U12 SPARTA PRAHA - SK ZČE 10:0 (2:0)

Příliš krutá prohra

Zápas se nám výsledkově úplně nepovedl (hlavně ta nula na kontě vstřelených gólů), ale i tak musím kluky pochválit!! Hlavně za tu bojovnost i když už byl zápas dávno rozhodnutý.

Bezbrankový stav jsme dokázali držet až do 24.minuty a poločasový výsledek 0:2 byl pro nás víc než lichotivý. Sparta je totiž úplně někde jinde než zbytek týmů v tabulce což jasně dokazují samé výhry a průměr 25 vstřelených branek na zápas. Nás v první půli výrazně podržel skvěle chytající Honza Kunesch a zbytek týmu před  ním nesmírně obětavě bránil. Bohužel na začátku druhé půle jsme si vybrali tragickou desetiminutovku ve které jsme 6x!! inkasovali a celkově si tím pokazili jinak velmi dobrý dojem. V ten moment už jsem se bál, aby na začátku našeho výsledku nebyla dokonce dvojka, protože tempo gólů, které naskakovalo, bylo obrovské, ale kluci zbývající dvacetiminutovku opět odjezdili po zadku a Sparta přidala už jen dva góly. Takže kluci, za padesát minut velká pochvala a těch deset minut vymažte z paměti, protože ty byly hrůzostrašný. A jen pro srovnání, Rokycanští dohráli s výsledkem 0:15.

Sestava: Kunesch - Bláha, Cvach, Tříska, Krůta, Jandoš, Stránský, Preisler, Lacyk, Urbánek, Blahník