U 16 - DOMAŽLICE - SK PETŘÍN 2:3 (0:3)

Máme za sebou další zvládnutý zápas, ale tentokrát to byl o poznání silnější soupeř než minule Sportovní škola. Na podzim jsme doma s Domažlicemi padli 2:4, ale v zimní přípravě jsme u nich vyhráli 6:0 a tak se čekalo, jak to bude na hřišti vypadat. Po půlhodině hry to vypadalo, že se bude výsledek z přípravy opakovat. Nejprve Filip Velfl dorazil do brány střelu Lukáše Maxi, kterou gólman jenom vyrazil před sebe, poté se do vápna vřítil Vláďa Agapkin, kterého domácí hráči zastavili jenom za cenou faulu a pokutový kop bezpečně proměnil Jakub Benedikt a následně přihrávku Vládi Agapkina uklidil do brány Adam Rada a bylo to 0:3. Tímto stavem skončil i poločas. Druhá půle už se nám ale moc nepovedla a po dvou brankách se Domažlice dostali na kontakt a v hektickém závěru zápasu jsme se obávali o konečný výsledek. Nakonec to kluci ubojovali a v celkovém souhrnu zápasu i zaslouženě vyhráli.

Sestava: Vacek - Urbánek, Cvach ( 85' Tříska), Preisler, Benedikt - Agapkin, Rada ( 61' Jandík), Maxa ( 68' Havelka), Hochman, Papež - Velfl ( 45' Majer, 84' Jandoš)

Branky ( asistence ): Velfl ( Maxa), Benedikt ( Agapkin), Rada ( Agapkin )