U 15 - SK PETŘÍN - SLAVOJ VYŠEHRAD 0:3 (0.2)

PROHRA PO MDLÉM VÝKONU.

Žádný bod, žádný gól a zpackaný první poločas. Asi tak by se dal charakterizovat náš poslední zápas. Před zápasem jsem si myslel, že můžeme zlomit naší nepříznivou bilanci s tímto soupeřem a poprvé ho porazit v normální hrací době, ale první poločas mě vyvedl z omylu. Hosté nás totiž nepustili vůbec do hry! Poločasových 0:2 bylo ještě milosrdných, protože Vyšehrad měl šancí jako máku a my jsme až na výjimky téměř nepřelezli půlící čáru. Nebylo vidět žádné zaujetí pro hru, chuť bojovat a poprat se výsledek a jako už poněkolikáté to vypadalo tak, že jeden tým makal od začátku na plný pecky a druhý se přišel proběhnout a zahrát si. To ale bez absolutního nasazení na téhle úrovni nejde!!! V druhé půli už to z naší strany bylo výrazně lepší, hra se trochu vyrovnala a měli jsme i náznaky šancí a střely na bránu, ale pak přišla chyba uprostřed hřiště, kterou soupeř potrestal a bylo to 0:3. Za druhý poločas klukům nejde upřít zvýšená snaha se zápasem ještě něco udělat, ale proč takhle nebojujeme od první minuty opravdu nechápu. Výhra hostů byla naprosto zasloužená a nám jen nezbývá, než se z toho poučit a v dalších zápasech si nemyslet, že to půjde samo, ale pořádně se o to přičinit vlastním přístupem. A každý z hráčů by měl začít sám u sebe!

Sestava: Pejřimovský ( 36' Vaněk ) - Urbánek ( 36' Valenta), Preisler, Rada, Janák - Lacyk ( 36' Jandík ) Maxa, Hendrych ( 56' Blahník ), Majer - Jandoš, Tříska