,Košutka,SKPP

So 17.10. Krajský přebor 

Pořádáme 10.00 (Vejprnice,Viktoria,Luby,2011)

Ne

_______________________________________

Po 19.10 trénink

Út  20.10. Hřiště Luční

Viktoria,VS,SKPP

St 21.10. trénink

Čt

Pá 23.10.  trénink

So 24.10. Miniliga Středočeský kraj 

Dobřejovice

Ne

_______________________________________

Po 26.11.

Út 

St

Čt

So 31.10. Krajský přebor 

Pořadatel Blovice 10.00 (Rokycany,Blovice,Stříbro,2011)

Ne

 

_______________________________________

Po 2.11.

Út 

St

Čt

So 7.11

Ne

_______________________________________

Po 9.11.

Út 

St

Čt

So 14.11. Krajský přebor 

Pořadatel Stod 10.00 (Stod,Rokycany,Viktoria,2011)

Ne

 

_______________________________________

Po 

Út 

St

Čt

So 

Ne

 

_______________________________________

Po 

Út 

St

Čt

So 

Ne

 

_______________________________________

Po 

Út 

St

Čt

So 

Ne

 

_______________________________________

Po 

Út 

St

Čt

So 

Ne

 

_______________________________________

Po 

Út 

St

Čt

So 

Ne

 

_______________________________________

Po 

Út 

St

Čt

So 

Ne

Známé termíny 

-Krajský přebor U-11 5.9. -19.9. -3.10. -17.10. -31.10. -14.11.

-22.8.2020 pořádáme turnaj Petřín 

-28.8.2020 miniturnaj SKPP,Černice,Rokycany,Senco.

-10.10. 2020 Roudnice nad Labem 8-17.00

 

HALOVÁ SEZÓNA 

-24.1.2021 hala 3 Lokomotiva turnaj FC Viktoria Plzeň 

Seznam registrovaných turnajů

UMT Praha:

13.12.2020, 14:00 - 18:30, 2011, Koloděje UMT

09.01.2021,13:15 - 17:30, 2010, Hamr Braník, UMT

17.01.2021, 13:15 - 17:30, 2010, Hamr Braník, UMT

06.02.2021, 13:15 - 17:30, 2010, Hamr Braník, UMT

20.2. 2021 ,RadoCup odpo.

06.03.2021, 13:15 - 17:30, 2010, Hamr Braník, UMT

 

 


 


 


 

 

 

 

 
 


Poslední fotografie


Partneři

lionsport_logo_negativ.jpg

barvex.png

vystrizek.jpg

teplarenska_jednoduche.png



Statistiky

Online: 11
Celkem: 1277394
Měsíc: 20823
Den: 594