U 14 - TEMPO PRAHA - SK PETŘÍN 2:1 (1:0)

Ani do dalšího zápasu jsme nenastupovali jako favorit a domácí svoji roli mírného favorita potvrdili. Alespoň co se týká výsledku. Herně se dá říci, že jsme se domácím vyrovnali a tak zápas rozhodli "maličkosti" v podobě nasazení, bojovnosti a pohybu jednotlivých hráčů s čímž se bohužel potýkáme celou sezónu. V prvním poločase Tempo využilo nedůrazné odvracení střely na bránu, kterou obrana nešťastně vrátila na kopačky domácího útočníka a ten již nekompromisně zavěsil a bylo to 1:0. První půle byla naprosto vyrovnaná a i my jsme měli několik zajímavých momentů. Za zmínku stojí povedená střela z rohu velkého vápna z kopaček Marka Jandoše, která těsně minula branku, sólo Daniela Stránského, kterému však nevyšla klička brankáři a dva průniky Adama Rady, které skončili v náruči domácího gólmana. Do druhé půle jsme nastoupili se snahou o vyrovnání a málem se to i podařilo. K odraženému balonu se ve vápně dostal osamocený Matěj Janák, ale jeho střela se mezi tři tyče nevešla a vzápětí přišel trest. Centr z pravé strany prolétl až na zadní tyč, kde nedoskočil na balon Dominik Tříska a domácí útočník tak mohl hlavičkovat do brány, 2:0. Domácí byli na koni a v téhle fázi zápasu nás pak podržel brankář Martin Pejřimovský, který zmařil domácím několik příležitostí včasným vyběhnutím. Nám dělalo problém se vypořádat s napadáním a presinkem naší rozehrávky a z toho plynula i uzemní převaha domácího týmu. Přesto jsme se v posledních 10minutách vrátili do zápasu. Na roh Marka Jandoše si ideálně naběhl Dominik Tříska, který se krásně trefil hlavou a odčinil tak svoje zaváhání při druhém gólu. Z následného tlaku a snahy o vyrovnání jsme si však vytvořili jenom pár závarů před brankou a několik rohů. Vyložená šance už nepřišla a tak všechny tři body zůstali v Praze. Škoda jen, že jsme tentokrát nedokázali navázat na bojovný a fyzicky náročný způsob hry jaký jsme předvedli v minulém utkání s Vyšehradem, protože jsem přesvědčený, že by to na nějaký ten bod stačilo. Těch pár záblesků co jsme včera předvedli bylo bohužel málo.

Sestava: Pejřimovský - Tříska, Preisler, Cvach, Havelka, Maxa (55' Blahník), Oravec, Rada (43' Lacyk), Jandík ( 43' Janák) , Stránský ( 36' Valenta) - Jandoš

Branka ( asistence ) : Tříska ( Jandoš )