Jdi na obsah Jdi na menu
 


U 16 SK PETŘÍN - SPORTOVNÍ ŠKOLA 11:2 ( 2:1)

KANONÁDA AŽ V ZÁVĚRU

K prvnímu jarnímu zápasu jsme sice nastupovali bez několika tradičních opor a jenom s dvěma možnostmi k střídání, ale přesto jsme byli velkými favority. Vzhledem k postavení v tabulce to měla být jasná záležitost a byť konečný výsledek je víc než jednoznačný, tak hosté svoji kůži rozhodně neprodali lacino a naše kvalita se projevila až v poslední třetině zápasu. V první půli jsme se dostali do dvoubrankového vedení a zápas jsme měli víceméně pod kontrolou, ale stačila chvilka nepozornosti a hosté dokázali snížit na jednobrankový rozdíl. A když záhy po změně stran hosté dokázali dokonce vyrovnat, nevypadalo to s námi vůbec dobře. Naštěstí se z toho kluci dokázali rychle oklepat, vzpomněli si jak se hraje fotbal a "vo čem" to je a ve zbytku zápasu hosty doslova smetli ze hřiště. Za poslední půlhodinu dokázali devětkrát rozvlnit síť až se konečný příděl branek zastavil na čísle 11. A to ještě nějaké příležitosti zůstali nevyužity. Takže tři body zůstali doma a teď hurá do Domažlic!

Sestava: Vacek - Havelka, Rada, Preisler, Benedikt - Agapkin, Maxa, Hochman, Majer ( 48' Urbánek ) - Tříska, Velfl ( 52' Cvach)

Branky ( asistence): Tříska ( Agapkin), Hochman ( Majer ), Agapkin ( Tříska ), Hochman ( Maxa), Agapkin ( Maxa ), Urbánek ( Hochman), Tříska ( Hochman ), Urbánek ( Tříska ), Rada ( Maxa ), Rada ( Hochman), Hochman ( Benedikt)  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografie


Partneři

lionsport_logo_negativ.jpg

barvex.png

vystrizek.jpg

teplarenska_jednoduche.pngStatistiky

Online: 4
Celkem: 1341567
Měsíc: 14188
Den: 358