Jdi na obsah Jdi na menu
 


U 15 - 3.místo na BRABANT CUPU

Úspěšný Holandský víkend!

Než začnu o samotném turnaji, chtěl bych nejdříve poděkovat všem zúčastněným za výbornou reprezentaci našeho klubu a hráčům pak za výborné výkony na hřišti. Na turnaj jsme odjížděli doplněni čtyřmi hráči ročníku 2004, kteří skvěle zapadli do naší party a na hřišti nebylo prakticky znát, kdo je starší a kdo mladší! Takže velké díky všem!

A teď k turnaji. Před samotným turnajem bych, v konkurenci 12 týmů, bral třetí místo asi všema deseti, ale po turnaji si říkám, že to mohlo být ještě o něco lepší, protože v soubojích s týmy, které skončili před námi, jsme určitě nebyli horší i když jsme je prohráli shodně 0:1.  Rozhodovali však maličkosti a drobné chyby a tak nakonec i to třetí místo beru jako úspěch! A navíc jsme turnaj zakončili výhrou, takže  bylo co slavit :-)

Skupinu "C" jsme začali porážkou 0:1, ale pak jsme přidali dvě výhry 6:0 a 13:0 a ze skupiny jsme postoupili z druhého místa. Ve čtvrtfinále jsme porazili druhý tým skupiny "A"  3:0 a jelikož jsme semifinále, proti vítězi skupiny "B", prohráli 0:1 gólem z penalty, čekal nás zápas o třetí místo s domácím týmem. Ten nejdříve vyhrál skupinu "A", čtvrtfinále zvládl hladce a v semifinále prohrál o gól s týmem, který ovládl naší skupinu "C", takže mělo jít o vyrovnaný souboj. Jenže my jsme ten zápas suverénně kontrolovali a výhra 3:0, byla ještě milosrdná. A proto ve mě hlodá ten červíček, že jsme mohli skončit ještě o stupínek, nebo dva výš a vyrovnat tak bilanci dorosteneckých týmů.  Starší dorost turnaj vyhrál a mladší obsadil druhé místo jenom díky horšímu skóre. A tak Petřín zanechal v Holandsku nesmazatelnou stopu :-)

Naše sestava: Pejřimovský - Maxa, Rada, Urbánek, Janák, Papež, Blahník, Lacyk, Jandoš, Tříska, Řeřicha, Krystl, Fořt, Kyklhorn

Naše výsledky: SKUPINA "C":

SK PETŘÍN - FC BRUNOY 0:1

SK PETŘÍN - SSV BERGISCH BORN  6:0

branky: Jandoš 2x, Tříska, Papež, Rada, Řeřicha

SK PETŘÍN - KW ZOMERGEM  13:0

branky: Tříska 5x, Papež 4x, Jandoš 2x, Rada, Kyklhorn

čtvrtfinále:

SK PETŘÍN - JSG WALLENHORST  3:0

branky: Tříska 2x, Rada

semifinále:

SK PETŘÍN - DJK SV THOMASSTADT  0:1

o 3.místo:

SK PETŘÍN - SV AVANTI'31  3:0

branky: Blahník, Papež, Jandoš

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografie


Partneři

lionsport_logo_negativ.jpg

barvex.png

vystrizek.jpg

teplarenska_jednoduche.pngStatistiky

Online: 11
Celkem: 1230136
Měsíc: 21053
Den: 449