U 16 - SK PETŘÍN - MOTORLET 5:3 ( 4:2 )

I do třetice jsme zvládli souboj s týmem z popředí tabulky a získali jsme další tří důležité body! Jenže Aritma vyhrála " vo vosum" a tak se před nás o skóre opět přehoupla do čela divize. Momentálně je rozdíl ve skóre +51 a +48 v náš neprospěch. Ale k zápasu. V utkání jsme dvakrát prohrávali, ale vždy jsme na to celkem rychle odpověděli a před pauzou to dvěma slepenými góly úplně otočili na naši stranu v poměru 4:2. Na vedoucí gól Motorletu odpověděl Pavel Hochman krásnou střelou do šibenice a  další ztrátu pak vymazal Dominik Tříska po sólovém úniku z půlky hřiště. Když pak těsně před poločasem přišli ony dva slepené góly z kopaček Lukáše Maxi a Filipa Velfla, zdálo se být rozhodnuto. Jenže ve druhé půli nás soupeř začal přehrávat, snížil na 4:3 a v téhle fázi zápasu nás několikrát musel podržet brankář Matěj Vacek, který předvedl parádní zákroky. Čtvrhodinky před koncem pak přinesl trochu klidu do našich řad pátý gól, který vsítil opět Dominik Tříska po spolupráci s Václavem Kovářem a my tím odskočili hostům na rozdíl dvou gólů. Závěr zápasu už jsme si pak pohlídali. Takže velká gratulace, ale zároveň i velký pozor na to, že zdaleka není konec a těžké zápasy nás ještě určitě čekají, protože žádný soupeř nám nedá nic zadarmo.

Sestava: Vacek - Agapkin (69' Cvach), Rada, Preisler, Papež - Havelka (58' Kovář) , Maxa, Hochman, Velfl (51' Jandík) - Majer, Tříska

Branky ( asistence): Hochman ( Maxa), Tříska (Hochman), Maxa (Majer), Velfl, Tříska (Kovář)