U 16 - MALŠE ROUDNÉ - SK PETŘÍN 0:4 (0:2)

PETŘÍNSKÝ VÁLEC V ČELE DIVIZE!!!

article preview

Zápas v daleké Malši Roudné jsme zvládli na jedničku. V obou poločasech jsme vstřelili dva góly a několik dalších šancí jsme jako již tradičně zahodili, ale celkově to byl dobrý výkon a kluci zaslouží pochvalu. Od začátku jsme diktovali tempo hry a hned v úvodu jsme se dostali do vedení, když centr Václava Kováře, z levé strany, dotlačil do brány Adam Rada, 0:1. Druhý gól přišel těsně před přestávkou, kdy za "kosu" na Jakuba Papeže rozhodčí nařídil pokutový kop, který proměnil Pavel Hochman a bylo to 0:2. Po přestávce pak přidal další branku po autovém vhazování Dominik Tříska a v samém závěru pak uzavřel skóre Lukáš Maxa. Jarní neporazitelnost pokračuje a protože soupeři klopýtají, tak už jsme na úplném vrcholu divize! A já doufám, že tam vydržíme až do konce soutěže. Jiný cíl už si ani dát nemůžeme i když nás ještě čeká celkem šest zápasů a v nich samí nebezpeční soupeři v čele s Rokycany, Klatovy nebo Příbrami. A už ve středu nás čeká prvně jmenovaný soupeř z Rokycan, kterému máme rozhodně co vracet.

Sestava: Vacek - Agapkin, Cvach, Preisler, Benedikt (46' Havelka) - Kovář (63' Jandík), Maxa, Hochman, Rada (77' Pejřimovský) Jandoš (46' Tříska) - Papež

Branky (asistence): Rada ( Kovář), Hochman ( Papež), Tříska ( Havelka), Maxa ( Jandík)