U 16 - ARITMA - SK PETŘÍN 3:1 (1:1)

PORÁŽKA PO VELKÉM BOJI SE VZTYČENOU HLAVOU

Dobrý výkon tentokrát na body nestačil, ale kluci se nemají vůbec za co stydět. Zejména první poločas byl z naší strany víc než dobrý a nebýt hloupého gólu do šatny, bůhví jak by druhá půle vypadala. Jenže na kdyby se nehraje. Začátek zápasu jsme opět trochu zaspali, ale když jsme se v šesté minutě ujali vedení, už to bylo lepší. Dominik Tříska hlavou posunul míč na Marka Jandoše a ten v souboji s obráncem přehodil vyběhnuvšího gólmana a bylo to 0:1. Domácím jsme vzali vítr z plachet a utkání bylo po celý první poločas naprosto vyrovnané. Jenže přišla poslední minuta, naše hrubá chyba a do šaten se šlo za nerozhodného stavu 1:1. Tenhle gól jakoby domácí tým nastartoval a v druhé půli už byla Aritma o něco lepší. Zřejmě i vinou vynucených střídání jsme se dostávali pod tlak, nedokázali udržet balón a kombinace často končila nepřesně. Přesto jsme dlouho drželi remízový stav a naději na nějaký bodový zisk. Ten se rozplynul čtvrt hodiny před koncem, kdy po rohovém kopu v prostoru penalty hlavičkoval osamocený hráč a domácí šli do vedení 2:1. To ještě v závěru potvrdili třetím gólem po brejkové situaci a připravili nám druhou porážku v řadě v tomto týdnu. Uvidíme co to s námi udělá, ale velkou tragédii bych z toho nedělal, protože Aritma hrála ještě v loňské sezóně dorosteneckou ligu a ostudu jsme tam rozhodně neudělali!

Sestava: Pejřimovský - Urbánek, Preisler ( 35' Benedikt), Rada, Havelka (73' Hochman) - Valenta (68' Blahník), Maxa, Kovář (46' Velfl), Majer - Jandoš, Tříska

Branka (asistence): Jandoš ( Tříska )