U 16 - SK PETŘÍN - RAKOVNÍK 6:1 (5:0)

PŘESVĚDČIVÁ VÝHRA.

Domácí zápas proti Rakovníku jsme opět zvládli nejenom výsledkově, ale i herně. Zejména v první půli se nám dařilo i střelecky a naší neustálou převahu jsme vyjádřili pěti góly. Skóre zápasu načal hned v šesté minutě Vláďa Agapkin, který si naskočil na roh Lukáše Maxi a hlavou zavěsil, 1:0. Chvíli na to zužitkoval nezištnou přihrávku Adama Rady Venca Kovář a bylo to 2:0. Výbornou čtvrthodinku pak uzavřel Dominik Tříska střelou z hranice vápna, 3:0. Čtvrtý gól zaznamenal opět Agapkin po spolupráci s Kubou Papežem a poločasové skóre uzavřel těsně před pauzou Martin Jandík, kterému předložil míč do luxusní pozice Vláďa Agapkin. Krátce po přestávce si tito dva hráči role zopakovali a upravili průběžné skóre na kanára. Jenže bohužel to bylo až do konce zápasu z naší strany vše.V druhé půli se totiž hosté ještě více zakopali na své polovině a nám dělalo problém se ve zhuštěném prostoru dostávat do šancí. A přestože jsme si jich vytvořili několik, tak jsme proměnili jen tu jedinou. Na závěr pak hosté vstřelili čestný úspěch a kosmeticky tím upravili konečnou podobu výsledku. A my teď máme po dalším zvládnutém zápasu před sebou poslední tři soupeře a já doufám, že kluci si formu udrží až do konce. Ale jednoduché to nebude, protože nás postupně čekají pátý, osmý a sedmý tým tabulky a hrajeme dvakrát venku. A hned v sobotu nás čeká velká venkovní výzva v podobě pátých Sedlčan.

Sestava: Vacek - Havelka ( 46' Urbánek), Cvach, Preisler ( 46' Velfl), Papež - Kovář ( 46' Jandoš), Maxa, Rada, Jandík ( 72' Pejřimovský), Agapkin - Tříska

Branky (asistence): Agapkin (Maxa), Kovář ( Rada), Tříska (Kovář), Agapkin ( Papež), Jandík ( Agapkin), Jandík ( Agapkin)