U12 SK ZČE - POVLTAVSKÁ FA 6:1

Zvládnutá role favorita

Ačkoliv jsme utkání výsledkově zvládli, tak na velký jásot to ale nebylo. Zejména v první půli jsme se zbytečně přizpůsobovali hře soupeře a přestože jsme dali čtyři branky, tak jich mělo být daleko víc. Nedokázali jsme hru pořádně roztáhnout do stran a kombinací podržet balon na svých kopačkách, takže jsme se prosazovali víceméně silou, kdy jsme dvě branky vsítili po závarech v pokutovém území a jednu po standartní situaci. Ale i to se samozřejmě počítá, takže za nasazení a bojovnost se klukům nedá nic vytknout. Čtvrtý gól pak přidal parádní ranou z dálky Honza Valenta. V druhé půli nás čekal o něco silnější soupeř a nás musel několikrát podržet výborně chytající Honza Kunesch a soupeři nakonec dovolil jenom jeden gól. To ale bylo až za stavu 6:0 a o vítězi utkání už bylo dávno rozhodnuto. Rokycanští přidali výhru 5:4 a celkově jsme si do tabulky připsali tři body za výhru 11:5. Kluky musím pochválit za přístup v samotném utkání, kdy na nich bylo vidět, že nechtějí nic podcenit a zodpovědně si plnili svoje úkoly na hřišti. Na druhou stranu je třeba zapracovat na práci s balonem v rychlosti a rozvíjení kombinačních schopností.

Sestava: Kunesch - Valenata, Cvach, Krůta, Preisler, Stránský, Jandoš, Blahník, Ott, Lukáš

Branky: Stránský 2x, Jandoš, Tříska, Preisler, Valenta